پس از ۲۱ سال خانه هنرمندان در آستانه تعطیلی قرار دارد

17/06/1399 04:04:00 ب.ظ

مدیرعامل «خانه هنرمندان» که اخیرا در خصوص مشکلات مالی این مکان ابراز نگرانی کرده بود، اعلام کرد که اگر اقدام عاجلی صورت نگیرد، ممکن است خانه_هنرمندان بعد از ۲۱ سال فعالیت در آستانه تعطیلی قرار گیرد. بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی

«مجید رجبی معمار» یک ماه پیش درباره مشکلات مالی خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان ایرانشهر تهران...

«مجید رجبی معمار» یک ماه پیش درباره مشکلات مالی خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان ایرانشهر تهران گفته بود که تقاضای خود را برای جلب حمایت از سوی شهرداری و وزارت فرهنگ و ارشاد به این مکان هنری مطرح کرده است، اما هیچ اقدام مثبتی در این مدت صورت نگرفته است.

خبر ورشکستگی خانه هنرمندان یک ماه پیش در شبکه‌های اجتماعی و به شکل غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. مجید رجبی معمار و «حسین مسافر» به ترتیب مدیرعامل و دبیر شورای سیاست‌گذاری «تماشاخانه ایرانشهر» نیز همان زمان در این خصوص اظهار نگرانی کردند.

« ایسنا » در این‌ باره نوشته است: «بیش از یک ماه از آن گفت‌وگو می‌گذرد و در روزهای اخیر هم برخی از اعضای شورای عالی خانه هنرمندان از جمله "ایرج راد" به عنوان رییس شورای عالی این مکان اعلام کرده‌اند که این خانه راهی جز تعطیلی ندارد.» headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

«تنهاترین فیل دنیا» پس از ۳۵ سال به طبیعت بازگردانده می‌شودیک فیل در باغ‌ وحشی در پاکستان که به نماد مشهوری برای فعالان حقوق حیوانات بدل شده بود، پس از ۳۵ سال اجازه یافت به طبیعت بازگردد.

توفان هایشن پس از در نوردیدن ژاپن به سمت کره جنوبی رفت - BBC News فارسیتوفان هایشن پس از در نوردیدن ژاپن در حال حرکت به سمت جنوب این کشور و کره جنوبی است.

یک ماه پس از انفجار بندر بیروت عملیات جستجو و نجات ادامه دارد🔺یک ماه پس از انفجار بندر بیروت عملیات جستجو و نجات ادامه دارد ⚡️تیم های امداد و نجات در لبنان روز شنبه ۱۵ شهریور، به کار جستجو برای پیدا کردن نجات یافتگان احتمالی انفجار مهیب بندر بیروت، ادامه دادند.

نخستین فضاپیمای قابل استفاده مجدد چین پس از دو روز پرواز فرود آمدچین نخستین فضانورد خود را در سال ۲۰۰۳ به فضا فرستاد و در همان سال ایستگاه فضایی خود را ایجاد کرد. سال گذشته چین بدل به نخستین کشوری شد که یک ربات سطح‌نورد را در سمت پنهان ماه می‌نشاند.

مجلس از این پس در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی داردسخنگوی هیات رییسه مجلس گفت که با تصمیم هیت رییسه، مجلس از این به بعد در روزهای سه‌شنبه نیز جلسه علنی خواهد داشت.

چرا افزایش قیمت مسکن متوقف نمی‌شود؟/ پیش‌بینی تکانه‌ در بازار مسکن پس از ریزش بورسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات بازار سرمایه، پیش بینی می‌شود که تکانه‌هایی به بازار مسکن وارد شود. از این رو سیاستی که وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا دارد و استراتژی اصلی دولت، جداسازی بازار مصرف از بازار سرمایه گذاری در مسکن است.