پلیس: هیئات با جریانهای انحرافی مانند قمه‌زنی هوشمندانه مقابله کنند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

«پلیس: هیئات با جریانهای انحرافی مانند قمه‌زنی هوشمندانه مقابله کنند» نیروی انتظامی در پیامی از مسئولان هیئات دسته‌های عزاداری خواست با هرگونه جریان انحرافی از قبیل قمه‌زنی،استفاده از آلات و ادوات نامتعارف موسیقی،تصاویر خرافی هوشمندانه مقابله کنند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

؛ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفت.

نیروی انتظامی نیز همچون گذشته همگام با این پویش عظیم مردمی و عزاداری حسینی بیش از گذشته برای برقراری و تداوم نظم و امنیت و خدمتگزاری صادقانه و بی‌منت به مردم و همچنین توسعه و رونق این مراسم عزاداری، با هیئات و تکایا با کمال افتخار همکاری و انجام وظیفه می‌کند. هنگام عبور دسته‌های عزاداری، شریانها و گذرگاه‌های عمومی را مسدود نکرده و نظم عبور و مرور را مختل نکنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خرسندی بریتانیا از رد مخالفت با تعلیق پارلمان در دیوان عالی اسکاتلنددر پی شکایت احزاب اسکاتلندی مخالف دولت بوریس جانسون که تصمیم او را برای تعویق آغاز به کار پارلمان، غیرقانونی می‌دانند، قضات دیوان عالی ادینبورگ این اعتراض را وارد ندانستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت یک مدیرکل در ارتباط با نهی از منکر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سرمقاله بلومبرگ: ایران نباید شانس دیدار با پرزیدنت ترامپ را از دست بدهد🔺سرمقاله بلومبرگ: ایران نباید شانس دیدار با پرزیدنت ترامپ را از دست بدهد ⚡️در این سرمقاله آمده است که با گذر زمان، اهرم‌های فشاری که ایران در اختیار دارد، ضعیف‌تر شده و توان مذاکره آن‌ها هم کمتر می‌شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ده‌ها پناهجوی آفریقایی با گذر از سیم‌های خاردار وارد خاک اسپانیا شدندسئوتا بخشی از قلمرو اسپانیاست که درون مراکش قرار دارد و با حصار و سیم‌ خاردار از این کشور جدا شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احتمال از سرگیری مذاکرات دولت ونزوئلا با مخالفانرئیس جمهور ونزوئلا از احتمال از سرگیری مذاکرات با مخالفان دولت این کشور با میانجیگری نروژ خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دشمن با ترویج سبک جدیدی از سوگواری فرهنگ ما را هدف گرفته استمعاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه جنگ و تهاجم فرهنگی دشمن بسیار جدی است، گفت: دشمنان انقلاب و اسلام تلاش بسیاری برای تغییر آداب و رسوم عزاداری امام حسین (ع) انجام داده‌اند که متأسفانه در برخی مراسمات و نوحه‌خوانی‌ها این موضوع را مشاهده می‌کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »