پس از 6 سال وقفه؛ ترانه‌ «ادل» در پلتفرم‌های موسیقی رکورد می‌زند

26/07/1400 02:35:00 ق.ظ

ساعاتی پس از آنکه ادل ادکینز، خواننده محبوب بریتانیایی از اولین ترانه خود پس از شش سال وقفه، با نام «Easy On Me» رونمایی و ویدئویی از آن در رسانه اجتماعی

العربیه_فارسی, ادل

ساعاتی پس از آنکه ادل ادکینز، خواننده محبوب بریتانیایی از اولین ترانه خود پس از شش سال وقفه، با نام «Easy On Me» رونمایی و ویدئویی از آن در رسانه اجتماعی «یوتیوب» منتشر کرد، بازدید از این اثر به سرعتی باور نکردنی افزایش یافت. العربیه_فارسی

ساعاتی پس از آنکه ادل ادکینز، خواننده محبوب بریتانیایی از اولین ترانه خود پس از شش سال وقفه، با نام «Easy On Me» رونمایی و ویدئویی از آن در رسانه اجتماعی

این موزیک ویدئو تا کنون بیش از 62 میلیون بازدید و نزدیک به 3 میلیون پسند داشته است.Advertisementطرفداران این هنرمند در واکنش به اثر جدید او نوشته‌اند: «خوش‌آمدی، ملکه! متشکریم که برگشتی!».ادل در رونمایی اولین آلبوم خود پس از چند سال وقفه نوشت که شش سال گذشته «آشفته‌ترین دوران» زندگی او بوده است، اما او با سختی‌ها کنار آمده و اکنون بیش از هر زمان دیگر احساس آرامش می‌کند.

ترانه «Easy On Me»، یکی از قطعه‌های آلبوم جديد ادل به نام «30» است که قرار است در 19 نوامبر سال جاری منتشر شود.پیشتر این خواننده، در پایان سال 2018 اظهار داشت که خوانندگی و گردشگری باعث خوشحالی او نشده است و او می‌خواهد فعالیت‌های هنری خود را متوقف کند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

واکنش‌های گسترده در شبکه‌های اجتماعی؛ بیوک میرزایی پس از «قالتاق» نامیدن اژه‌ای عذرخواهی کردواکنش بیوک میرزایی، بازیگر سرشناس، در یک برنامه زنده تلویزیونی مربوط به شناخت چهره‌ها، خبرساز شد، چرا که آقای میرزایی با دیدن عکس غلام‌حسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضاییه، او را «اون قالتاق» نامید. نان پدر و شیر مادرت حلال که حرف راست میزنی قالتاق به کسی می گویند که چیزی نمی فهمد و همیشه عصبانی به نظر می آید قالتاق به آدم کلاهبردار و حیله گر می گویند اژه‌ای قالتاق تنها حقیقتی که از فاضلاب صدا و سیمای جمهوری نکبت بار عِسلامی بعد از مدتها پخش شد.

هنرمندان روس پس از فیلمبرداری نخستین فیلم در فضا به زمین بازگشتندیولیا پرسلید، بازیگر روس پس از بازگشت به زمین گفت که هرچند ۱۲ روز مدتی طولانی به نظر می‌رسد اما پس از پایان این دوره تمایلی برای بازگشت به زمین نداشت. او گفت که از بازگشت به کره زمین غمگین است. قابل توجه آنهاییکه می‌خوان با ادرار شتر کرنارودرمان کنند اونهایی که هنوز تو رفتن به توالت موندن با کدام پا وارد شن!! وهزارها داستانهای دیگر

توقف فعالیت دست‌کم 200 رسانه پس از تسلط طالبان در افغانستانانجمن ژورنالیستان آزاد افغانستان، با ابراز نگرانی از وضعیت آزادی بیان، از متوقف شدن فعالیت حدود 200 رسانه طی دو ماه گذشته در این کشور خبر داده است.حجت‌الله

پیام خبرگزاری فارس از ۹ سال قبل؛ کنار کشیدن از جام جهانی اسراییل

کشف بیش از ۹۰ مار زنگی از زیر خانه زن آمریکایی در کالیفرنیامسئول اداره نجات خزندگان در منطقه سونوما در شمال کالیفرنیا به دنبال تماس این زن به محل سکونت او رفت و ناباورانه متوجه شد که در زیر این ساختمان دهها مار زنگی خود را برای خواب زمستانی آماده می‌کنند.

کاهش دما تا ۷ درجه در بخش‌هایی از کشور/ احتمال بارش برف در ارتفاعات استان‌های شمالیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به وقوع بارندگی در برخی استان‌های شمالی کشور و احتمال بارش برف در ارتفاعات این مناطق طی هفته جاری، از وزش باد و کاهش دما در شمال غرب همچنین کاهش حدود ۵ تا ۷ درجه‌ای دما در برخی استان‌های کشور خبر داد.

«یوتیوب» منتشر کرد، بازدید از این اثر به سرعتی باور نکردنی افزایش یافت.اشتراک چاپ بیوک میرزایی، بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون، با «قالتاق» نامیدن رئیس قوه قضاییه ایران واکنش‌های گسترده ای در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.Aa یک کارگردان و یک هنرپیشه روس که برای تهیه نخستین فیلم سینمایی در فضا به ایستگاه فضایی بین‌المللی رفته بودند روز یکشنبه به زمین بازگشتند.17 اکتبر ,2021: 02:33 شب GST آخرین به روزرسانی: 17 اکتبر ,2021: 03:40 شب GST Share آدرس کپی شد انجمن ژورنالیستان آزاد افغانستان، با ابراز نگرانی از وضعیت آزادی بیان، از متوقف شدن فعالیت حدود 200 رسانه طی دو ماه گذشته در این کشور خبر داده است.

این موزیک ویدئو تا کنون بیش از 62 میلیون بازدید و نزدیک به 3 میلیون پسند داشته است. Advertisement طرفداران این هنرمند در واکنش به اثر جدید او نوشته‌اند: «خوش‌آمدی، ملکه! متشکریم که برگشتی!». بیوک میرزایی همچنین با مشاهده عکس علی لاریجانی، رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی، گفت «لاریجانی‌ها دیگه»، و در پی اصرار مجری نام او را «قاسم لاریجانی» عنوان کرد. ادل در رونمایی اولین آلبوم خود پس از چند سال وقفه نوشت که شش سال گذشته «آشفته‌ترین دوران» زندگی او بوده است، اما او با سختی‌ها کنار آمده و اکنون بیش از هر زمان دیگر احساس آرامش می‌کند. هدف از این سفر فیلمبرداری بخش‌هایی از فیلم «چالش» بود. ترانه «Easy On Me»، یکی از قطعه‌های آلبوم جديد ادل به نام «30» است که قرار است در 19 نوامبر سال جاری منتشر شود. اما همانطور که برخی کاربران شبکه های اجتماعی پیش‌بینی کرده بودند، آقای میرزایی ساعاتی بعد مجبور به عذرخواهی یا به تعبیر برخی «اعتراف تلویزیونی» شد . پیشتر این خواننده، در پایان سال 2018 اظهار داشت که خوانندگی و گردشگری باعث خوشحالی او نشده است و او می‌خواهد فعالیت‌های هنری خود را متوقف کند. اخیرا کمیته مصئونیت خبرنگاران افغان نیز اعلام کرد در دو ماه گذشته، فعالیت 70 درصد رسانه‌ها متوقف شده‌ و اطلاع‌رسانی طی بیست سال گذشته به پایین‌ترین سطح رسیده است.

گفته می‌شود که دلیل اقدام ادل به ترک موسیقی این بود که می‌خواست بیشتر با فرزندان و همسرش باشد، اما طرفداران او این را نپذیرفتند و هشتگی به نام AdeleChallenge# در شبکه‌های اجتماعی راه اندازی کردند تا ادل را به بازگشتن به موسیقی تشویق کنند.» مصطفی عزیزی، کارگردان پیشین سریال‌های تلویزیونی در ایران، با تکرار اصلاحات مورد استفاده بیوک میرزایی، نوشت: «این بابا اون قالتاقی است که با قاسم لاریجانی (ترکیب قاسم سلیمانی و علی لاریجانی) مملکتی را خانه خراب کردند. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید یولیا پرسلید و کلیم شیپنکو، کارگردان روس روز یکشنبه پس از فرود در قزاقستان به همراه اولگ نوویتسکی برای آزمایش‌های پزشکی به داخل یک چادر پزشکی انتقال یافتند. در آوریل 2019، ادل پس از سه سال ازدواج با تاجر «سیمون کونکی»، درخواست طلاق کرد. جلسه طلاق این زوج با پذیرش حضانت مشترک پسرشان «آنجلو» به پایان رسید. کاربرانی نیز به گاز گرفته شدن عیسی سحرخیز توسط محسنی اژه‌ای در جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات در سال ۸۵ اشاره کرده‌اند. . او گفت که از بازگشت به کره زمین غمگین است.