پلیس‌ قلابی استانبول، سارق سابقه‌دار ایرانی از آب درآمد

06/07/1398 09:42:00 ق.ظ

نیروهای امنیتی در ترکیه دو تبعه ایرانی را به اتهام اخاذی و سرقت از گردش‌گران بازداشت کردند. بازداشت شدگان هر دو مرد و تبعه ایران هستند. آن‌ها متهم شده‌اند با معرفی خود به عنوان پلیس ترکیه، به سرقت از گردش‌گران در این کشور دست زده‌اند. اخبار_ایران

به گزارش روزنامه « صاباح » (SABAH)، با شکایت چهار گردش‌گر به دلیل دزدیده شدن پول‌های آن‌ها توسط دو فردی که خود را پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده بود‌ند، تحقیقات در این ارتباط آغاز شد.

با شناسایی متهمان، عملیات پلیس در حالی به بازداشت این دو پلیس قلابی انجامید که آن‌ها نه در محل زندگی خود در محله «بی‌اوغلوی» استانبول بلکه در سالن سونای نزدیک خانه محل سکونت خود، زمانی که درون سکوهای چوبی تعبیه شده برای نشستن پنهان شده بودند، بازداشت شدند.

مطابق اعلام پلیس امنیت استانبول، یک گردش‌گر سوئدی که از شاکیان این پرونده به شمار می‌رود، در ارتباط با شیوه کار این دو نفر گفته است: «به من نزدیک شدند و خود را پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کردند. ادعا کردند که کوکایین مصرف می‌کنم. من این اتهام را نپذیرفتم ولی آن‌ها شروع به بازرسی از من کردند. بعد دو هزار و۴۰۰ دلار پول من را پس از بررسی و با این ادعا که اسکناس‌ها جعلی هستند و باید مصادره شوند، از من دزدیدند. آن‌ها بعد از گرفتن پول، به سرعت از محل دور شدند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

صادقی: جریان فاسدی به برخی دانشگاه‌ها دانشجوی قلابی فرستاده استصادقی: جریان فاسدی به برخی دانشگاه‌ها دانشجوی قلابی فرستاده است نماینده تهران: جریان فاسدی یک سری دانشجوی قلابی را به برخی دانشگاه‌های مرتبط با حوزه پزشکی می‌فرستاده که این همان فروش صندلی است. وزارت بهداشت جلوی این قضیه را گرفته است

تدابیر شدید امنیتی در پایتخت مصر؛ پلیس مسیرهای منتهی به میدان تحریر را مسدود کردتدابیر شدید امنیتی در پایتخت مصر؛ پلیس مسیرهای منتهی به میدان تحریر را مسدود کرد تظاهرات خیابانی در پایتخت مصر علیه عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهوری این کشور شمال آفریقا، از یک هفته پیش در اعتراض به فساد و سوءاستفاده مالی السیسی و ارتش مصر، آغاز شد.

گزارش‌ها از آزار جنسی صدها مرد و پسر بچه در یک مدرسه اسلامی در نیجریه؛ پلیس قربانیان را نجات دادگزارش‌ها از آزار جنسی صدها مرد و پسر بچه در یک مدرسه اسلامی در نیجریه؛ پلیس قربانیان را نجات داد گزارش های رسانه های محلی از شکنجه جنسی و گرسنگی کشیدن قربانیان حکایت دارد. رویترز هنوز به طور مستقل این مسئله را تایید نکرده است.

روحانی: توضیحات تیم ایرانی توطئه آمریکا و عربستان درباره آرامکو را کم‌رنگ کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimتوضیحات تیم ایرانی توطئه آمریکا و عربستان درباره آرامکو را کم‌رنگ کرد رئیس‌جمهور پس از شرکت و سخنرانی در هفتاد و چهارمین اجلاس سران مجمع عمومی سازمان ملل متحد-3: پیش از سفر هیئت‌ ایرانی به نیویورک 2فضای منفی علیه کشورمان ایجاد شده بود. از برخی از سران اروپا که بیانیه‌ای داده بودند و به نحوی گفته بودند ایران هم نوعی مسئولیت دارد، پرسیدم که به چه دلیل و چه مدرکی این را می‌گویید.به آنان صراحتا و محکم گفتم این مدرک را نیاز دارم و حتما برای من بفرستید.

شبکه مبادله تصاویر پورنو از کودکان در پناهگاه سابق ناتو متلاشی شدبه گفته پلیس آلمان هفت مظنون به عضویت در این شبکه تبادل تصاویر پورنو از کودکان در جریان عملیات روز پنجشنبه ماموران امنیتی بازداشت شده اند.

راهپیمایی مدافعان مبارزه با تغییرات آب و هوایی از هند تا کاناداتظاهرات در کشورهای مختلف جهان به دعوت گرتا تونبرگ، کنشگر نوجوان سوئدی برگزار می شود.