پلیس تهران: شهروندان از انجام تردد غیرضروری خودداری کنند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به شهروندان توصیه کرد از انجام ترددهای غیرضروری در سطح این شهر خودداری کنند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به شهروندان توصیه کرد از انجام ترددهای غیرضروری در سطح این شهر خودداری کنند.سردار محمدرضا مهماندار، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، پایتخت ایران از شهروندان خواست که از انجام ترددهای غیرضروری در سطح این شهر خودداری کنند.

او"تداوم بارش برف" را دلیل این درخواست خود عنوان و توصیه کرد که شهروندان انجام کارهای غیرضروری را به روزهای آتی موکول کنند. گفتنی است علاوه بر تهران پایتخت ایران، برخی از خیابان های اصلی شهرهای بزرگ این کشور مانند اصفهان، تبریز و شیراز نیز در ساعات عصر امروز به دلیل اعتراضات شهروندان به افزایش 3 برابری قیمت بنزین شاهد ترافیک سنگین و راهبندان بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارشی از وضعیت جایگاههای تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزینسرانجام بامداد جمعه بنزین سهمیه بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه‌ای (۶۰ لیتر ماهانه برای خودروهاس شخصی) در هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تعیین شد. گزارشهای تهیه شده از جایگاههای سوخت سطح تهران حاکی از عادی بودن شرایط و سوختگیری خودروها با شرایط جدید است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلیس در اغلب پمپ‌بنزین‌های تهران مستقر است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حضور پلیس و ماموران ضدشورش در مقابل برخی پمپ‌بنزین‌ها ساعتی بعد از گرانی ناگهانی قیمت بنزینتنها ساعاتی بعد از افزایش ناگهانی قیمت بنزین توسط دولت ایران، تصاویر و گزارش‌های مردمی از حضور گسترده نیروهای انتظامی و پلیس ضدشورش در سطح کشور خبر می‌دهند. صدای آمریکا نمی‌تواند به طور مستقل صحت این
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از برف تهران غافلگیر نشدیم/ ترافیک مانع تردد ماشین‌آلات شهرداریمدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه از برف صبحگاهی غافلگیر نشدیم، اظهار کرد: برف در اوج ترافیک صبحگاهی آغاز شد و امکان تردد ماشین آلات شهرداری وجود نداشت و همکاران‌مان به صورت دستی و پیاده اقدام به شن‌پاشی در معابر می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار پلیس فتا درمورد پیامک‌های کلاهبرداری درباره سهمیه بنزین و طرح معیشتی دولتمعاون اجتماعی پلیس فتای ناجا نسبت به سواستفاده مجرمان فضای مجازی از طرح معیشتی دولت و سهمیه بندی بنزین هشدار داد و توصیه هایی را به مردم ارائه کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت گران‌ترین خانه‌ فروخته شده در تهرانقیمت گران‌ترین خانه‌ فروخته شده در تهران خانه‌ای در محله درختی واقع در سعادت‌آباد با ۵۲۳ متر مربع متراژ و ارزشی بالغ بر ۳۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، لقب گران‌ترین خانه را به خود اختصاص داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »