پسر ملکه بریتانیا با زنی که او را به «تعرض جنسی» متهم کرده بود به توافق رسید

27/11/1400 12:37:00 ق.ظ

مبلغ توافق مالی به دست آمده بین دو طرف اعلام نشده اما بنا به بیانیه وکلای ویرجینیا جوفری برادر ولیعهد بریتانیا «مبلغی قابل توجه» به سازمانی که این زن آمریکایی برای دفاع از حقوق قربانیان اذیت و آزارهای جنسی ایجاد کرده پرداخت خواهد کرد.

مبلغ توافق مالی به دست آمده بین دو طرف اعلام نشده اما بنا به بیانیه وکلای ویرجینیا جوفری برادر ولیعهد بریتانیا «مبلغی قابل توجه» به سازمانی که این زن آمریکایی برای دفاع از حقوق قربانیان اذیت و آزارهای جنسی ایجاد کرده پرداخت خواهد کرد.

شاهزاده اندرو سال ۲۰۱۹ در مصاحبه با «بی بی سی» گفته بود که ویرجینیا جوفری را به یاد ندارد. این در حالی است که عکسی از او با ویرجینیا جوفری و گیلن مکس‌ول، همدست جفری اپستین منتشر شده بود..وزیر خارجه ایران: برای رسیدن به یک توافق خوب عجله داریم.مقام‌های جمهوری اسلامی تاکنون از اظهارنظر درباره بحران روسیه و جامعه جهانی بر سر احتمال حمله نظامی به اوکراین، سکوت کرده‌اند. تنها واکنش در اوج این بحران نقل قول رسانه‌های ایران از تماس تلفنی «حسین امیرعبداللهیان» با وزیر خارجه روسیه است که طی آن.«۲۹ سال گذشته است! آن موقع اینترنت و فضای مجازی وجود نداشت که خبر مربوط به او جایی منتشر شود. به همین دلیل هم کمتر عکسی از او موجود است. خانواده ‌او هم در این سال‌ها در ترس و دلهره زندگی کرده و از صحبت در این مورد پرهیز کردند. ایشان یک مسلمان شیعه بود که به تسنن تغییر مذهب داد. جزو علمای خاص اهل تسنن محسوب می‌شد. سال ۱۳۷۱ بود که او را بعد از ۹ ماه شکنجه و انفرادی و ضبط اعتراف تلویزیونی از طریق اعدام با طناب دار شهید کردند.» این گفته‌های «ابراهیم احراری»، یکی از فعالان حقوق اهل سنت درباره دکتر «علی مظفریان»، مفتی ایرانی است. علی مظفریان، روحانی اهل سنت و پزشک مشهور شیرازی با حکم دستگاه قضایی جمهوری اسلامی اعدام شد..

هم‌رسانی این مطلب:..جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز، روز گذشته در گفت‌وگو با حسین امیرعبداللهیان، با اشاره به تلاش‌های همه طرف‌ها در جریان این مذاکرات، تأکید کرد که «لازم است همه طرف‌ها با انعطاف و نظرداشت مقدورات و محدودیت‌های یکدیگر به پیشرفت مذاکرات کمک کنند»..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.

بحران روسیه و اوکراین؛ چرا جمهوری اسلامی به اجبار سکوت کرده است؟

علی مظفریان؛ اعدام پزشکی که از تشیع به تسنن تغییر مذهب داد

دسته‌گلی که صادق گل و سنبل به آب داد؛ فایل صوتی فرماندهان سپاه

کمک ۵.۷ میلیارد دلاری ایلان ماسک به خیریه؛ مدیرعامل تسلا چرا دست به جیب شد؟تحلیل‌گران مالیاتی می‌گویند این کمک می‌تواند در کاهش میزان صورتحساب مالیاتی آقای ماسک موثر باشد و احتمالا او خواهد توانست چیزی بین ۴۰ تا ۵۰ درصد از رقم اهدایی ۵.۷ میلیارد دلاری خود را زنده کند شب خواب بد دیده حتما غذای چرب زیاد خورده بوده کمکش به عنوان مالیات حساب میشه! ۱۵ فوریه روز جهانی سرطان کودکان است با این هدف که در همه جوامع امکاناتی برای تشخیص زود هنگام سرطان در کودکان وجود داشته باشد و آنها از درمان مناسب، کافی بدون رنج و درد برخوردار باشند.

آیا امکان استرداد به ایران به دلیل پرداخت نکردن مهریه وجود دارد؟