پلیس آمریکا: شلیک نکن پول بگیر | DW | 05.09.2021

14/06/1400 06:27 ب.ظ

شمار قربانیان درگیری‌های مسلحانه در سان‌فرانسیسکو در نیمه اول سال ۲۰۲۱ بیش از ۲ برابر شده است. پلیس آمریکا می‌خواهد به کسانی که پیش از این مرتکب عمل مجرمانه و خشونت شده‌اند بابت عدم شلیک ماهیانه ۵۰۰ دلار پرداخت کند.

شمار قربانیان درگیری‌های مسلحانه در سان‌فرانسیسکو در نیمه اول سال ۲۰۲۱ بیش از ۲ برابر شده است. پلیس آمریکا می‌خواهد به کسانی که پیش از این مرتکب عمل مجرمانه و خشونت شده‌اند بابت عدم شلیک ماهیانه ۵۰۰ دلار پرداخت کند. شمار قربانیان درگیری‌های مسلحانه در این شهر در نیمه اول سال جاری (۲۰۲۱) ۲۶ کشته و ۱۱۹ زخمی بوده است. در گام اول قرار است مدیریت شهری سان‌فرانسیسکو با ده نفر که پلیس به عنوان „تهدید" شناسایی کرده، تماس بگیرد.

این افراد کسانی هستند که پیش از این مرتکب اقدام مجرمانه و خشونت شده‌اند و فرض پلیس بر آن است که احتمالا سلاح نیز در اختیار دارند. مجرمان اهداف را تعریف می‌کنند شریل دیویس نظارت بر این برنامه را از سوی شهر بر عهده دارد. او در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: «ما از شرکت‌کنندگان در این برنامه انتظار داریم که در بحث‌های مربوط به امنیت عمومی شرکت کنند. آن‌ها باید برای خود اهدافی انتخاب کنند. آن‌ها همچنین باید در محله خود حضور داشته باشند و با مردم محله صحبت کنند.»

دویچه وله فارسی را در تلگرام دنبال کنید این ایده که به مجرمان بالقوه پول پرداخت شود تا به عنوان نوعی "سفیر" در محله‌های خود فعالیت کنند، تازه نیست. دیون بوگن پیش از این همین برنامه را در محله ریچموند در حومه سان‌فرانسیسکو با موفقیت به جریان انداخته بود. او می‌گوید، در ریچموند برای کاهش درگیری‌های مسلحانه و یا از بین بردن کامل آن "دفتر امنتیت محله" تشکیل داده شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

is that shit for real؟

دست‌کم ۱۳ پلیس عراقی در حمله مسلحانه داعش در کرکوک کشته شدند | DW | 05.09.2021جهادگرایان داعش در حمله به یک ایست بازرسی در نزدیکی کرکوک دست‌کم ۱۳ مامور پلیس عراق را کشتند. دولت عراق سال ۲۰۱۷ از شکست کامل گروه تروریستی داعش در این کشور خبر داد اما نگرانی درباره ظهور مجدد آنها هنوز وجود دارد. جهادگرایان دیگر چه صیغه یست؟ همین که رهبر و افراد داعش خود شان مجاهد و عمل شانرا جهاد می نامند کافی نیست ؟ جاهلین هیچوقت تمام بشو نیستن در خاورمیانه تا کشورهای مثل انگلستان از جهل سود میبرن

بازداشت یکی از فرماندهان برجسته حوثی‌ در یمن هنگام بازگشت از ایرانمنابع امنیتی دولت قانونی یمن، روز شنبه، 4 سپتامبر اعلام کردند، نیروهای امنیت مرزی این کشور هفته گذشته « حسنعلی یحیی العماد» یکی از فرمادهان حوثی و بندازیدش برای همیشه تو زندان و کلید زندان را هم بندازید دور! مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی نه_به_جمهوری_اسلامی

تصاویری از تخلیه پناهجویان افغان و آفریقایی از چادرهایشان در پاریسحدود ۵۰۰ پناهجو از روز چهارشنبه در مقابل ساختمان فرمانداری «ایل دو فرانس» چادر زده بودند تا از مقامات فرمانداری بخواهند به وضعیت اسکان آنها رسیدگی کنند. شمار این پناهجویان و افراد بی‌خانمان طی روزهای بعد به هزار نفر افزایش یافته بود.

۱۳ مامور پلیس عراق در حمله شبانه داعش کشته شدندحمله شنبه‌شب یکی از مرگبارترین حملات داعش در عراق از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون محسوب می‌شود. به تخم سربازان ایرانی داعش و طالبان = حزب دموکرات آمریکا برنامه دموکراتها همینه

رئیس جمهوری آمریکا از مناطق طوفان‌زده لوئیزیانا بازدید کرد♦ جو بايدن رئیس جمهوری آمریکا جمعه ١٢ شهریور، طی بازدیدی از مناطق آسیب‌دیده لوئیزیانا و ملاقات با مقامات محلی و ایالتی، از گستره تخریب آگاهی یافت و خطاب به ساکنان گفت دولت از آنان حمایت خواهد کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: همه این بازدید و سخنرانی رو اسلیپی جو کرد چرت نزد سر راه!؟؟

وزیر امنیت داخلی آمریکا: انتظار می‌رود که پذیرای بیش از ۵۰ هزار افغان باشیمآمریکا برای آن دسته از افغان‌هایی که طی ۲۰ سال گذشته به ارتش ایالات متحده و متحدانش در ناتو کمک کرده بودند ویزای ویژه مهاجرت صادر می‌کند. زنان و کودکان افغانستان از لشکر جهل وحشت طالبان می ترسند، باید کمک شوند کاش ما هم میتونستیم بریم...