پس از حمله به تجمعات نوبت به جو امنیتی رسید؛ تقابل حکومت با مشتاقان برای ادای احترام به شجریان

09/10/2020 09:16:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

تجمعات, شجریان

پس از حمله به تجمعات نوبت به جو امنیتی رسید؛ تقابل حکومت با مشتاقان برای ادای احترام به شجریان با وجود تدابیر حکومتی اما روایت‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی از برپایی تجمعات گسترده در مشهد و تهران حکایت می‌کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Oct 9, 2020 at 1:49am PDTتجمعات روز پنجشنبه هواداران محمدرضا شجریان هم با حمله ماموران انتظامی و امنیتی مواجه شده بود و مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با اشاره به برخورد خشن ماموران با مردم سوگوار، از حمله «اوباش رژیم ایران» به مردم ابراز تاسف کرده بود.

همچنین، موسسه ناظر بر اینترنت، در صفحه توئیتر خود از اختلال عمده در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی پس از درگذشت محمدرضا شجریان در شامگاه پنجشنبه ۱۷ مهر به وقت محلی خبر داده بود.مورگان اورتگاس از حمله اوباش رژیم ایران به تجمع برای ادای احترام به شجریان ابراز تاسف کرد

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

زمانی که با پروتکل های بهداشتی برای امام حسین(ع) عزاداری میکنیم تیتر شما:صعود کروناست. اما الان خفه خون گرفتید و استاد را بهانه کردید که مردم ایران را بکشید؟ شما دیوث رسانه ای و بیشرف و لاشخور هستید از شما که صدای شیطانید تا من و تو وایران اینترنشنال و.... خدا مرگتان دهد رفتار نژاد پرستانه پانترک اسلامی بر علیه فردوسی و استاد شجریان. گروهی منفور که خود را ایرانی نمی شمارند و البته یادآور مغولان خونریز هستند. البته خودشان بهتر اصل و نصبشان را میشناسند. حکومت پانترک ج.ا که ایران را به سمت دوران نکبت بار قاجار سوق میدهد.

آخه مردمی که نفهم باشن باید این بلا سرشون بیاد شما ها هم از اونا نفهم ترید Mulayeh ghatel az har tajamo mitarse ,marg bar dictator دل بر دلدار رفت.... اثر بزرگمهر حسین پور شما میخواهید که به ضد جمهوری اسلامی های داخلی امید کاذب بدید آقای صدای آمریکا تدابیر برای جلوگیری از شیوع گسترده ویروس هست نه برای جلوگیری از اعتراضات حتی پیاده روی اربعین هم برگزار نشد تو فکر میکنی این ها برای اعتراضات قبل از شروع اعتراض اینقدر نیروی امنیتی مستقر کرده بودند

ااگر این بار شروع کردید تا پایان راه نابودی استکبار ادامه دهید شما فکر کردید، فقط آمریکایی ها بلدن و اجازه دارن جو رو امنیتی کنن؟ زیاد هم دست و پا نزنید که این بار هم توطئه های شما به جایی نخواهد رسید! و فقط کودکان باور میکنن که آمریکایی ها مثلا' مورگان اورتگاس انقدر خاطر شجریان رو میخواد که راه به راه توئیت میزنه ه ه ههههه

کروناست جناب صدای منحوس امریکا چتو مراسم مذهبی کرونا هست اینجا مشتاقان شدن مشتا قانی که اسم سه تا از ترانه های شجریانو هم نمی دونن شیطان_بزرگ ارزشی های بیشرف و اراذل خامنه ای از این رو که استاد مانند اربابانشان،فاسد واختلاسگر دوتابعیتی و یا رانتخوار جنایتکار نبود و فرزندانش مقیم خارج نیستند و وجود هنرمندان مردمی مانند استاد باعث تحقیر رهبر مفلوک و حقیرشان میشد با استاد دژمنی دارند؟

از گرایش به مواد مخدر تا توسل به رمالی؛ تحقیقات پلیس درباره تاثیرات کرونا

این کارها فایدهای ندارند! چون به گفته خود‌‌ِ استاد: آزادی باز آید! آخوندا از گوز خودشونم میترسن از اعتراضات آمریکا چه خبر؟

پلیسِ متهم به قتل جورج فلوید به طور مشروط از زندان آزاد شددرک شاوین، افسر سابق پلیس در مینیاپولیس آمریکا که به قتل درجه دوی جورج فلوید، مرد سیاه پوست غیر مسلح، متهم شده با سپردن وثیقه ۱ میلیون دلاری روز چهارشنبه به طور مشروط از زندان آزاد شد. اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم اخوندی که در بلژیک زندانی است اگر سیاست مماشات اروپا ادامه داشت الان سریعا ازادش میکردند که نمونه های زیادی هست که رژیم دکتر کاظم رجوی و قاسملو و بختیار و شرفکندی را ترور کرد و اروپا قاتلین را روانه ایران کرد لعنت بر خمینی

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توس ط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

نرگس محمدی پس از پنج سال و نیم حبس آزاد شد | DW | 08.10.2020نایب رییس کانون مدافعان حقوق بشر و یکی از موسسان کارزار لغو گام به گام اعدام پس از پنج سال و نیم از زندان آزاد شد. آزادی نرگس محمدی بر اساس قانون اخیر مصوب مجلس برای کاهش حبس تعزیری صورت گرفته است. بعد از هشت سال و نیم جرمی مرتکب نشده بود که حبس بکشه .امیدوارم بیاد خارج از کشور با قدرت به فعالیت هاش ادامه بده،چون الان محکوم به سکوته

ویدئو؛ درگیری‌ شدید در آتن پس از صدور حکم تاریخی بر ضد یک حزب راست افراطیبر اساس حکم دادگاه که پس از یک پروسه طولانیِ پنج ساله صادر شد، حزب راست افراطی «طلوع طلایی» به دلیل نوع فعالیت‌هایش در یونان، یک سازمان جنایتکار قلمداد شد.

زمان تشییع شجریان منوط به مشورت با خانواده ایشان است

(@shajarian_mojgan) on Oct 9, 2020 at 1:49am PDT تجمعات روز پنجشنبه هواداران محمدرضا شجریان هم با حمله ماموران انتظامی و امنیتی مواجه شده بود و مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، با اشاره به برخورد خشن ماموران با مردم سوگوار، از حمله «اوباش رژیم ایران» به مردم ابراز تاسف کرده بود.نخستین نتایج تحقیقات پلیس استان‌های سیستان بلوچستان، کردستان و کرمانشاه از تاثیرات منفی ویروس کرونا در این استان‌ها منتشر شد.Aa درک شاوین، مامور سابق پلیس در مینیاپولیس آمریکا که متهم به قتل درجه دوی جورج فلوید، مرد سیاه پوست غیرمسلح است با سپردن وثیقه ۱ میلیون دلاری روز چهارشنبه به طور مشروط از زندان آزاد شد.به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی درباره تمدید محدودیت های کرونایی در استان تهران گفت: تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه تا روز چهارشنبه ۲۵ مهر ماه در استان تهران به قوت خود باقی است.

همچنین ، موسسه ناظر بر اینترنت، در صفحه توئیتر خود از اختلال عمده در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی پس از درگذشت محمدرضا شجریان در شامگاه پنجشنبه ۱۷ مهر به وقت محلی خبر داده بود. مورگان اورتگاس از حمله اوباش رژیم ایران به تجمع برای ادای احترام به شجریان ابراز تاسف کرد سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده نسبت به درگذشت محمدرضا شجریان استاد بزرگ موسیقی ایران واکنش نشان داد و از حمله به تجمعاتی که پس از درگذشت او شکل گرفته بود ابراز تاسف کرد.  ***  استان سیستان و بلوچستان تحقیقی با عنوان «بررسی تأثیر همه‌گیری ویروس کرونا بر جرایم و آسیب‌های اجتماعی» منتشر کرده و نوشته ویروس کرونا منجر به افزایش مصرف مواد مخدر در این استان شده است. محمدرضا شجریان، استاد بزرگ موسیقی ایران، روز پنجشنبه در بیمارستان جم تهران درگذشت و خبر فوت او منجر به تجمعات مردمی در تهران شد. رخدادی که به برخاستن موجی از اعتراض‌های جهانی به عدم رعایت حقوق سیاه‌پوستان و کم توجهی به ارزش جان آنها شد. خبرهای بیشتر .  این تحقیق از افزایش نرخ بی‌کاری، گرانی و تورم، آسیب‌ روانی و هراس، گرایش به مصرف مواد مخدر، جرایم خرد و کاهش نیرو‌های درمانی به عنوان مهم‌ترین عوارض ویروس کرونا در این استان نام برده است.