پلیس برلین فعلا اجازه استفاده از بسیاری سگ‌ها را ندارد | DW | 05.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 73 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای پلیس برلین فعلا اجازه به کار گرفتن بخش قابل توجهی از سگ‌های حفاظتی خود را ندارند. مقررات جدید حفاظت از حیوانات می‌گوید، روش کنونی آموزش و هدایت این سگ‌ها به دلیل فشار دردآور به گردن و بستن راه تنفس ممنوع است.

به گفته یک سخنگوی پلیس، بر اساس قوانین جدید حفاظت از حیوانات که از اول ژانویه ۲۰۲۲ در سراسر آلمان اجرایی می‌شود، بخش قابل توجهی از سگ‌های پلیس کلان‌شهر برلین در حال حاضر نمی‌توانند به کار گرفته شوند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، طبق مقررات جدید، به کار گرفتن ابزار دردآور برای تربیت سگ‌ها ممنوع اعلام شده است.این به اصطلاح"سگ‌های حفاظتی" پلیس با استفاده از قلاده گردنی تربیت و در شهر گردانده می‌شوند، به طوری که به طور متناوب راه تنفس آن‌ها بسته می‌شود. با ایراد فشار قلاده بر گردن سگ می‌توان به سرعت مانع از گاز گرفتن سگ علیه فرد مظنونی شد که می‌خواهند او را متوقف کنند.

سگ‌های حفاظتی در موارد حمله‌های تفتیشی ضربتی و یا تظاهراتی به کار گرفته می‌شوند که پلیس احتمال می‌دهد با برخوردهای خشونت‌آمیز و یا خطرناک روبه‌رو شود. نیروهای کماندوی ویژه ضربتی آلمان نیز از این سگ‌ها برای پیگرد افراد مظنون و یا متوقف کردن یک فرد مهاجم استفاده می‌کنند.در قانون جدید آمده است: «استفاده از قلاده‌های گردنی خاردار و یا دیگر ابزار دردآور به منظور آموزش، تربیت و یا تمرین سگ‌ها ممنوع است.

مقامات پلیس امیدوارند که وزارتخانه‌های کشور و دادگستری به این مسئله رسیدگی کنند و احتمال می‌دهند در این مورد برای پلیس استثنا قائل شوند.حکایت پرفراز و نشیب سگ ژرمن شپرد کمتر سگی در دنیا وجود دارد که چون سگ نژاد ژرمن شپرد یا سگ چوپان آلمانی حکایت پرفراز و نشیبی را پشت سرگذاشته باشد. سگی که نژادش در استاندارد سازمان جهانی سگ که به اختصار نامیده می‌شود با شماره ۱۶۶ به ثبت رسیده است.ماکس فون اشتفانیز، افسر ارتش آلمان در یک مانور نظامی، شاهد همکاری بینظیر یک سگ گله با چوپان در جمع‌آوری گوسفندان بود. او در ۱۵ ژانویه ۱۸۹۸ سگی را در فرانکفورت با نام"هکتور فون لینکس راین" خریداری کرد که بعدا نام‌اش به"هورانت فون گراف‌رات" تغییر یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازگشت لوکاکو به تمرینات چلسی پس از عذرخواهی از هوادارانروملو لوکاکو، ستاره خط هجومی باشگاه چلسی، پس از عذرخواهی از هواداران و با اجازه توماس توخل، سرمربی این تیم، به تمرینات «آبی‌های لندن» بازگشت.پس از تنش‌ها‌ی Muhammad Qasim has been communicated in his divine dreams, events of the future for the last 30 years. Many of these events he has seen are coming true now, and have been accurate as per his dream. Why is he seeing these dreams? Is he Al-Mahdi?
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت ایران به پرداخت ۱۰۷ میلیون دلار غرامت به خانواده شش تن از قربانیان هواپیمای اوکراینیرئیس دادگاه اونتاریو در حکم خود گفته که بر اساس شواهد و ادله‌ای که توسط شاکیان و کارشناسان ارائه شده است، سرنگونی هواپیما توسط موشک‌های سپاه «عامدانه» بوده است. هواپیمای مسافربری آسان ترین وبیدفاع ترین هدف برای پدافند ست چندسال پیش هم دردریای سیاه یک هواپیمای مسافربری دیگر اوکراین با موشک یک رزمایش که در نزدیکی آنجا بود زده شد.اما عمد یا غیر عمد بودن آن نباید ما را به خریت تاریخی ایرانی برگرداند که کل جهاز نظامی و دفاعی خود را تخریب کنیم
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

درگیری «فرستاده طالبان» با سفیر دولت پیشین افغانستان در رُم به دخالت پلیس ایتالیا منجر شدطالبان برای اغلب نمایندگی‌های دیپلماتیک افغانستان در خارج از کشور سفیران جدیدی تعیین نکرده است. از سوی دیگر دولت تحت رهبری طالبان در افغانستان نیز هنوز توسط هیچ کشوری به رسمیت شناخته نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سگ باوفا پلیس نیوهمشایر را به محل سانحه خودرو کشاند🔺سگ باوفا پلیس نیوهمشایر را به محل سانحه خودرو کشاند یک سگ از نژاد «جرمن شپرد» (چوپان آلمانی) به نام تینزلی که ابتدا تصور می‌شد یک سگ گمشده است، پلیس ایالت نیوهمشایر را به محل واژگون شدن خودرو صاحبش کشاند. ⬇️ بیشتر بخوانید: حیوان به با وفایی سگ وجود ندارد چرا مسئولین اینقدر با این حیوان مشکل دارند؟نجابت اسب با وفایی سگ.مفید بودن گاو و خریت الاغ همیشه بینظیر است خدایا ما را آدم کن..... 🌹 سگ از پمپگوه و ترامپ و وی او ای بهتره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازجویی از مسافران ایرانی مقیم خارج از کشور در فرودگاه تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نجیب میقاتی: انتقادات رهبر حزب الله از سعودی به نفع لبنان نیستنجیب میقاتی، نخست وزیر لبنان، روز دوشنبه گفت که انتقادات رهبر حزب الله از عربستان سعودی در جهت منافع ملی لبنان نیست و گویای موضع رسمی این کشور محسوب نمی‌شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »