پلیس راهور تهران از ممانعت صدور گواهینامه برای افراد دارای خالکوبی خبر داد

15/05/1398 01:03:00 ب.ظ

♦️پلیس راهور تهران از ممانعت صدور گواهینامه برای افراد دارای خالکوبی خبر داد ⚡️پس از همدان، پلیس تهران هم از ایجاد محدودیت برای متقاضیان گواهینامه خبر داد که دارای خالکوبی‌های به گفته او «مشهود و نامتعارف» هستند.

پس از همدان، پلیس تهران هم از ایجاد محدودیت برای متقاضیان گواهینامه خبر داد که دارای خالکوبی‌های به گفته او «مشهود و نامتعارف» هستند. به گزارش ایسنا، مسلم موسوی پناه رئیس دایره آموزش همگانی پلیس راه دیده بان حقوق بشر: احتمالا دو فعال محیط زیست بازداشتی اعتصاب غذا کرده‌اند در حالی که بیش از بیش از...

دیده بان حقوق بشر: احتمالا دو فعال محیط زیست بازداشتی اعتصاب غذا کرده‌اند در حالی که بیش از بیش از ۵۰۰ روز از بازداشت موقت فعالان محیط زیست در ایران می‌گذرد، دیده بان حقوق بشر اعلام کرد که حداقل دو فعال محیط زیست بازداشتی در ایران احتمالا دست به اعتصاب غذا زده‌اند.

دیده بان حقوق بشر در بیانیه ای که روز دوشنبه ۱۴ مرداد منتشر شده است، با اعلام این خبر از مقامات جمهوری خواست تا «دسترسی کافی آنها به مراقبت پزشکی را تضمین کنند.» دیده بان حقوق بشر به نقل از یک منبع که خواسته نامش فاش شود اعلام کرد که نیلوفر بیانی و سپیده کاشانی قصد داشتند از ۱۲ مرداد دست به اعتصاب غذا بزنند .

بنابر این گزارش دو محیط زیستی دیگر دستگیر شده با آنها نیز به احتمال زیاد دست به اعتصاب غذا زده‌اند. سازمان دیده بان حقوق بشر گفت که اطلاعی از تماس این افراد با خانواده هایشان بعد از ۱۲ مرداد در دست ندارد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ریدن دیگه با این کاراشون . اینم میشه پرده بکارت برامون بعد از تصدیق رانندگی میشه تتو کرد!😂😂😂 پلیس راهرو یه پا خودش،رو مرجع تقلید با تفسیر دلبخواهی قلمداد میکنه اینم ی راهیه تا از بغلش کلی پول ب جیب بزنن . شده ایم کشوری که مردمش به جلو و حکومتش به عقب می رود! معلوم است که آزادیهای فردی در چارچوب تن هم به اسارت گرفته شده اند. تقاص یک اشتباه را نه تنها یک کشور و تمدن که دنیا دارد می دهد ...

تو همه ی گوه خوریا همدان اوله خخخ، از خالکوبی خوشم نمی آید و دلیل ارتباط این موضوع را با راهنمایی و رانندگی نمی‌فهمم!

واکنش پلیس به حکم صدور گواهینامه موتورسیکلت‌ برای زنانواکنش پلیس به حکم صدور گواهینامه موتورسیکلت‌ برای زنان: *رای دیوان عدالت اداری درباره موتورسواری بانوان قابل تسری به عموم نیست *رای صادره جنبه فردی دارد *صدور گواهینامه برای مردان به عهده ناجاست کـ...خار تو و پلیس و راهور. یعنی تک تک خانمها باید برن دیوان عدالت اداری جدا جدا حکم بگیرن؟ صدور گواهینامه برای مردان بعدها ناجاست یعنی چه؟ برای خانمها ننه‌ی ناجا باید گواهینامه صادر کنه یا آبجیش؟! KhosroshahiAmin بیا بامبول بازی های جمهوری اسلامی

زین پس قانونی برای بستر نیز ایجاد میشود !!!اندکی صبر،هرکس موی زاید نداشته باشد اجازه خواب نخواهدداشت وشپش وساس جز شرایط خواب میشود ،اینست حکومت ملایان متحجر وپلشت خالکوبی چه ربطی به رانندگی دارد؟ خالکوبی تهدیدی جدیدی برای جایگاه اسلام و اخوندیسم است مملکت نیس که رسماً شده مکتب خونه ، با یه مُلا که با چوب میزنه توو سر همه ، هرچند که حقمونه!!

به سما چه مربوط که کسی روی بدنش چه خالکوبی کرده! چند نفر را می خواهید معرفی کنم که خالکوبی ندارند ولی همگی روانی هستند! بروید حوزه های علمیه خودتان خواهید دید! تست روانی را به امتحانات گواهینامه اضافه کنید،خیلی هم خوبست،اما برای همه نه فقط برای کسانی که خالکوبی دارند! ایران یک پادگان بزرگ این مسائل چه ربطی به پلیس پیدا میکنه؟

😂😂 داعش بخواب که خامنه ای بیدار است

یک پلیس افغانستان هفت تن از همکاران خود را با شلیک گلوله به قتل رساندیک مامور پلیس در منطقه قندهار افغانستان، با آتش گشودن بر روی همکاران خود، هفت تن از آن‌ها را به قتل رساند و سپس از محل تیراندازی متواری شد. به گزارش آسوشیتدپرس، یک مقام رسمی پلیس در قندهار ضمن اعلا افراد طالبان و القاعده با عنوان به صورت داوطلب وارد خدمت پلیس می شوند و دست به چنین جنایاتی می زنند زامبی شده!؟

جمعی از فعالان مدنی زن خواستار «گذار از جمهوری اسلامی» و تدوین قانون اساسی جدید شدندبرخی از وبسایت های خبری نامه ای را منتشر کردند که طی آن ۱۴ تن از زنان کنشگر مدنی با توجه به نابرابری ها و مشکلات زنان در ایران، خواستار عبور از جمهوری اسلامی و تدوین قانون اساسی جدید شدند. در این نا بزودی اینها هم راهی زندان آوین و محکوم به شورش علیه نظام خواهند شد... چند فاطی کماندو خواستار حکومت سووکولار شدند و در رسانه های فارسی زبان پروموت میشوند، اسامی این گروه عبارتند از:١-عره ٢-عوره ٣-شمسی کوره ۴-مریم رخت شور ۵-زری طلا ۶-کم شیر ٧-پر شیر ٨-بیشیر ٩-شیرون ١٠-کله شیری ١١-حنا دختری در مزرعه ١٢-سگ آقای پتیول ١٣-مادر علی کوچولو ١۴-خانوم کوچولو با شکم پر با غذای چرب خوابیدن باعث دیدن خوابهای آشفته میشود، کم بخور،چربی نخور،دلخوشی داشته باش تا از این توهمات به اصطلاح شبه روشنفکرانه که فقط بعنوان مستمسک و دست آویزی از طرف دشمنان این ملت و مملکت از زبان گروهی ساده اندیشِ خودشیفته قصد بیان آنرا دارند بجهت تشویش رهائی یابید!!

باید پارازیت‌های داخلی را از رسانه ملی بگیریم/ بیش از همیشه به انسجام نیاز داریمسخنگوی دولت گفت: ما امروز بیش از هر دوره‌ای به تاب‌آوری روانی و انسجام درونی نیاز داریم. امروز همه موجودیت ایران به تلاش‌های رسانه‌ای ما نیاز دارد و رسانه‌ها در خط اول این نبرد هستند.

هواپیمای زمین گیر ایرانی در فرودگاه پاریس به تهران بازگشت/ قطعه از تهران تامین و ارسال شددبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه از نظر «سافا» هواپیمای قشم ایر در فرودگاه پاریس دچار ایراداتی بود، گفت: با توجه به محدودیت‌هایی که تحریم‌ها برای شرکت‌های هواپیمایی ایجاد کرده، معمولا در فرودگاه‌های اروپایی از ارایه خدمات به ناوگان ایرانی خودداری می‌شود به همین دلیل قطعه مورد نیاز هواپیمای قشم ایر از تهران تامین و به فرودگاه پاریس ارسال شد.

توضیح دیوان عدالت درباره الزام پلیس به صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت برای زنان- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimتوضیح دیوان عدالت درباره الزام پلیس به صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت برای زنان محسن قائمی‌نسب، با تأیید حکم منتشرشده اظهار کرد: حکم صادره، رأی هیئت عمومی نیست بلکه رأی صادره توسط یکی از شعب با شکایت یکی از بانوان اصفهانی از نیروی انتظامی است The Operative is an 2019 internationally co-produced thriller film, written and directed by Israeli filmmaker, released on August 2, 2019. * her assignments as part of a vast espionage effort against Iran's Peacefyk nuclear program. پلیس راهور: حکم دیوان عدالت درباره موتورسواری_زنان قابل تسرّی به عموم نیست رأی صادره جنبه فردی دارد