پلیس آمریکایی متهم به قتل جورج فلوید آزاد شد

17/07/1399 11:25:00 ق.ظ

پلیس آمریکایی متهم به قتل جورج فلوید آزاد شد درک شووین، پلیس سابق که متهم به قتل جورج فلوید در ۲۵ مه درایالت مینیاپولیس و آغازگر اعتراضات ضدنژادپرستی در آمریکاست، با وثیقه یک میلیون دلاری موقتا آزاد شد.

درک شووین، پلیس سابق که متهم به قتل جورج فلوید در 25 مه درایالت مینیاپولیس و اغازگر اعتراضات ضدنژادپرستی در آمریکاست، با وثیقه 1 میلیون دلاری موقتا آزاد شد. این افسر سابق پلیس با قید وثیقه تحت شرایطی از جمله ممنوعیت تماس با خانواده جورج فلوید ، بازگرداندن هرگونه مجوز حمل سلاح گرم و ممنوعیت کار در دستگاه های پلیس،موقتا آزاد شد.

جورج فلوید، مرد سیاهپوست ۴۶ ساله‌ای بود که ۲۵ ماه مه پس از باقی ماندن به مدت ۸ دقیقه و ۴۶ ثانیه زیر زانوی یک پلیس سفیدپوست در شهر مینیاپولیس آمریکا جان باخت. فیلم این جنایت در فیسبوک ویرال شد.

بعد از پخش این فیلم، چندین شهر بزرگ آمریکا صحنه اعتراضات بعضا خشونت آمیزعلیه وحشی گری پلیس و نژادپرستی شدند که توسط جهانیان دیده شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

این آمریکایی دیگه از پلیس ایرانی بدتر نبود که داشت دوتا مجرم رو تو ملاء عام تکه تکه می کرد فیلمش هم همه جا هست چون مردم عادی فقط داشتند از مراسم شکنجه فیلم می گرفتند اون پلیس آمریکایی دیگه از پلیسهای ایرانی وحشی تر نبود اون فیلمی که اینروزها تو شبکه های مجازی دست به دست میشه رو ببینید بابا صدا_و_سیما بیخیال جورج فلوید شد شما هنوز بیخیال نشدید؟؟

اینجاست که شاعر میگه... اعدام_نکنید بلکه آزاد_کنید هر چه سریعتر عرعر زشی ها به پاس ارادات خواهر و مادرشون به پورن استار شهید جورج فلوید با رعایت نکردن پروتکلهای بهتداشتی جلوی سفارت سویس تجمع کنند 🤣🤣🤣کشوری که قانون حاکم باشه یعنی این ،دادگاه منصفانه برگزار میشه و شهود احضار میشن ،فیلم ها از جهت مختلف با زمان چک میشه جعلی ها از چرخه محاکمه خارج میشه و بر اساس شواهد واقعی هیئت منصفه ۱۱ نفره بعلاوه قاضی ۱۲ تن آل عبا رای میدن مشکلی هست ؟

مرتضوی هم با وثیقه دویست هزار تومانی آزاد شد بهش چای هم دادن،،؟ آزاد شد با با قرار وثیقه‌ی یک میلیون دلاری آزاد شد خیلی فرق داره. دقت کنید.

خیابان‌گردانی چندین متهم به شرارت توسط پلیس ایران

از گرایش به مواد مخدر تا توسل به رمالی؛ تحقیقات پلیس درباره تاثیرات کرونا

یک زن اهل ایالت نیوجرسی آمریکا به اتهام همدستی در قاچاق قطعات یدکی هواپیما به ایران به ۱۸ ماه زندان محکوم شدیک زن اهل ایالت نیوجرسی آمریکا به اتهام همدستی در قاچاق قطعات یدکی هواپیما به ایران به ۱۸ ماه زندان محکوم شد بنا بر رای صادره، جویس الیاباکس علاوه بر زندان، به یک سال آزادی مشروط هم محکوم شده است. باید پلیس ایشون را سوار وانت دوج کنه، تو خیابون بگردونه و بزنه تو سرش تا هزار بار بگه غلط کردم، دیگه اینکار رو نمی کنم، ... خوردم. آخه یک زن قطعات یدکی را میخواد بکند اونجاش اون خاک بر سری که میفروشد ببو گلابیه.

شش مامور پلیس افغانستان بر اثر حمله طالبان کشته شدند

جولان کرونا در حلقه نزدیک ترامپ؛ چند فرمانده ارشد آمریکا به قرنطینه رفتندهنوز مشخص نیست که ویروس کرونا از چه فردی به آقای ری منتقل شده است. برخی مقام‌های رسمی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته‌اند که این دریادار حدود ۱۰ روز پیش در مراسمی در کاخ سفید شرکت کرده بود اما مشخص نیست که وی در آنجا به ویروس مبتلا شده است یا جاهای دیگر. America should do something against China all this was by porpoise this is communist tactics killing enemies with virus or poison. World needs to stand against China

ثبت رکورد تازه؛ ارزش لیر ترکیه به کم‌ترین حد در مقابل دلار آمریکا رسیدهمزمان با ادامه حمایت ترکیه از پیشروی نیروهای آذربایجان در خاک ارمنستان و نیز افزایش احتمال اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ترکیه به دلیل به کارگیری سامانه دفاع ضدموشکی اس-۴۰۰ روسیه، نرخ برابری لیر در جریان معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی ارز به پایین‌ترین حد در مقابل دلار آمریکا رسید.