پلیس یک نوجوان ناشنوای ایلامی را به افغانستان فرستاد

20/09/1398 01:10 ب.ظ

یک نوجوان اهل ایلام که به خاطر شباهت به افغانستانی‌ها به افغانستان فرستاده شده بود پس از ۱۷ روز به ایران بازگردانده شد. پدر این نوجوان گفته که برای بازگرداندن فرزندش ۵۰ میلیون تومان هزینه کرده و از پلیس نیز شکایت کرده است. اخبار_ایران

گزارش کرده که این نوجوان ۱۷ ساله «حامد» نام دارد و «کر و لال» است و آبان ماه امسال قصد داشت از ایلام برای زیارت به مشهد برود که از سوی پلیس دستگیر می‌شود.

آن‌طور که این سایت نوشته پلیس پس از دستگیری این نوجوان، گوشی همراه وی را شکسته و به ظن افغانستانی بودن او را به محل اسکان اتباع افغان در شهرستان اراک می‌فرستد.

«حامد» پس از چند روز به افغانستان فرستاده می‌شود و «پس از ۱۷ روز آوارگی در این کشور» عااقبت به ایران بازگردانده می‌شود. پدر این نوجوان گفته که برای بازگرداندن فرزندش ۵۰ میلیون تومان هزینه کرده و از پلیس نیز شکایت کرده است.

علی‌اکبر قربانی، فرمانده انتظامی شهرستان «تایباد» با تائید این موضوع گفته «نداشتن مدارک شناسایی و تصمیم این پسر نوجوان به فرار از دست پلیس این برداشت را به وجود می‌آورد که او یک تبعه خارجی غیرمجاز است.» headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

اینا سهل انگاری کردن بدبختو فرستادن اونوقت تاوانشو پدرش مادرش دادن کلی پول ازشون گرفتن تا بیارنش پس وای به حال خانواده بازداشتی ها باید چقدر پول بدن تا عزیزاشون ازاد بشن پلیس ایران قاتل های بالفطره ی احمق خوبه بابا مامانش پيگير بودن برش گردوندن دیوونه خونه ست!! MohamadiniaAli نمیرم براش، برامون؟ تو ایران کسانی که زبون دارن نمی تونن ایشون و بگیرن وای به حال این بنده خدا

یک نفر نبوده به زبلن ناشنوایان حرف بزنه یا بگه بنویس ،خدا مارو از این دیوونه خونه خودش ازاد کنه اخی طفلی چه زجری کشید

تیراندازی در ایالت نیوجرسی منجر به کشته شدن شش نفر از جمله یک افسر پلیس شد🔺تیراندازی در ایالت نیوجرسی منجر به کشته شدن شش نفر از جمله یک افسر پلیس شد ⚡️در پی کشته شدن یک افسر پلیس و پنج از شهروندان شهر جرسی سیتی در نزدیکی نیویورک، پرزیدنت ترامپ با قربانیان حادثه و خانواده های آنها ابراز همدردی کرد.

خلیل‌زاده: استراماچونی اصرار داشت قراردادش یک ساله شود/ جانشین او یک مربی دوست‌داشتنی استرئیس هیات مدیره باشگاه استقلال: * استراماچونی اصرار داشت قراردادش یک ساله شود *هواداران آرامش خودشان را حفظ کنند و کسی که انتخاب می‌شود، قطعا مربی بزرگی است *جانشین او یک مربی دوست‌داشتنی است *باز هم می‌توانیم بحران را مدیریت کنیم گوه خوردی بی ناموس بی شرف....استراماچونی مربی حرفه ایه و طبق قراردادش داشت کار میکرد...توی بی ناموس و اون مدیر و وزیر بی کس و کارت ب گند کشیدین این باشگاه و بی ناموسهای لنگی کثیف😡

سرانه هزینه‌ یک زندانی ۲۰ برابر یک دانش‌آموز استبوشهر- ایرنا- مدیرکل دفتر پیشگیری‌های فرهنگی اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: سرانه هزینه کرد در کشور برای یک زندانی ۲۰ برابر سرانه یک دانش‌آموز است بنابراین ایجاد شبکه‌هایی برای اجرای پروژه‌های کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری است.

پلیس فدرال آمریکا «فرض تروریستی بودن» حمله به پایگاه نظامی فلوریدا را تایید کرد🔺پلیس فدرال آمریکا «فرض تروریستی بودن» حمله به پایگاه نظامی فلوریدا را تایید کرد ⚡️پلیس فدرال آمریکا تایید کرد که فرض را بر «تروریستی بودن» حمله مسلحانه خلبان سعودی در پایگاه نظامی در فلوریدا قرار داده است.

پلیس نیوزیلند در مورد تلفات آتشفشان تحقیقات جنایی می کندپلیس نیوزیلند اعلام کرده است که در جریان آتشفشان در جزیره وایت در این کشور پنج نفر کشته و هشت نفر دیگر ناپدید شده‌ اند که احتمال می رود کشته شده باشند. پلیس گفته است در مورد تصمیم شرکت های گردشگری برای بردن بازدیدکنندگان به این جزیره تحقیقات جنایی به جریان افتاده است.

شنتوپ: برخورد پلیس فرانسه به تروریسم دولتی تبدیل شده استرئيس پارلمان ترکیه درباره حمله پلیس فرانسه به عکاس آناتولی گفت یورش پلیس فرانسه به تجمع معترضان از مرز خشونت عبور کرده و به تروریسم دولتی تبدیل شده است. - خبرگزاری آناتولی