پلمب ۱۲۶بنگاه املاک در یزد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

سازمان اطلاعات سپاه_پاسداران طی یک هفته ۱۲۶ بنگاه مشاور املاک در استان یزد را پلمب کرد. سپاه استان یزد با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در روز‌های اخیر تعدادی بنگاه مشاور املاک را به اتهام «اخلال در بازار زمین و مسکن» پلمب کرده است. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سپاه استان یزد

با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده که در روز‌های اخیر ۵۰ بنگاه مشاور املاک را به اتهام «اخلال در بازار زمین و مسکن استان یزد» پلمب کرده است. این واحد‌های پلمب شده در شهر‌های میبد، ابرکوه، بهاباد و یزد فعال بوده و بنابر اعلام سپاه موجب «اخلال در بازار زمین و مسکن» شده بودند. محمدرضا حدادزاده، دادستان یزد هم هفته گذشته گفته بود که «یکی از دلایل افزایش قیمت در حوزه زمین و مسکن بحث سودجویی و دلالی است.»افزایش قیمت خانه و نرخ اجاره آن در ماه‌های اخیر به یکی از مهمترین معضلات اقتصادی مردم ایران در شهر‌های بزرگ و کوچک تبدیل شده است.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تشدید نظارت بر اصناف/ تعطیلی ۹۷۰۰ واحد صنفی که پروتکل های کرونایی را رعایت نکردندمعاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت با اشاره به افزایش نظارت بر اصناف برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با کرونا، از پلمب ۹۷۰۰ واحد صنفی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح‌های ملی جهاد کشاورزی در هرمزگان، یزد و لرستان توسط رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی صبح امروز در استان هرمزگان، یزد و لرستان از طریق ویدئو کنفرانس توسط حجت‌الاسلام حسن روحانی به بهره‌برداری رسید.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خروج 'حدود ۱۰۰ میلیارد دلار' سرمایه از ایران در یک دهه اخیر'اتباع ایرانی در سه ماه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی در بین اتباع خارجی بیشترین تعداد ملک در این کشور را خریداری کرده اند.' این خبر مدت‌های مدیدی است که دیگر خبر عجیب و غریبی به حساب نمی‌آید. اما این سرمایه‌های ایرانی‌ها که در سال‌های اخیر در بخش ساختمان و املاک ترکیه رسوب کرده‌اند تنها بخش کوچکی از سرمایه‌هایی است که راه خروج از ایران را برگزید‌ه‌اند و مجموع اعداد و ارقام مربوط به خروج سرمایه از ایران بسیار بیشتر از این رقم است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

به روز و جلوتر از تهدیدات هستیمامیر سرلشکر موسوی گفت: ما در حوزه دفاع در برابر تهدیدات، هم در بخش تربیت نیروی انسانی و هم در بخش تجهیزات، به‌روز و حتی جلوتر از تهدیدات هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی از نخست وزیر عراق استقبال رسمی کردرئیس جمهوری اسلامی ایران در مراسمی رسمی از نخست وزیر عراق در تهران استقبال کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گروگانگیری در اتوبوس؛ پلیس اوکراین در حال مذاکره با مرد مسلح استسرویس امنیتی اوکراین در بیانیه‌ای اعلام کرد که مرد مسلحی حدود ۱۰ نفر را در داخل یک دستگاه اتوبوس مسافربری در شهر غربی لوتسک گروگان گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »