پلیس ایران سه نفر را به اتهام خرید و فروش اینترنتی نوزادان بازداشت کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

پلیس ایران سه نفر را به اتهام خرید و فروش اینترنتی نوزاد بازداشت کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

Image caption

حسین رحیمی، رییس پلیس تهران به ایسنا خبرگزاری دانشجویان گفته فردی که آگهی فروش نوزادان را در فضای مجازی منتشر کرده بود، سه شنبه شب، سوم تیرماه، شناسایی و دستگیر شده است. این عکس‌ها و خبر فروش نوزادان واکنش‌های گسترده‌ای میان کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی داشت اما مقام رسمی تا کنون تایید نکرده بود که چنین موضوعی درست است. پلیس می‌گوید افراد زیادی تماس گرفته و از این موضوع شکایت کرده بودند.پلیس می‌گوید خانواده دو نوزاد پیده شده را شناسایی کرده‌اند و فعلا دو نوزاد را به بهزیستی خواهند داد.به گفته رییس پلیس تهران سه نفر در این ارتباط بازداشت شده‌اند که هیچ کدام سابقه کیفیری نداشته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زلنسکی ایران را تهدید به شکایت به دادگاه بین‌المللی لاهه کرد | DW | 22.06.2020ایران نه تنها جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی را تحویل نداده بلکه به تعهدات خود در قبال خانواده قربانیان هم عمل نکرده است. زلنسکی گفته در صورت عدم اجرای این تعهدات، چاره‌ای جز مراجعه به دادگاه بین‌المللی لاهه وجود ندارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهوری اوکراین: ایران باید جعبه سیاه را تحویل داده و به تمامی وعده‌های خود عمل کندرئیس‌جمهوری اوکراین: ایران باید جعبه سیاه را تحویل داده و به تمامی وعده‌های خود عمل کند رئیس جمهوری اوکراین در گفت‌وگویی با روزنامه گلوب اند میل کانادا گفت که ایران باید داده‌های پرواز و جعبه سیاه را تحویل داده و به وعده‌های دیگری که داده نیز عمل کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به فرانسه ارسال خواهد کردوزیر امور خارجه ایران از ارسال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران در فوتبال ایران؛ اگر کفاشیان بیاید مجلسی‌ها وزیر ورزش را استیضاح می‌کنند - BBC News فارسیدادستان کل ایران گفته درصورتی که تخلفی در مورد قرارداد مارک ویلموتس بلژیکی با فدراسیون فوتبال ایران اتفاق افتاده باشد با آن برخورد خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کانادا: ایران بدون تاخیر بیشتر جعبه سیاه هواپیما را ارسال می کندوزارت امورخارجه کانادا در بیانیه ای اعلام کرد وزیر امورخارجه ایران متعهد شده است بدون تاخیر بیشتر جعبه سیاه را برای تحلیل به فرانسه ارسال کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران علت مرگ «آسیه پناهی» را ناراحتی حاد قلبی اعلام کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »