پس از تکذیب «ممنوعیت واردات واکسن» هلال احمر ایران اعلام کرد: درخواستی برای واردات دریافت نکرده‌ایم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از تکذیب «ممنوعیت واردات واکسن» هلال احمر ایران اعلام کرد: درخواستی برای واردات دریافت نکرده‌ایم پیشتر، رئیس سازمان غذا و داروی ایران گفته بود «در حال حاضر واردات واکسن_کرونا نداریم و متکی به تولیدات داخلی هستیم.» ⬇️ بیشتر بخوانید:

پیشتر، رئیس سازمان غذا و داروی ایران گفته بود «در حال حاضر واردات واکسن کرونا نداریم و متکی به تولیدات داخلی هستیم.»

پس از انتقادهای گسترده از این اظهارات، او سخنانش در مورد «ممنوعیت واردات واکسن» را تکذیب کرد و گفت واردات واکسن در صورت لزوم ادامه خواهد داشت. محمد هاشمی، سرپرست روابط‌عمومی وزارت بهداشت در واکنش گفت که «تا چند روز دیگر» محموله‌های جدید آسترازنکا وارد کشور خواهد شد و از افراد خواست تا برای تزریق دز سوم خود «اندکی صبوری کنند.»

تیرماه امسال، محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام که بعد به معاونت اول ریاست جمهوری منصوب شد گفته بود ظرف دو تا سه ماه، ایران به ظرفیتی خواهد رسید که مانند سوپرمارکت، مردم هر نوع واکسنی می‌خواهند بروند بگیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش وزارت بهداشت به اخبار ممنوعیت واردات واکسن کرونا به کشورسرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به اظهاراتی درباره منع ورود واکسن کرونا به کشور واکنش نشان داد و اعلام کرد که در صورت نیاز بدون وقفه واردات واکسن خواهیم داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اظهارات ضد و نقیض مقامات ایرانی درباره واردات واکسن کرونااظهارات ضد و نقیض مقامات ایرانی درباره واردات واکسن کرونا اظهارات ضد و نقیض مقامات ایرانی درباره واردات واکسن کرونا طی روزهای اخیر باعث بروز نگرانی در میان شهروندان این کشور شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مافیای تجاری پشت واردات سیر از چین/ ۴۰ درصد تولید داخلی صادر می‌شود/ در همدان سردخانه سیر نداریممدیر عامل تعاونی کشاورزی سیرکاران استان همدان خاطر نشان کرد: از آنجایی‌که سردخانه برای نگهداری سیر در استان همدان وجود ندارد کشاورزان سیر را در خاک نگه می‌دارند تا خشک شود سپس آن را برداشت می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش وزارت بهداشت به اخبار ممنوعیت واردات واکسن کرونا به کشورسرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به اظهاراتی درباره منع ورود واکسن کرونا به کشور واکنش نشان داد و اعلام کرد که در صورت نیاز بدون وقفه واردات واکسن خواهیم داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تایید معافیت پزشکی جنجالی جوکوویچ؛ حضور قهرمان صرب در اوپن استرالیانواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان اعلام کرد سرانجام با دریافت معافیت پزشکی و بدون دریافت واکسن کووید۱۹ در رقابت های اوپن استرالیا شرکت می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نظر مثبت آموزش و پرورش به طرح زاکانی برای قبرستان‌گردیِ دانش‌آموزانقائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش ایران روز چهارشنبه با استقبال مشروط از طرح قبرستان‌گردی برای دانش‌آموزان،‌ از این طرح به عنوان «یک موقعیت تربیتی» یاد کرد. دیوث چو دیوث ببیند خوشش آید. دقیقا، چون در اینده بجز نماز خواندن بجای پولدارها ، دعا و فاتحه خوانی کاری در مملکت یافت نخواهد شد!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »