پلمب ۴۶ واحد صنفی در مشهد به علت به کارگیری اتباع خارجی

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش شبکه شرق، مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: ۴۶ واحد صنفی به علت به کارگیری اتباع خارجی در محدوده ثامن پلمب شده است.

به گزارش شبکه شرق، مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: ۴۶ واحد صنفی به علت به کارگیری اتباع خارجی در محدوده ثامن پلمب شده است.

محسن صیادی در خصوص بازرسی‌های صورت گرفته در زمینه به کارگیری اتباع خارجی اظهار کرد: از ابتدای آبان‌ماه تا ۲۵ بهمن ماه بیش از ٢٢٠ گشت مشترک بازرسی و نظارت اصناف با حضور تعزیرات حکومتی، اداره اماکن و نمایندگان ادارات کار، اتباع و گذرنامه از واحد‌های صنفی منطقه ثامن مشهد انجام شده است. وی بیان کرد: در این بازرسی‌ها از ۶۳۶۷ واحد صنفی بازدید به عمل آمده که منجر به ٩٠٨ مورد شناسایی تبعه غیرمجاز و تنظیم ٣٩٧ فقره فرم گزارش بازرسی و ارسال به تعزیرات حکومتی شده است.پربازدیدترینتمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت شرق‌دیلی هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور۳۷ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به وزیر کشور بر ضرورت تسریع در ساماندهی اتباع خارجی تاکید کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخر هفته در مشهد چه فیلمی ببینیم؟در آخرین هفته دی ماه هم‌اکنون ۴ فیلم جدید در ۹ سینمای فعال مشهد در حال اکران است‌ و علاقه‌مندان به سینما می‌توانند به تماشای آن بنشینند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«هزاران نفر» در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دلایل عقیدتی حذف یا تعلیق شدندشورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان می‌گوید «در اقدامی بی‌سابقه»، «سه تا شش هزار نفر» به دلایل عقیدتی در آزمون‌های استخدامی آموزش‌وپرورش «رد گزینشی» شده‌اند
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پایداری تنوع‌ زیستی با تزریق علفخواران به زیستگاه یوزپلنگ آسیایی/ «ذرات» عامل هوای ناسالممدیرکل محیط زیست استان سمنان با اشاره به تحلیل علمی داده‌های به‌دست آمده از روزهای ناسالم در این استان، گفت: علت اصلی آلاینده‌ها در سمنان و دیگر شهرهای استان وجود ذرات است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واشینگتن برای چهار تبعه چینی به اتهام قاچاق لوازم الکترونیکی ساخت آمریکا به ایران حکم بازداشت صادر کرداین اتباع چینی متهم به انتقال اقلام تحت کنترل صادرات آمریکا از طریق چین و هنگ کنگ به نهادهای تحریم‌شده وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع ایران هستند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نمایندگی ایران: هر حمله‌ای به ایران، منافع یا اتباع آن با پاسخ قاطع مواجه خواهد شدنمایندگی ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد که هر حمله‌ای به خاک ایران، منافع و یا اتباع ایرانی در خارج از مرزها، با پاسخ قاطع مواجه خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »