پلیس اتریش ۱۵ مظنون به قاچاق مهاجران را دستگیر کرد | DW | 28.11.2021

07/09/1400 03:36:00 ب.ظ

پلیس اتریش موفق به دستگیری تعدادی از اعضای یک باند قاچاق انسان شده است. قاچاقچیان با دریافت چهار تا پنج هزار یورو، مهاجران سوری، لبنانی و مصری را وارد اتریش کرده‌اند. بسیاری از این مهاجران قصد ورود به آلمان را داشته‌اند.

پلیس اتریش موفق به دستگیری تعدادی از اعضای یک باند قاچاق انسان شده است. قاچاقچیان با دریافت چهار تا پنج هزار یورو، مهاجران سوری، لبنانی و مصری را وارد اتریش کرده‌اند. بسیاری از این مهاجران قصد ورود به آلمان را داشته‌اند. طبق اطلاعاتی که پلیس اتریش در اختیار رسانه‌ها قرار داده، این باند قاچاق انسان اواسط ماه نوامبر...

طبق اطلاعاتی که پلیس اتریش در اختیار رسانه‌ها قرار داده، این باند قاچاق انسان اواسط ماه نوامبر امسال ۲۰۰ تا ۳۰۰ مهاجر را در ۲۵ خودرو جا داده و از مرز صربستان و مجارستان و با عبور از اسلواکی و جمهوری چک، این افراد را به شمال شرق اتریش منتقل کرده است.

پلیس اتریش موفق به شناسایی ۱۴ خودرو حامل مهاجران غیرقانونی شده است. به گفته پلیس تحقیقات در مورد این پرونده همچنان در جریان است. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید گفته شده رانندگان این خودروها اهل مولداوی، اوکراین و ازبکستان بوده‌اند که با حقوق ماهانه سه هزار یورو به استخدام قاچاقچیان درآمده بودند. شماری از این راننده‌ها در جریان بازرسی خودروهای مشکوک و شماری دیگر در یک هتل در شهر وین بازداشت شده‌اند. همه این افراد زمانی که به دام افتاده‌اند، قصد فرار داشته‌اند.

قاچاقچیان در هر خودرو ۱۲ تا ۱۵ مهاجر را جای داده بودند. این مهاجران هر کدام نفری چهار تا پنج هزار یورو به قاچاقچیان پرداخت کرده بودند. بسیاری از این افراد گفته‌اند که قصد داشته‌اند خود را به آلمان برسانند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دریغ زمانه ما دیگر کامو ندارد| سعید محبی

کتاب خاطره‌انگیز «بیگانه» آلبر کامو را اولین بار در دوران دانشجویی خواندم (دهه 1350) و سخت تحت تأثیر قرار گرفتم. هرگاه نام کامو را می‌شنیدم یا در جایی می‌دیدم، دلم می‌خواست دوباره «بیگانه» را بخوانم. در سال 1401 این قصد عملی شد و دوباره آن را خواندم. بسی بیش از آنچه 50 سال قبل تحت تأثیر قرار گرفته بودم، در من اثر کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

لوکاشنکو در مرز لهستان خطاب به مهاجران: مانع شما نمی‌شویم، به راهتان ادامه دهیدرئيس جمهوری بلاروس خطاب به پناهجویانی که در این کشور گرفتار مانده‌اند می‌گوید او در رسیدن این افراد به رویاهایشان آنها را یاری خواهد کرد.

یک روز پس از فاجعه کاله؛ مهاجران به تلاش برای عبور از کانال مانش ادامه دادندکمتر از ۲۴ ساعت پس از وقوع فاجعه‌ای که دست‌کم ۳۱ کشته برجای گذاشت، مهاجران بار دیگر با وجود سرمای هوا تلاش برای عبور از مانش را از سر گرفتند و با قایق‌های کوچک و لاستیکی خود را به سواحل دوور انگلستان رساندند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

فشار جمهوری اسلامی به اتریش برای برهم‌زدن تجمع مقابل هتل کوبورگشَواهد نَشان میدهد ک رژیم پازل های اَتمی را در حال تکمیل میباشد. سَر جنگی موشک‌ مخصوص اتمی و اَدوات الکترونیکی آن را هنوز مُشکل دارند و تست نکرده اند اما باقی پازل ها تکمیل شُده.اینکه میگویند رژیم چند سال دیگر با سَلاح اَتمی فاصله دارد نَشان از ناآگاهی میباشد. بلوف«پلن بی»؛ ملاها دست بایدن را خوانده‌اند دست بایدن برای جمهوری اسلامی رو شده و از بلوف دولت دموکرات‌ آمریکا در اشاره به استفاده از «همه گزینه‌ها» مطلع است. سیاست بایدن همان سیاست کارتر اوباما و حزب او میباشد.سیاست چُماق و هویچ و باج دَهی ب رژیم های دیکتاتوری و نامشروع آنچه مسلم است، تا زمانی که بایدن و تیمش رویکرد کنونی را حفظ کنند، آیت الله‌های تَبَهکار هم، به حرکت در مسیر خواسته‌های حداکثری، تنش‌ آفرینی و مذاکره برای مذاکره و اتلاف وقت تا رسیدن به هدف نهایی خود را ادامه خواهد داد.

پاپ در بازگشت از قبرس تعدادی پناهجو را با خود به ایتالیا می‌آوردرهبر کاتولیک‌های جهان قصد دارد در سفر ماه آینده به قبرس، تعدادی از پناهجویانی را که در این کشور گرفتار مانده‌اند به ایتالیا بیاورد. بچه بازه😅😅😅😅😅😅🙏🏻 چند تا بچه با خودش میاره😅😅😅💪🏻

معاون گمرک ایران: قطر نخل‌های صادراتی را به ایران بازگردانددر هفته‌های گذشته تصاویری از انتقال اصله‌های نخل با تریلی از جنوب ایران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. پس از آن، هفدهم آبان ماه خبرگزاری ایلنا به نقل از محسن رشید فرخی رئیس انجمن ملی خرما با تأیید صادرات نخل‌ها نوشت روند صادرات همچنان ادامه دارد. مرگ بر قطر کرایه تریلی ها که بردند و دارن برمیگردانند چی میشه؟؟ به عهده کیه؟

پیام‌های فرهنگی را می‌توانیم به کمک بازی‌های رایانه‌ای منتقل کنیمما منتظریم.