پس از ۲۱ سال خانه هنرمندان در آستانه تعطیلی قرار دارد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل «خانه هنرمندان» که اخیرا در خصوص مشکلات مالی این مکان ابراز نگرانی کرده بود، اعلام کرد که اگر اقدام عاجلی صورت نگیرد، ممکن است خانه_هنرمندان بعد از ۲۱ سال فعالیت در آستانه تعطیلی قرار گیرد. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی

مدیرعامل «خانه هنرمندان» که اخیرا در خصوص مشکلات مالی این مکان ابراز نگرانی کرده بود، اعلام کرد که اگر اقدام عاجلی صورت نگیرد، ممکن است خانه هنرمندان بعد از ۲۱ سال فعالیت در آستانه تعطیلی قرار گیرد.

خبر ورشکستگی خانه هنرمندان یک ماه پیش در شبکه‌های اجتماعی و به شکل غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. مجید رجبی معمار و «حسین مسافر» به ترتیب مدیرعامل و دبیر شورای سیاست‌گذاری «تماشاخانه ایرانشهر» نیز همان زمان در این خصوص اظهار نگرانی کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«تنهاترین فیل دنیا» پس از ۳۵ سال به طبیعت بازگردانده می‌شودیک فیل در باغ‌ وحشی در پاکستان که به نماد مشهوری برای فعالان حقوق حیوانات بدل شده بود، پس از ۳۵ سال اجازه یافت به طبیعت بازگردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توفان هایشن پس از در نوردیدن ژاپن به سمت کره جنوبی رفت - BBC News فارسیتوفان هایشن پس از در نوردیدن ژاپن در حال حرکت به سمت جنوب این کشور و کره جنوبی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک ماه پس از انفجار بندر بیروت عملیات جستجو و نجات ادامه دارد🔺یک ماه پس از انفجار بندر بیروت عملیات جستجو و نجات ادامه دارد ⚡️تیم های امداد و نجات در لبنان روز شنبه ۱۵ شهریور، به کار جستجو برای پیدا کردن نجات یافتگان احتمالی انفجار مهیب بندر بیروت، ادامه دادند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نخستین فضاپیمای قابل استفاده مجدد چین پس از دو روز پرواز فرود آمدچین نخستین فضانورد خود را در سال ۲۰۰۳ به فضا فرستاد و در همان سال ایستگاه فضایی خود را ایجاد کرد. سال گذشته چین بدل به نخستین کشوری شد که یک ربات سطح‌نورد را در سمت پنهان ماه می‌نشاند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجلس از این پس در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی داردسخنگوی هیات رییسه مجلس گفت که با تصمیم هیت رییسه، مجلس از این به بعد در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا افزایش قیمت مسکن متوقف نمی‌شود؟/ پیش‌بینی تکانه‌ در بازار مسکن پس از ریزش بورسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات بازار سرمایه، پیش بینی می‌شود که تکانه‌هایی به بازار مسکن وارد شود. از این رو سیاستی که وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا دارد و استراتژی اصلی دولت، جداسازی بازار مصرف از بازار سرمایه گذاری در مسکن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »