پلیس ترکیه یک تروریست پ.ک.ک را با 37 کیلوگرم مواد منفجره دستگیر کرد

25/05/1399 11:40 ب.ظ

وزارت کشور ترکیه از دستگیری یک تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ با 37 کیلوگرم مواد منفجره در استان آدانا خبر داد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت کشور ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی کشور یک تروریست پ.ک.ک/ی.پ.

وزارت کشور ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی کشور یک تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ را با 37 کیلوگرم مواد منفجره در استان آدانا که در صدد حمله تروریستی بود، دستگیر کردند. بر این اساس، این فرد مسئولیت حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.

گ در کلانشهرها را بر عهده داشته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دو مامور پلیس یک روز پیش از سالگرد استقلال هند در کشمیر کشته شدنداین حمله چند روز پس از اولین سالگرد لغو اختیارات خودگردانی مشروط کشمیر انجام می شود، اصلاحاتی که دولت هند مدعی است که با هدف ارتقاء توسعه و نزدیکی بیشتر این منطقه به کشور صورت گرفته است.

رئیس مجلس ترکیه: توافق امارات با اسرائیل یک اقدام ننگین استرئیس مجلس ترکیه گفت خیانت به مساله فلسطین و توافق با اسرائیل که بر خلاف قطعنامه‌های سازمان ملل متحد سرزمین فلسطین را اشغال کرده، اقدامی ننگین است. اقدام امارات متحده عربی را محکوم می‌کنم. - خبرگزاری آناتولی

رصد و برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه اوباشی گری در فضای حقیقی و مجازیجانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: فعالیت اراذل و اوباش به صورت مستمر و شبانه روزی در فضای حقیقی و مجازی رصد شده و با هرگونه اوباشی گری و قانون شکنی نظم و امنیت برخورد می کنیم.

هشدار پلیس کانادا در مورد افزایش تهدیدهای راستگرایان افراطی علیه جاستین ترودو - BBC News فارسیپلیس کانادا هشدار داده است که موارد تهدیدات علیه جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

کرونا در ترکیه؛ آمار بهبودیافتگان به 228 هزار و 980 نفر رسیدکرونا در ترکیه؛ آمار بهبودیافتگان به 228 هزار و 980 نفر رسید شمار قربانیان کرونا در ترکیه با مرگ 22 نفر دیگر طی یک روز گذشته به 5934 تن رسید و تعداد کل مبتلایان به این بیماری نیز با ثبت 1226 مورد جدید به 246 هزار و 861 نفر افزایش یافت

دکترین وطن آبی؛ ترکیه در مدیترانه به دنبال چیست؟تلاش‌ها ترکیه برای اکتشاف ذخایر انرژی در عمق دریای مدیترانه با وکنش‌ها و مخالفت‌های تنش آلود برخی کشورها همچون یونان، قبرس، مصر و فرانسه مواجه شده است. ترکیه اما برای دریای مدیترانه دکترین وطن آبی را در دست دارد.

وزارت کشور ترکیه از دستگیری یک تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ با 37 کیلوگرم مواد منفجره در استان آدانا خبر داد.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

وزارت کشور ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی کشور یک تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ را با 37 کیلوگرم مواد منفجره در استان آدانا که در صدد حمله تروریستی بود، دستگیر کردند.

بر این اساس، این فرد مسئولیت حملات گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در کلانشهرها را بر عهده داشته است.

نیروهای امنیتی ترکیه از خانه این تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ مقدار زیادی دلار٬ طلا و شناسنامه‌های جعلی نیز کشف کردند.