پل گوسار عضو کنگره آمریکا: کمک به مردم ایران از بهترین هدف‌های سیاست خارجی آمریکا است

27/04/1399 08:50 ب.ظ

پل گوسار عضو کنگره آمریکا: کمک به مردم ایران از بهترین هدف‌های سیاست خارجی آمریکا است این عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا در پایان گفت:‌ رژیم ایران بزرگترین حامی تروریسم است و زمان انتقال قدرت به مردم ایران فرا رسیده است.

پل گوسار عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت آریزونا در جلسه مجازی كه توسط شورای ملی مقاومت ايران روز جمعه ۲۷ تیر ترتيب داده شد، گفت: ما از سیاست دولت پرزدیدنت ترامپ استقبال می‌کنیم که در مقابل رژیم جمهوری اسلامی ایستاده است.وی افزود: ما خواستار آزادی و دموکراسی برای مردم ایران هستیم. کمک به مردم ایران برای دسترسی به حقوق خود از بهترین اهداف سیاست‌ خارجی آمریکا است.

وی افزود: ما خواستار آزادی و دموکراسی برای مردم ایران هستیم. کمک به مردم ایران برای دسترسی به حقوق خود از بهترین اهداف سیاست‌ خارجی آمریکا است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است🔺مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است ⚡️رابرت دسترو در واکنش به تایید حکم اعدام سه تن از معترضان آبان ماه گذشته در ایران، عدالت در نظام جمهوری_اسلامی را یک «لطیفه ظالمانه» خواند.

حمایت رئيس جمهور آمریکا از کمپین «اعدام نکنید» | DW | 15.07.2020درخواست‌ها برای توقف احکام اعدام سه تن از جوانان بازداشت‌شده در اعتراض‌های آبان ۹۸ با هشتگ «اعدام نکنید» ادامه دارد. دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا نیز در توئیتی به زبان فارسی از کارزار «اعدام_نکنید» حمایت کرد.

تاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده استتاکنون ردی از پرت شدگی «سها رضانژاد» پیدا نشده است کارشناس عملیات جمعیت هلال‌احمر گلستان با اشاره به جزییات عملیات جستجو و نجات زن گمشده در ارتفاعات جهان نمای کردکوی پس از شش روز، گفت: تاکنون هیچ ردی از ‌پرت شدگی این فرد از صخره مشاهده نشده است.

شکایت خانواده جورج فلوید از اداره پلیس مینیاپولیس آمریکا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimخانواده جورج_فلوید شکایتی را علیه اداره پلیس مینیاپولیس به خاطر قتل این شهروند سیاهپوست توسط یک مامور پلیس سفیدپوست تنظیم کرده است«کرامپ» وکیل حقوق بشر: این زانوی کل اداره پلیس_مینیاپولیس بوده که روی گردن جورج فلوید قرار گرفته و او را به قتل رسانده است

«احکام اعدام برای ارعاب است اما خیزش بعدی قطعی است» | DW | 15.07.2020یک تحلیلگر مسایل سیاسی در تهران که حال و روز جامعه را از نزدیک زیر نظر دارد می‌گوید تصور جمهوری اسلامی این است که می‌تواند با مجازات اعدام جلوی موج بعدی اعتراض‌ را بگیرد. اما علیرغم این ارعاب خیزش بعدی قطعی است.

توافق انتقال داده‌های شخصی از اروپا به آمریکا باطل شددیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.

پل گوسار عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت آریزونا در جلسه مجازی كه توسط شورای ملی مقاومت ايران روز جمعه ۲۷ تیر ترتيب داده شد، گفت: ما از سیاست دولت پرزدیدنت ترامپ استقبال می‌کنیم که در مقابل رژیم جمهوری اسلامی ایستاده است.

وی افزود: ما خواستار آزادی و دموکراسی برای مردم ایران هستیم. کمک به مردم ایران برای دسترسی به حقوق خود از بهترین اهداف سیاست‌ خارجی آمریکا است.

این عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا در پایان گفت:‌ رژیم ایران بزرگترین حامی تروریسم است و زمان انتقال قدرت به مردم ایران فرا رسیده است.