پلیس: پخش نذری گرم ممنوع است/از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس: *پخش نذری گرم ممنوع است *شهروندان برای حفظ سلامت خودشان از دریافت نذورات خودداری کنند *از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید

به گزارش ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اشاره به فرارسیدن ایام عزادارای محرم و پخش نذورات گفت: براساس ابلاغ ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، پخش نذورات به صورت غذای گرم ممنوع است و به همین دلیل نیز شهروندان باید این موضوع را مورد توجه قرار دهند و برای حفظ سلامت خودشان از دریافت نذورات خودداری کنند.

وی ادامه داد: بالاخص ممکن است برخی سارقان در پوشش ارائه نذورات خوراکی و با اغفال شهروندان ، مرتکب سرقت شوند و اموال آنان را به سرقت ببرند.‌ همچنین با توجه به اینکه تمهیداتی برای جمع آوری نذورات برای کمک به ایتام و نیازمندان مانند راه اندازی پویش‌ها در نظر گرفته شده است، به شهروندان توصیه می‌شود که در این پویش‌ها شرکت کنند و نذر خودشان را امسال به این صورت ادا کنند. البته توجه داشته باشند که حتما با مراکز معتبر و شناخته شده همکاری کنند.

موقوفه‌ای همچنین با اشاره به تعطیلات پیش رو گفت: به شهروندان تهرانی توصیه می‌کنم برای جلوگیری از شیوع کرونا از رفتن به سفرهای غیرضروری خودداری کنند و اگر چنانچه نیاز شد سفری را در این بازه تعطیلات سه روزه انجام دهند، حتماً تمهیدات امنیتی و ایمنی را برای منزل شان در نظر بگیرند که از جمله تمهیدات ایمنی و امنیتی می‌توان به استفاده از درب آکاردئونی با قفل مناسب اشاره کرد.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: همچنین لازم است شهروندان از بسته بودن پنجره‌ها و محکم بودن نرده پنجره‌ها به ویژه در طبقه اول و همکف مطمئن شوند. وجوهات نقد و طلاجات را به هیچ عنوان در هیچ زمانی در منازل نگهداری نکنند و حتی المقدور یک لامپ روشنایی در اتاقی که پنجره اش از بیرون ساختمان دید دارد، روشن بگذارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شلیک از پشت توسط پلیس؛ مرد سیاهپوست 'فلج شده است' - BBC News فارسیمرد سیاهپوستی که چندبار از پشت سر هدف گلوله‌های پلیس ویسکانسین قرار گرفته بود، به گفته پدرش، از کمر به پایین فلج شده است. وکیل خانواده گفت که فقط یک معجزه ممکن است دوباره به او قوت راه‌ رفتن بدهد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قربانی تجاوز در پیشگاه پلیس!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سیگار: نیمی از ماموران پلیس چهار ولایت جنوبی افغانستان مواد مخدر مصرف می‌کنند - BBC News فارسیاداره بازرس ویژه آمریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) در گزارش جدید خود به نقل از نهادهای امنیتی افغانستان می‌گوید که در چهار ولایت جنوبی افغانستان (هلمند، قندهار، زابل و ارزگان) حدود ۵۰ درصد ماموران پلیس مواد مخدر مصرف می‌کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تاکید مایک پنس بر 'نظم و قانون' در خلال تظاهرات علیه خشونت پلیس - BBC News فارسیمایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا طی نقطی در سومین شب گردهمایی ملی این حزب که در فضای مجازی برگزار می شود نامزدی معاونت حزب را پذیرفته است. او در این سخنرانی با تاکید بر نظم و قانون که شعار کمپین آقای ترامپ است او را مردی توصیف کرد که در برابر انتقادها دست از مبارزه نمی کشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درگیری پلیس با اهالی روستایی در استان خوزستان ایراناهالی روستای ابوالفضل در استان خوزستان ایران که قرار است از سوی بنیاد مستضعفان تخریب شود با ماموران انتظامی درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس کابل ۹ نفر را که قصد حمله به مراسم عاشورا داشتند دستگیر کرد - BBC News فارسیوزارت داخله/کشور افغانستان از بازداشت گروه ۹ نفری که قصد حمله به مراسم عاشورا را داشتند، خبر داده است. گفته شده که یک زن در بین آنها بوده و همراه با آنها دو جلیقه انتحاری و شش بمب نیز به دست پلیس افتاده است. چند روز پیش حکومت از تهدیدات امنیتی جدی بر اماکن عزاداری محرم و تجمعات عزاردان خبر داده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »