پلیس تهران: ورود نامزدها به موضوع «گشت ارشاد» زشت است

19/03/1400 11:40:00 ق.ظ

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اظهارات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره «گشت_ارشاد» می‌گوید این مسایل نباید برای جمع کردن رای مورد استفاده قرار گیرد. اخبار_ایران تهران انتخابات_ریاست_جمهوری مناظره_دوم همتی رييسي

به گزارش ایسنا ، روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰، حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه...

به گزارش ایسنا ، روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰، حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه نمی‌توان با شئونات اسلامی و اخلاقی جامعه، بازی کرد، گفت: «نامزدهای محترم با شئونات جامعه به عنوان یک ابزار برخورد نکنند. این رفتار زشتی است و درست نیست».

رحیمی گفته است: «استفاده ابزاری از موضوعات امنیت اخلاقی جامعه، مصداق بد اخلاقی انتخاباتی است». طی مناظره دوم انتخاباتی دو نامزد به طرق مختلف به موضوع گشت ارشاد اشاره کرده بودند. «عبدالناصر همتی» با اشاره به ارسال پیامک‌های مرتبط با «حجاب» برای زنان گفته بود «این نحوه برخورد گشت ارشاد را باید ممنوع کنیم». همچنین ابراهیم رئیسی گفته بود: «ما گشت ارشاد خواهیم داشت اما برای مدیران».

این ادعاها با واکنش گسترده رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز همراه بود.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پلیس کردستان: بودجه ۱۴۰۰ مناسب نیست، کول‌بری افزایش می‌یابدbeehnam

پلیس نروژ هویت جسد آرتین ایران‌نژاد کودک ۱۵ ماهه ایرانی را شناسایی کردپلیس نروژ چندین ماه پس از پیدا کردن جسد یک کودک در سواحل این کشور اعلام کرد که وی آرتین ایران‌نژاد، کودک ۱۵ ماهه‌ای است که در اکتبر سال گذشته همراه با خانواده‌اش برای عبور از کانال مانش در دریا غرق شدند.

صدها عضو شبکه جرایم سازمان یافته در عملیات پلیس استرالیا و آمریکا بازداشت شدنداسترالیا می‌گوید ۲۲۴ نفر از جمله اعضای باندهای غیرقانونی دزدی موتورسیکلت را دستگیر کرده و نیوزیلند نیز گفته است ۳۵ نفر را در پیوند با همین شبکه بازداشت کرده است.

اعلام لیست شورای ائتلاف تهران برای انتخابات شورای شهر به تعویق افتاد- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimاعلام لیست شورای ائتلاف تهران به تعویق افتاد رئیس شورای ائتلاف تهران: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان هفته (فردا یا پس‌فردا) لیست نهایی کاندیداهای شورای ائتلاف اعلام خواهد شد انتخابات

بلینکن: حتی در صورت توافق با ایران هم صدها تحریم علیه تهران پابرجام می‌ماندوزیر خارجه آمریکا در مورد تعهدات واشنگتن پس از توافق احتمالی با ایران گفت: «مسئولیت ما لغو تحریم‌هایی خواهد بود که ناقض [برجام] هستند.» پس توافق بی توافق تمام توافق با ج ا به معنای مشارکت آمریکا در جنایت است. هر چند در طول تاریخ همیشه شاهد رفتارهای جنایت آمیز دمکراتهای آمریکا بوده ایم پس بفرمایید امریکا هنوز آماده پیوستن به برجام و لغو تحریمها نیست. بااین حساب باید منتظر تولید نخستین بمب اتم توسط ایران بود.

موارد تک‌گیر کرونای هندی و آفریقایی در تهران / فعلا گزارشی از کمبود واکسن نداریممعاون درمان ستاد کرونا استان تهران: *موارد تک‌گیری از ویروس هندی و آفریقایی در تهران گزارش شده است *فعلا گزارشی از کمبود واکسن نداریم *می‌توان برای دُز دوم از واکسن‌های دیگر هم استفاده کرد *مجوز مصرف اضطراری واکسن کووایران برکت در حال صدور است کی گفت میشه در دوز دوم ازواکسن دیگر می توان استفاده کرد؟کدوم کشور و پزشکی ایران حرف را زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟