پلمب ۶۲۷ واحد صنفی متخلف در خوزستان

03/09/1399 12:54 ب.ظ

رئیس سازمان صمت خوزستان گفت: ۶۲۷ واحد صنفی در زمان محدودیت‌های اخیر کرونایی به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شدند. خوزستان یکی از کانون‌های شیوع کرونا با وضعیت قرمز است که مشمول مقررات منع رفت‌و آمد در برخی ساعات شده است. اخبار_ایران

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرحسین نظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: «این واحدهای صنفی در زمان محدودیت‌های منع رفت و آمد در دوران شیوع گسترده ویروس کرونا و به دلیل عدم رعایت قوانین و پروتکل‌های بهداشتی تعطیل...

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرحسین نظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: «این واحدهای صنفی در زمان محدودیت‌های منع رفت و آمد در دوران شیوع گسترده ویروس کرونا و به دلیل عدم رعایت قوانین و پروتکل‌های بهداشتی تعطیل شده‌اند.

استان خوزستان یکی از کانون‌های شیوع ویروس کرونا با وضعیت قرمز است که از روز اول آذر ۱۳۹۹ مشمول مقررات منع رفت‌و آمد بین شهری و درون شهری در برخی ساعات روز شده است. استاندار خوزستان با تایید وضعیت قرمز شهرهای اهواز و کارون گفته است ۱۵ شهرستان مسجدسلیمان، آغاجاری، آبادان، رامهرمز، امیدیه، شوشتر، دزفول، اندیمشک، رامشیر، باغملک، ایذه، شادگان، خرمشهر و لالی و بهبهان هم در وضعیت نارنجی قرار دارند.

بنابر آنچه ستاد ملی مبارزه و استانداری خوزستان اعلام کرده است در شهرستان‌های قرمز یک سوم کارمندان در محل کار حاضر و دو سوم به صورت دور کاری، در شهرستان‌های نارنجی یک دوم در محل کار حاضر ، و یک دوم دیگر به صورت دور کاری، و در شهرستان‌های زرد دو سوم در محل کار حاضر، و یک سوم دور کاری کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »