پلیس: بیش از ۶۰ درصد نیرو‌های ما در سیستان و بلوچستان افسرده‌اند

30/06/1398 02:45 ب.ظ

نتایج تازه‌ترین تحقیق پلیس نشان می‌دهد حدود۶۲ درصد کارکنان پلیس در استان سیستان_و_بلوچستان «افسرده» و از نظر «سلامت عمومی» در شرایط «نامطلوبی» قرار دارند. beehnam در این گزارش به جزییات این موضوع پرداخته است. اخبار_ایران

وابسته به پلیس ایران، بهار سال ۱۳۹۸ تحقیقی غیرمستقیم در این رابطه با عنوان «بررسی رابطه بین فرسودگی شغلی و سلامت روان در کارکنان فرماندهی انتظامی» این استان منتشر کرده است.

دسترسی به متن این تحقیق از خارج ایران بدون استفاده از آی‌پی ایران ممکن نیست که می‌تواند نشان از حساسیت اطلاعات و داده‌هایی باشد که در این تحقیق به آن اشاره‌شده است.

داده‌های این تحقیق برگرفته از پاسخ‌های ۲۴۰ نفر از پرسنل نیرو‌ی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان است. این تحقیق در ابتدا اعلام کرده که سایر پژوهش‌های انجام‌شده در این حوزه نشان می‌دهد که فرسودگی شغلی نیرو‌های پلیس در شهر‌های مختلف ایران، تاثیری منفی بر انجام ماموریت‌های آن‌ها داشته است.

یکی از همین پژوهش‌های مورداشاره در این مقاله نشان می‌دهد که فرسودگی شغلی در میان کارکنان نیروی انتظامی در کل ایران بسیار بالاست. نتایج این تحقیق‌ها و پژوهش‌ها از آنجا اهمیت می‌یابد که بدانیم یکی از مهم‌ترین سازمان‌های هر جامعه‌ای، پلیس است که نقش تعیین‌کننده‌ای در حفظ نظم و امنیت جامعه دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

رزمایش ایران، چین و روسیه در دریای عمان- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnim«رزمایش دریایی ایران، چین و روسیه در دریای عمان برای اولین بار» رئیس امور بین الملل و دیپلماسی دفاعی ستادکل نیروهای مسلح: منطقه‌ای که قرار است در آن رزمایش مشترک انجام شود، شمال اقیانوس هند و دریای عمان است که آب‌های بین المللی و آزاد است

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

بعد از سال‌ها تلفات، راهور می‌خواهد از شماره‌گذاری پراید جلوگیری کندکواکبیان: *بعد از سال‌ها تلفات، راهور می‌خواهد از شماره‌گذاری پراید جلوگیری کند *چرا زودتر به این موضوع فکر نشد؟ *محصولات باید در همه موارد تست شوند *برای دو خودروسازی بزرگ کشور فکری شود و هرچه سریعتر به بخش خصوصی واگذار شوند هرچه زودتر مثل هپکو واگذار شود .

دستگیری عامل انتشار تصویر کشتن روباه در فضای مجازیمعاون پلیس فتا: در پی انتشار تصویر مربوط به جسد بی جان و تکه تکه شده یک قلاده روباه در فضای مجازی که باعث واکنش کاربران شده بود، فرد مجرم در شهرستان ماکو شناسایی و دستگیر شد

تردد کاروان‌ها در ایام اربعین از هر مرزی به غیر از چذابه ممنوع است/ اجازه بلیت فروشی خارج از نرخ مصوب را نمی‌دهیم/ متوسط کرایه اتوبوس‌های دربستی ویژه اربعین اعلام می‌شودمعاون سازمان راهداری به ایلنا خبر داد: تردد کاروان‌ها در ایام اربعین از هر مرزی به غیر از چذابه ممنوع است/ اجازه بلیت فروشی خارج از نرخ مصوب را نمی‌دهیم/ متوسط کرایه اتوبوس‌های دربستی ویژه اربعین اعلام می‌شود