پلیس اروپا یک شبکه تولید پول جعلی وابسته به مافیای شهر ناپل را منهدم کرد

26/04/1399 02:26 ب.ظ

یوروپل در یک عملیات موفق شد بیش از چهل نفر از اعضای یک شبکه مافیایی پول تقلبی را بازداشت و این شبکه را منهدم کند.

دیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.

البته دیوان دادگستری اتحادیه اروپا (ECJ) در حکم تازه خود تصریح كرد كه انتقال داده‌ها و اطلاعات شخصی از کشورهای عضو این اتحادیه به هر کشور ثالثی با رعایت استانداردهای تعیین شده برای حفاظت از اطلاعات همچنان بلامانع است.

استانداردهای مدنظر دیوان دادگستری اتحادیه اروپا شامل مجموعه مقررات عمومی حمایت از داده‌ها(GDPR) است که غول‌های فناوری اطلاعات نیز در صورت ایجاد بستر به اشتراک گذاری اطلاعات فردی از طریق شبکه‌های اجتماعی باید آن را رعایت کنند.

دیوان دادگستری اتحادیه اروپا در جریان بررسی این پرونده اعلام کرده بود که بررسی قوانین داخلی آمریکا عدم رعایت استانداردهای مدنظر اتحادیه اروپا از سوی دولت و برخی شرکت‌ها را محرز کرده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بریتانیا هواوی چین را از شبکه پرسرعت تلفن همراه خود کنار می‌گذارددلیل حذف هواوی از شبکه اینترنتی ۵جی بریتانیا خطرات امنیتی اعلام شده است؛ عاملی که احتمالا به افزایش تنش میان لندن و پکن خواهد انجامید.

وزارت خارجه: ایران اجازه نمی‌دهد یک قلدر با ارعاب جامعه بین‌المللی منافعش را تضعیف کندوزارت امور خارجه با اشاره به گذشت پنج سال از امضای برجام تاکید کرد که ایران اجازه نخواهد داد که 'یک قلدر از طریق ارعاب جامعه بین‌المللی' منافع ایران را تضعیف کند.

اوکراین پس از یک دهه قمارخانه‌هایش را باز می‌کنددولت اوکراین امیدوار است که قمارخانه‌‌ها و موسسات شرط‌ بندی بتوانند با پرداخت مالیات و عوارض خود، سالانه حدود ۱۵۰ میلیون دلار به بودجهٔ کشور کمک کنند.

یک مقام دولت ایالات متحده: آمریکا تولید واکسن کرونا را از اواخر تابستان آغاز می‌کندیک مقام دولت ایالات متحده: آمریکا تولید واکسن_کرونا را از اواخر تابستان آغاز می‌کند رویترز نوشت که دولت پرزیدنت ترامپ در تلاش است تا پایان سال ۲۰۲۱ مقدار ۳۰۰ میلیون دوز واکسن مقابله با کووید۱۹ را تولید کند.

رابرت اوبرایان: برجام توافق یک طرفه‌ای است که نتوانست جلوی جاه‌طلبی هسته‌ای ایران را بگیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دیگو مارادونا موضوع شکایت از یک سینماگر ایتالیایی را بررسی‌ می‌کنددیگو مارادونا موضوع شکایت از یک سینماگر ایتالیایی را بررسی‌ می‌کند دیگو مارادونا بازیکن پیشین فوتبال و از اسطوره‌های این رشته ورزشی، قصد دارد از پائولو سورنتینو، سینماگر نامدار ایتالیایی، شکایت کند.