پسر ۹ ساله بلژیکی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاهی در آمریکا پذیرفته شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

پسر ۹ ساله بلژیکی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاهی در آمریکا پذیرفته شد والدین این کودک نابغه که در دانشگاهی در هلند تحصیل می کرد، به سی‌ان‌ان گفتند که پسر آنها قرار است در آمریکا در مقطع دکترای رشته مهندسی برق ادامه تحصیل دهد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یک مقام ارشد نظامی آمریکا: شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق در حال نزدیک شدن به «خط قرمز» هستندیک مقام ارشد نظامی آمریکا با اشاره به حملات راکتی شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق به پایگاه‌هایی که میزبان نیروهای آمریکایی است، گفت که شبه نظامیان مورد حمایت ایران در حال نزدیک شدن به خط قرمزی هستند، که ائتلاف با قدرت به آن پاسخ خواهد داد.

این آخرین مورد از حملات اخیر در پنج هفته گذشته به تاسیسات نظامی در عراق است که میزبان نیروهای ائتلاف به رهبری ایالات متحده است. نیروهایی که در این پایگاه‌ها به نیروهای عراقی در جنگ با گروه حکومت اسلامی، داعش کمک می کنند. این مقام نظامی افزود در نقطه‌ای این اقدامات آنها باعث خواهد شد تغییراتی در میدان رویارویی رخ دهد و منجر به اقدامات و اتخاذ گزینه هایی از سوی برخی‌ها چه آن‌ها چه ما بشود و تنش را به شکل ناخواسته‌ای تشدید کند.

رویترز نوشت که گروه های شبه نظامی عراق آمریکا و اسرائیل را به حملات به پایگاه‌ها و انبارهای مهمات خود متهم می‌کنند. بنابر گفته این مقام آمریکایی، این حملات تلفاتی در پی نداشته و خسارت‌های بزرگی وارد نکرده است اما از این روش در حملات هفته گذشته به «پایگاه های هوایی بلد و عین الاسد» نیز استفاده شده بود با این تفاوت که در این حملات از راکت های بزرگی استفاده و خسارت قابل توجهی به مجتمع های مسکونی و باندهای پروازی در پایگاه عین الاسد وارد شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ha_ki_me در یکی از دانشگاه های استانبول موردی دیدم ۲۱زبان بلد بود.ولی فارسی حرف میزد.

یاد اون پسری که توی برنامه رشیدپور اومد بخیر😆😆😆از تسلا براش نامه همکاری اومده بود

تو ایران بود، الان سر چهارراه دستمال کاغذی می فروخت.

مسخره بازی و نمایش شده اصل مسلم جهان! چهره سال ۱۶ ساله! دکتر ۹ ساله! وزیر جوان!

t__t_m98 اگه تهش در نیاد یه شیادی دیگه بوده

پسر ۹ ساله در ایران قرار در سرما بمیرد!

اینم با چه پایی وارد دستشویی میشه رو رعایت میکنه

elahepaeiz امام علی هم تو گهواره قرآن می خوند چرا از اون پست نمیذاری؟

اگر دختر بود کل شبکه های خبری و سایتها و رسانه ها بولدش میکردن حیف که پسره فمنیستا دوستش ندارن

پدر مادر بسیار بی خردی دارد نقطه سر خط حتی 'من' هم پدر مادرم تا سن یازده سالگی نذاشتن وارد دانشگاه بشم!!! البته این خیلی سال پیش بود😉

چرا بدون اجازه از من زندگی خصوصی مو ریختید تو نت؟

دلم برا این بچه ها می سوزه، بچگیشون می سوزه و زندگی نمی کنن.

یاد خودم افتادم😀

باریکلا

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویر ماهواره‌ای از تونل‌های در دست احداث ایران برای ذخیره موشک‌ها در سوریهشبکه تلویزیونی فاکس نیوز «Fox News» آمریکا سه‌شنبه 10 دسامبر تصاویری ماهواره‌ای از تونل‌های در دست بسیار کار درست و هوشمندانه‌ای است؛ چون از سوریه خیلی راحت‌تر میشه اسرائیل رو زد تا از ایران 🙂 کاری به این ندارم که ذخیره کردن موشک کار درستیه یا نه چیزی که متعجبم میکنه اینه که چرا رسانه یک کشور عربی که داعیه رهبریت اسلام را داره (المملكه_العربيه_السعوديه ) اینقدر بی غیرت شده که از مثلا کشف این تونل ها 'خر کیف' میشه.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تلاش دولت برای اعطای حق شهروندی به مهاجران موجب اعتراضات گسترده در شمال شرقی هند شدتلاش دولت برای اعطای حق شهروندی به مهاجران موجب اعتراضات گسترده در شمال شرقی هند شد به گزارش سی ان ان، نیروهای ارتش و شبه نظامیان، در ایالت های آسام و تریپورا مستقر شده اند و اینترنت نیز قطع شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفیر ترکیه در تهران برای انتخاب 'عکس‌ سال' آناتولی رای داددریا اورس، سفیر ترکیه در ایران در رای‌گیری برای انتخاب بهترین 'عکس‌های سال' خبرگزاری آناتولی شرکت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رانده از صدارت و در سودای وکالت: خیز دولتی‌ها برای مجلس یازدهممرتکه گند زد به ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت تهران با درخواست مکرون برای آزاد کردن دو فرانسوی زندانی در ايرانایران روز چهارشنبه درخواست امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه برای آزادی دو شهروند فرانسوی که از ژوئن این مکرون هم خیلی فکر میکرد به ج‌ا نزدیکه ولی جواب اینم دادن که دیگه زیاد الدوروم‌بولدوروم نکنه ! 😂😂😂😂😂اینم فکر کرد بعد از اینهمه خوش رقصی برای ج ا حالا میان و گرگان های فرانسوی را ازاد میکنن!!! مکرون اگر دلسوز شهروندان فرانسوی بود اونها رو در پاریس و شهرهای دیگر نمی کشت یا با تفنگ ساچمه ای کور نمی کرد! دموکراسی در غرب چیزی جز ریاکاری و ظاهر سازی نیست!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات بریتانیا: رقابت سخت دو حزب اصلی برای کسب اکثریت مطلق در پارلمانانتخابات بریتانیا: رقابت سخت دو حزب اصلی برای کسب اکثریت مطلق در پارلمان احزاب سیاسی این انتخابات را مهم‌ترین انتخابات دهه‌های اخیر در بریتانیا توصیف کرده‌اند و بوریس جانسون نخست وزیر فعلی از حزب محافظه‌کار امیدوار به کسب پیروزی است. به امید پیروزی حزب محافظه کار و شکست جرمی کوربین
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »