پسر 11 ساله‌ای بینی خود را به خاطر محمد صلاح شکست

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

یک پسر 11 ساله هوادار تیم لیورپول که عاشق عکس گرفتن با محمد صلاح بود، با همدستی برادرش بینی خود را

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس گزارش مدال، یکی از هواداران تیم لیورپول به نام لوئیس فاولر که تنها 11 سال دارد، بینی خود را شکست و با کمک برادرش موفق شد توجه محمد صلاح را جلب کند و با او عکس بگیرد. صورت این کودک که به شدت به صلاح علاقه داشت در مسیر محل تمرین لیورپول، در هنگام عبور صلاح به میله‌های چراغ داخل خیابان کوبیده شد. خون‌ریزی این کودک سبب شد توجه محمد صلاح جلب شود، تا او خودروی خود را متوقف و سلامت کودک و برادرش را بررسی کند.

بر اساس این گزارش، لوئیس پس از این اتفاق به پدرش گفت: «اگر نیاز باشد باز هم بینی ام را می‌شکنم تا اسطوره‌ام را ملاقات کنم!» پدر این دو پسر پس از این رویداد، عکس صلاح و پسرهایش را در توئیتر منتشر کرد و از مهاجم مصری لیورپول تشکر و قدردانی کرد. او در اکانت خود نوشت: «زمانی که برای عکس گرفتن با پسر من ایستادی، او دیگر دردی احساس نمی‌کرد. تو یک مرد واقعی و مهربان هستی!»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار رئیس کمیسیون آموزش مجلس به افزایش ارتباط بین دختر و پسر در جامعه / این موضوع جای نگرانی دارد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim«هشدار رئیس کمیسیون آموزش مجلس به افزایش ارتباط بین دختر و پسر در جامعه؛ این موضوع جای نگرانی دارد» زاهدی: *خانواده باید پیوند عاطفی بین پدر و مادر و فرزند را افزایش دهد *کمبود جدی مشاور در آموزش و پرورش وجود دارد مرده شورتون و ببرن با این نگرانی هاتون، جمعیت پیر شد تموم شد رفت تو و امثال تو بعد از دوره ها وازکتومی مردان و جدا سازی های جنسیتی ،بازم از رو نمیرین ،خیانت که حنّاق نیست گلو رو بگیره ، کنتورم نداره شماره بندازه ، فعلا اول بگرد دنبال مشاور ببین چجوری باید تو استادیوم زنان حاضر شن افزایش فقر و فحشا چطور جای نگرانی نیست کشوری با ثروتی عظیم ولی مردمش فقیر منزوی ناامید بیکار بیمار و ،، هستن جای نگرانی نیست دارو و مواد غذایی تحریم نیست ولی بسختی و بسیارگران و کمیاب تهیه میکنیم جای نگرانی نیست عجب پس اینها جای نگرانی نیست منظورتان را دقیق بگویید !!! ایا منظورتان پدر با همسر اول است یا دوم یا سوم یا چهارم یا با همسرهای صیغه ای است ؟؟!!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ابهام‌های خودکشی میلیاردر آمریکایی در زندان نیویورک | DW | 11.08.2019وزیر دادگستری آمریکا خواستار تحقیق مستقل در مورد ابهام‌های چگونگی مرگ جفری اپستین در زندان نیویورک شده است. پیکر بی‌جان میلیاردر آمریکایی که به سوء استفاده جنسی از دختران خردسال متهم بود در سلول زندان پیدا شد. لطفا عکس و سن و سالش و سایر مسائل مربوط به اون را بیان کنید خیلی جالبه. درهرصورت خوشحالم که دیگه مرده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: هزاران گوسفند برای عید قربان | DW | 11.08.2019📸 عکس روز: این عکس یکی از بازارهای فروش گوسفند در سومالی را نشان می‌دهد. هزاران گوسفند در این بازار به مناسبت فرا رسیدن عید قربان برای فروش عرضه می‌شوند. در بسیاری از کشورهای اسلامی گوشت قربانی میان نیازمندان تقسیم می‌شود. اینا گوسفند هستند یا مسلمانانی که بخاطر جشن و عید خودشان میلیون ها تن از این گوسفندان را ذبح می کنند؟ دنیا برعکس میچرخه 🤡 از بدو پا ماندن انسان در کره زمین خدایان زیاد برای راهنمایی بشر هر چند از گاهی بنابر ضرورت در جغرافیایی مختص ظهور کرده اند. و اما خدای مسلمان! برای ۲۳ سال ظهور کرد و اوامر و نواحی و نصایحش را ذریعه جبریل به پیامبر انتقال دار که بعد از چند ده کتابی ساخته شد و نامش را گذاشتند قرآن نیازمندان؟ این مسلمانان نادان قتل عام دستجمعی گوسفند راه میندازن تا از گوسفند بودن خودشون فرار کنند. یک سنت عقب‌مانده عصر حجر.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مراکز دولتی در بندر عدن به تصرف جدایی‌طلبان یمن درآمد | DW | 11.08.2019در ادامه درگیری میان نظامیان حامی دولت منصور هادی و جدایی‌طلبان جنوب یمن، کاخ ریاست جمهوری در عدن 'سقوط کرد'. هر دو طرف مورد حمایت ائتلاف به رهبری عربستان هستند و این مناقشه در ائتلاف شکاف ایجاد کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نویسنده ۷۵۰ کتاب و ده هزار داستان | DW | 11.08.2019۱۲۲ سال پیش در چنین روزی انید بلایتون، نویسنده کتاب کودکان، در لندن زاده شد. در پاسخ منتقدانش می‌گفت: «انتقادهای بالاتر از ۱۲ ساله‌ها برای من هیچ مهم نیست.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله یک مرد مسلح به مسجدی در حومه اسلو ناکام ماند | DW | 11.08.2019مرد مسلحی که با چند اسلحه به مسجدی در حومه اسلو، پایتخت نروژ یورش برده بود، خلع سلاح و دستگیر شد. پلیس در خانه این مرد جسد زن جوانی را یافته که احتمال می‌رود توسط او به قتل رسیده باشد. این تروریست نیست ها! فقط کمی مشکل روانی داره، که ان شالله با یک هفته زندان و چند قرص درست میرسه و دوباره آزاد میشه ادم جرئت نمیکنه تو خارج به جا های مذهبی بره احتمالا لک لک ها اورده بودن جسد رو
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »