پلیس‌ قلابی استانبول، سارق سابقه‌دار ایرانی از آب درآمد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای امنیتی در ترکیه دو تبعه ایرانی را به اتهام اخاذی و سرقت از گردش‌گران بازداشت کردند. بازداشت شدگان هر دو مرد و تبعه ایران هستند. آن‌ها متهم شده‌اند با معرفی خود به عنوان پلیس ترکیه، به سرقت از گردش‌گران در این کشور دست زده‌اند. اخبار_ایران

روز گذشته نیروهای امنیتی در ترکیه دو تبعه ایرانی را به اتهام اخاذی و سرقت از گردش‌گران بازداشت کردند. افراد بازداشت‌شده‌ ۲۳ و ۴۳ ساله، هر دو مرد و تبعه ایران هستند. آن‌ها متهم شده‌اند با معرفی خود به عنوان پلیس ترکیه، به سرقت از گردش‌گران در این کشور دست زده‌اند.» ، با شکایت چهار گردش‌گر به دلیل دزدیده شدن پول‌های آن‌ها توسط دو فردی که خود را پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده بود‌ند، تحقیقات در این ارتباط آغاز شد.

پلیس امنیت استانبول هم‌چنین اعلام کرده است که متهمان با کرایه اتومبیل و با چسباندن پلاک‌های جعلی، بین روزهای ۱۵ تا ۲۴ سپتامبر، دست‌کم چهار بار اقدام به سرقت از گردش‌گران کرده‌اند؛ دوهزار و ۴۰۰ دلار از یک شهروند سوئدی، هفت هزار دلار از یک گردش‌گر اهل لیبی، سه‌هزار و۱۰۰ دلار از یک تبعه اردن و ۴۰۰ دلار به اضافه یک‌هزار و۲۰۰ لیر و ۳۰۰ شِکِل از یک شهروند اردنی دیگر.

پلیس امنیت ترکیه دو تبعه ایرانی بازداشت شده را برای تکمیل پرونده به مراجع قضایی این کشور تحویل داده است.، سرقت، کلاه‌برداری، قاچاق انسان، قتل و زورگیری اتباع ایرانی، از جمله خبرهایی هستند که در سال‌های اخیر به صورت گسترده در رسانه‌های ترکیه منتشر شده‌اند.

خبر بازداشت این دو تبعه ایرانی در حالی در رسانه‌های ترکیه منتشر شده است که هر روز بر اخبار مشابه از ارتکاب جرایم اتباع خارجی در این کشور افزوده می‌شود و افکار عمومی ترکیه نیز بیش از پیش بر حضور اتباع خارجی، به ویژه پناه‌جویان در این کشور حساس شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صادقی: جریان فاسدی به برخی دانشگاه‌ها دانشجوی قلابی فرستاده استصادقی: جریان فاسدی به برخی دانشگاه‌ها دانشجوی قلابی فرستاده است نماینده تهران: جریان فاسدی یک سری دانشجوی قلابی را به برخی دانشگاه‌های مرتبط با حوزه پزشکی می‌فرستاده که این همان فروش صندلی است. وزارت بهداشت جلوی این قضیه را گرفته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تدابیر شدید امنیتی در پایتخت مصر؛ پلیس مسیرهای منتهی به میدان تحریر را مسدود کردتدابیر شدید امنیتی در پایتخت مصر؛ پلیس مسیرهای منتهی به میدان تحریر را مسدود کرد تظاهرات خیابانی در پایتخت مصر علیه عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهوری این کشور شمال آفریقا، از یک هفته پیش در اعتراض به فساد و سوءاستفاده مالی السیسی و ارتش مصر، آغاز شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش‌ها از آزار جنسی صدها مرد و پسر بچه در یک مدرسه اسلامی در نیجریه؛ پلیس قربانیان را نجات دادگزارش‌ها از آزار جنسی صدها مرد و پسر بچه در یک مدرسه اسلامی در نیجریه؛ پلیس قربانیان را نجات داد گزارش های رسانه های محلی از شکنجه جنسی و گرسنگی کشیدن قربانیان حکایت دارد. رویترز هنوز به طور مستقل این مسئله را تایید نکرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: توضیحات تیم ایرانی توطئه آمریکا و عربستان درباره آرامکو را کم‌رنگ کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimتوضیحات تیم ایرانی توطئه آمریکا و عربستان درباره آرامکو را کم‌رنگ کرد رئیس‌جمهور پس از شرکت و سخنرانی در هفتاد و چهارمین اجلاس سران مجمع عمومی سازمان ملل متحد-3: پیش از سفر هیئت‌ ایرانی به نیویورک 2فضای منفی علیه کشورمان ایجاد شده بود. از برخی از سران اروپا که بیانیه‌ای داده بودند و به نحوی گفته بودند ایران هم نوعی مسئولیت دارد، پرسیدم که به چه دلیل و چه مدرکی این را می‌گویید.به آنان صراحتا و محکم گفتم این مدرک را نیاز دارم و حتما برای من بفرستید.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شبکه مبادله تصاویر پورنو از کودکان در پناهگاه سابق ناتو متلاشی شدبه گفته پلیس آلمان هفت مظنون به عضویت در این شبکه تبادل تصاویر پورنو از کودکان در جریان عملیات روز پنجشنبه ماموران امنیتی بازداشت شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راهپیمایی مدافعان مبارزه با تغییرات آب و هوایی از هند تا کاناداتظاهرات در کشورهای مختلف جهان به دعوت گرتا تونبرگ، کنشگر نوجوان سوئدی برگزار می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »