پلیس برلین تظاهرات «روز نکبت» را ممنوع کرد

23/02/1401 12:06:00 ق.ظ

پلیس برلین در آلمان برگزاری تظاهرات به‌مناسبت هفتاد و چهارمین سالگرد «روز نکبت» را ممنوع کرد. - خبرگزاری آناتولی

پلیس برلین در آلمان برگزاری تظاهرات به‌مناسبت هفتاد و چهارمین سالگرد «روز نکبت» را ممنوع کرد. - خبرگزاری آناتولی 13.05.

2022 برلین/ خبرگزاری آناتولی پلیس برلین در آلمان با انتشار بیانیه‌ای برگزاری تظاهرات به‌مناسبت هفتاد و چهارمین سالگرد «روز نکبت» توسط انجمن‌های فلسطینی در این شهر را ممنوع اعلام کرد. در بیانیه فوق دلیل این ممنوعیت چنین توضیح شد که ممکن است شرکت‌کنندگان در این تظاهرات شعارهای تحریک‌آمیز و ضد یهودی سر داده و به اقدامات خشونت‌آمیز متوسل شوند.

در این بیانیه با اشاره به لغو 5 تقاضای برگزاری تظاهرات در مناطق مختلف برلین که قرار بود در آخر هفته برگزار شوند، تصریح شد که پلیس قبل از اتخاذ این تصمیم تمام یافته‌ها را ارزیابی کرده و حق آزادی اجتماع را در نظر گرفته است.

گفتنی است داوید بن گوریون در 14 مه 1948 تشکیل دولت اسرائیل را در سرزمین تاریخی فلسطین اعلام و جنگ اعراب و اسرائیل را در این سال رهبری کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خوانده‌ها و ناخوانده‌ها| بهاءالدین خرمشاهی

اثرگذارترین کتاب‌ها بدون هیچ تعارف و تعصب مذهبی، اول از همه قرآن بر ذهن و زبان نوجوانانه‌ام -که همین‌جور خامی‌اش هم کمتر می‌شد- اثر گذاشت. البته لذت بردن از قرآن مثل حافظ نیاز به انس و مداومت مطالعه و به تعبیر ساده‌تر تا سال‌ها بستگی به خواندن هر روزه دارد، ولو روزی یک یا دو صفحه باشد. دوم اینکه حتی خود جوانان عرب یا عرب‌زبان هم که قرآن به زبان مادری‌شان است - بر وفق سؤالی از یک دانشجوی دوره دکتری تاریخ که لبنانی بود و در ایران درس می‌خواند- فقط کمی وضعشان یعنی فهم اولیه‌شان از قرآن از ما بهتر است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

واکنش پلیس به ادعای عضو شورا درمورد «سرقت سریالی تجهیزات شهری»واکنش پلیس به ادعای عضو شورا درمورد «سرقت سریالی تجهیزات شهری»: *فردی که این اظهارات را بیان کرده در جایگاهی نیست که درباره این موضوعات نظر بدهد *ممکن است سرقت در جایی رخ دهد، اما معنایش افزایش سرقت نیست *ما در بهترین شرایط امنیتی هستیم واکنش پلیس قلابی در ایران به عرض تان برسانم : ۴۳ سال در ایران از داشتن پلیس ها نیروهای مسلح جدا در ایران رکورد جهانی زدیم از نداشتن امنیت و مردم ایران و رژیم ایران همه تربیت شده ملا خمینی و ملا خامنه ای شدند چون خواستند اسلام ناب محمدی و مقام انسانیت ایجاد کنند ولی هرگز نشد دیشب که در تاکسی راننده ام بودم دخترش داشت مشکلات موبایل منو درست می کرد دیدم طرف پنجره فوری دختر راننده شیشه ماشین رو کشید بالا گفتم سردت ات دختر گفت نه خانم سعیدی ولی به دزدان ماهر که از داخل ماشین موبایل می دزدند گفتم وا مگه میشه دختر و راننده گفت : خبر ندارید چه خبره تعجب کردم یعنی اینقدر دزدان در ایران حرفه ای شدند و چقدر محتاج شدند که چقدر دزد داریم البته دستاورد های ملاهای شیطان با خانواده هاشون بود که می خواستند اسلام ناب محمدی مقام انسانیت ایجاد کنند اما هم رژیم ایران مردم ایران ملاهای شیطان خانواده هاشون کره زمین از خدا دور شدند

ایلان ماسک: ممنوعیت توییتر علیه ترامپ را لغو می‌کنمایلان ماسک اعلام کرد ممنوعیت توییتر علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را پس از این که این پلتفرم شبکه اجتماعی را خریداری کرد، لغو خواهد کرد.

رکوردشکنی تورم در منطقه یورو؛ نرخ بهره در تابستان افزایش می‌یابدکریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که به دلیل تورم فزاینده در منطقه یورو، بانک مرکزی اروپا احتمالا از اوایل ژوئیه آینده افزایش نرخ بهره را آغاز می‌کند.

جمهوری چک در شورای حقوق بشر سازمان ملل جای روسیه را گرفتمجمع عمومی سازمان ملل روز سه‌شنبه جمهوری چک را به عنوان جایگزین روسیه در شورای حقوق بشر این سازمان انتخاب کرد.

روسیه عرضه گاز به اروپا از طریق خط لوله لهستان را متوقف می‌کندشرکت «گازپروم» روسیه اعلام کرد که عرضه گاز به اروپا از طریق خط لوله‌ای که از لهستان می‌گذرد را متوقف خواهد کرد.تصمیم «گازپروم» در حالی اتخاذ می‌شود که

سازمان ملل پیش‌نویس قطعنامه‌‌ای برای بررسی دقیق‌تر اوضاع انسانی در اوکراین را تصویب کردپیش‌نویس قطعنامه‌ای برای بررسی دقیق‌تر اوضاع انسانی در اوکراین که رو به وخامت است، توسط شورای جقوق‌بشر سازمان ملل تصویب شد. - خبرگزاری آناتولی