پلیس ایتالیا طرح تشکیل یک حزب نازی را در این کشور خنثی کرد

29/11/2019 09:53:00 ق.ظ

پلیس ایتالیا طرح تشکیل یک حزب نازی را در این کشور خنثی کرد اطلاعات بیشتر:

ایتالیا, نئو نازیها

پلیس ایتالیا طرح تشکیل یک حزب نازی را در این کشور خنثی کرد اطلاعات بیشتر:

در جریان تحقیقاتی که پلیس در ۱۶ شهر این کشور انجام داده است، به مجموعۀ گسترده‌ای از اشیاء دست یافته و شمار قابل توجهی از افرادی را شناسایی کرده‌ که دارای عقاید نازی‌ها بودند و با همان تعصب عقیدتی دور هم جمع شده‌اند تا جنبشی را که علناً طرفدار نازی‌ها، ضدبیگانگان و ضد یهود است، تشکیل دهند.

پلیس ایتالیا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که در جریان تحقیقات دو سالۀ خود به وجود طرحی برای تشکیل یک حزب جدید نازی در این کشور پی برده‌ و حتی در همین راستا موفق به کشف یک انبار اسلحه شده‌ است.در بیانیۀ پلیس آمده است در جریان تحقیقاتی که در ۱۶ شهر این کشور از جزیرۀ مدیترانه‌ای سیسیل گرفته تا آلپ در شمال این کشور انجام شده است، به مجموعۀ گسترده‌ای از اشیاء دست یافته و شمار قابل توجهی از افرادی را شناسایی کرده‌ که در مناطق مختلف این کشور دارای عقاید نازی‌ها بودند و با همان تعصب عقیدتی دور هم جمع شده‌اند تا جنبشی را که علناً طرفدار نازی‌ها، ضدبیگانگان و ضد یهودیان است، تشکیل دهند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دنیا فقط حذب نازیو کم داره

در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می خواهند مردم را بدبین کنندرییس دیوان عالی کشور: *متاسفانه عادت کرده‌ایم برای انجام کاری سئوال کنیم در فلان اداره آشنا داری؟ *این خیلی بد است و زیبنده نظام جمهوری اسلامی و انقلاب نیست *در بدنه نظام کارشکنانی هستند که می‌خواهند مردم را بدبین کنند فکر کنم خیلی از این مسایل بعد از براندازی حل شود. فرهنگ عوض خواهد شد. دزدی، دروغ، حقه بازی، رشوه.. اینها همه خصوصیات فرهنگ آخوند و عسلام هستن. ابله کسی که حرف این مفت خور ها را اصلاً گوش دهد🤔 در فلان دزد خانه دزد آشنایی داری تا من که دزدم به یه دزد دیگه رشوه بدم و اون برای من موقعیتی فراهم کنه که بیشتر بدزدم.

کارشناس دینی در تلویزیون ایران: دستگیرشدگان اخیر را طبق قرآن باید در ملاعام 'زجرکش' کردیک کارشناس دینی و مفسر قرآن در شبکه اول تلویزیون دولتی ایران در مورد اعتراضات آبان ۹۸ و نحوه برخورد با معترضان گفت 'طبق آیات قرآن دستگیرشدگان اخیر باید در همان نقطه جنایت در جلوی چشم مردم زجرکش شوند'. تفسیر آقای بهرام‌پور و توصیه‌ به روش‌های نامتعارف مجازات معترضان در شبکه‌های اجتماعی واکنش بسیاری از کاربران را برانگیخت. تلویزیون جمهوری اسلامی را بکوب این ولد الزنا که انگلی بیش نیست فکر کنم دو روز دیگه داعش و طالبان و القاعده بیان حرکات ج.ا رو شدیدا محکوم کنند و ایران رو به نقض بارز حقوق_بشر محکوم کنند سیصد گل سرخ یک گل نصرانی، ما را ز سر بریده میترسانید،ما گر ز سر بریده میترسیدیم،در محفل عاشقان نمیرقصیدیم...

سفارت آمریکا در بغداد سانسور رسانه‌ای در این کشور را محکوم کرددر پی اعتراضات اخیر در عراق و اعمال محدودیت در برخی رسانه‌های این کشور، سفارت آمریکا در بغداد این سانسور رسانه‌ای را محکوم کرد.\r\n سفارت آمریکا در بغداد روز پنجشنبه ۷ آذرماه با صدور بیانیه ای با محکوم یعنی بی شرفی ،از سر و روتون میباره،توآمریکا اونقدر سیل وطوفان میاد،ی عکس نباید منتشر بشه ،اون وقت اراذل و اوباش اجیر شده شما هرکاری میخان بکنن ،منتشرم بکنند،خیلی خبیثید

آنفولانزایی که جان ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون نفر را گرفت« ۸ میلیون اسپانیایی با ابتلا به آنفولانزا در آن زمان جان خود را از دست دادند اما تنها دلیلی که این بیماری در آن دوره با نام آنفولانزای اسپانیایی معروف شد، نبود دستگاه سانسور در این کشور بیطرف در جنگ بود.»

پناهجویان ترک که افشای هویت شدند در آلمان می‌مانند | DW | 27.11.2019آن دسته از شهروندان ترکیه که اطلاعات‌شان طی دستگیری وکیل معتمد سفارت آلمان در آنکارا لو رفته، تحت حمایت برلین قرار خواهند داشت و اخراج نمی‌شوند. هویت دستکم ۸۳ متقاضی پناهندگی در جریان این دستگیری آشکار شد.

فرانسه: در فکر استفاده از سازوکاری در برجام هستیم که می‌تواند تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را به دنبال داشته باشد🔺فرانسه: در فکر استفاده از سازوکاری در برجام هستیم که می‌تواند تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را به دنبال داشته باشد ⚡️وزیر امور خارجه فرانسه گفت پاریس به طور جدی در فکر استفاده از سازوکاری است که می‌تواند تحریم‌های سازمان ملل را به دنبال داشته باشد. باید همتون که کمک نمودید شورش ۵۷ پایه ریزی و اجرا بشه و ملتی رو در دام انداختید جبران کنید آره تو راست میگی کاملا مشخصه ازفرستادن خمینی به ایران تابه امروز ایران_متحد اعتراضات سراسری iran_united iranprotests اهان، یعنی الان حریمها برطرف شده؟!!!

Aa پلیس ایتالیا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که در جریان تحقیقات دو سالۀ خود به وجود طرحی برای تشکیل یک حزب جدید نازی در این کشور پی برده‌ و حتی در همین راستا موفق به کشف یک انبار اسلحه شده‌ است.حجت‌الاسلام"سیداحمد مرتضوی‌مقدم" شامگاه پنجشنبه هفتم آذرماه در جمع نمازگزاران مسجد امام حسین علیه السلام شهر کرمان در قالب طرح"هر مسجد یک حقوقدان" با اشاره به تشکیل بسیج و تصویب قانون اساسی در آذرماه اظهار کرد: هر کدام از این اقدامات مبنای یک حرکت شد و قدم مبارکی برای احقاق حق و اجرای عدالت است.ابوالفضل بهرام‌پور از برخورد شدید با دستگیرشدگان به عنوان راه بازگرداندن امنیت به جامعه یاد کرد و گفت:"یکی از اینها [ احکام ] اجرا شود، نوبت‌های بعدی که در پیاز خوابانده شده غلط می‌کنند به میدان بیایند.نظرات بیشتر آذر ۰۶, ۱۳۹۸ برایان هوک: تمام کشورها باید در مقابل تاکتیک‌های ایران برای بدنام کردن خبرنگاران و تهدید خانواده‌هایشان ایستادگی کنند صدای آمریکا ۳۶۵ روز سه‌‌شنبه با برایان هوک، نماینده ویژه ایران و مشاور ارشد وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، در مورد بیانیه شدیداللحن سازمان گزارشگران بدون مرز در محکوم کردن اعمال عوامل اطلاعاتی ایران در آزار و تهدید خبرنگاران ایرانی که برای رسانه‌های جهانی از جمله صدای آمریکا، بی‌بی‌سی، رادیو فردا، من و تو و دیگر رسانه‌های فارسی زبان کار می‌کنند، گفت‌وگو کرد.

در بیانیۀ پلیس آمده است در جریان تحقیقاتی که در ۱۶ شهر این کشور از جزیرۀ مدیترانه‌ای سیسیل گرفته تا آلپ در شمال این کشور انجام شده است، به مجموعۀ گسترده‌ای از اشیاء دست یافته و شمار قابل توجهی از افرادی را شناسایی کرده‌ که در مناطق مختلف این کشور دارای عقاید نازی‌ها بودند و با همان تعصب عقیدتی دور هم جمع شده‌اند تا جنبشی را که علناً طرفدار نازی‌ها، ضدبیگانگان و ضد یهودیان است، تشکیل دهند. پلیس شمار افرادی را که به این گروه پیوسته‌اند یا دستگیر شده‌اند، اعلام نکرد. مرتضوی‌مقدم تصریح کرد: هر کدام از این دو امر متولیانی دارد که نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی متولی امنیت هستند و انصافا نیروهای مسلح اعم از سپاه، ناجا، ارتش و وزارت اطلاعات به نحو احسن به وظیفه خود عمل کرده اند و امنیت کشور به آسانی به دست نیامده و زحماتی برای این مهم کشیده شده است. در ایتالیا دفاع از فاشیسم و تلاش برای احیای احزاب فاشیستی جرم محسوب می‌شود." ۷۷ فعال سیاسی اصلاح‌طلب در نامه‌ای در ۲۵ آبان ۹۸ در بیانیه‌ای برخورد"خشن" حکومت ایران و"شلیک بی‌محابا" به معترضان را محکوم کرده بودند. این افراد قصد داشتند حزبی به نام «حزب ملی کارگران سوسیالیست ایتالیا» تشکیل دهند. وی افزود: امنیت برونی نیز ناشی از قدرت امروز نیروهای مسلح است که توانسته اند با ایجاد رعب و ترس در دشمن، جلوی تجاوزات دنیای استکبار را گرفته و باعث شوند دشمن هوس نکند به جمهوری اسلامی تعرض کند. پلیس در جریان جستجوی ۱۹ مکان وابسته به این حزب، به مجموعۀ بزرگی از نشان‌ها و شعارهای منسوب به نازی‌ها مانند صلیب‌های شکسته و تصاویر آدولف هیتلر، همچنین شمار قابل توجهی اسلحه از جمله تپانچه و اسلحه شکاری دست یافته است. پس جای شگفتی نیست که آنها به تاکتیک‌های قدیمی‌شان، از جمله انگ زدن به روزنامه‌نگاران و تهدید خانواده‌های‌شان، متوسل می‌شوند.

اعضای این جنبش با گروههای افراطی در دیگر کشورهای اروپایی از جمله بریتانیا، فرانسه و پرتغال نیز در ارتباط بودند. وی تصریح کرد: البته افراد خوب و مخلصی در قسمت های مختلف بدنه نظام وجود دارند اما متاسفانه عادت کرده ایم برای انجام کاری سئوال کنیم در فلان اداره آشنا داری؟ این خیلی بد است و زیبنده نظام جمهوری اسلامی و انقلاب نیست. چرا به نفع شهدا و نظام احساساتی نشدند؟ همین‌ها [ ] را پریروزها نصیحت می‌کردی ما را می‌کشتند. پلیس ایتالیا پیش از این در ماه ژوئیه مجموعۀ بزرگی از سلاح از جمله موشکهای هوا به هوا را نزد گروهی که گفته می‌شود با گروههای راست افراطی در ارتباط بودند کشف کرده بود. در ماه نوامبر نیز دو مرد که با گروه‌های نازی و ضدیهود مرتبط بودند، به ظن برنامه‌ریزی برای حمله به مسجدی در این کشور دستگیر شدند. وی اظهار کرد: سلامت اداری را باید مدیران ایجاد کنند که این مهم نیز با کار مخلصانه شدنی است و نباید برای ما تفاوت داشته باشد که این فرد آشنا است یا نه. بیشتر بخوانید: . اینها همه‌شان از دم محاربند شک نکنید.