پزشکان، سکته قلبی برنی سندرز را تائید کردند

05/10/2019 09:19:00 ق.ظ

پزشکان، سکته قلبی برنی سندرز را تائید کردند

پزشکان، سکته قلبی برنی سندرز را تائید کردند

ستاد انتخاباتی برنی سندرز، یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات آمریکا تائید کرده که او به خاطر سکته قلبی مورد عمل جراحی قرار گرفته است. آقای سندرز روز جمعه بیمارستان را ترک کرد و گفت حالش 'خوب' است.

پایان پست توییتر شماره از @BernieSandersآقای سندرز گفته است در مناظره بعدی نامزدهای حزب دموکرات که ۱۵ اکتبر برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.آقای سندرز مسن‌ترین کاندیدا است و ممکن است با سئوال‌هایی در باره وضع سلامتی‌اش در صورت کسب نامزدی حزب برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات سال آینده مواجه شود.

در صورتی که آقای سندرز به ریاست‌جمهوری برسد، او مسن‌ترین فردی خواهد بود که به این سمت دست می‌یابد.آیا برنی سندرز می‌توانست رییس‌جمهور آمریکا شود؟برنی سندرز کیست؟برنی سندرز در خانواده‌ای یهودی در محله بروکلین شهر نیویورک متولد شد و می‌گوید عاملی که باعث بروز آگاهی طبقاتی در او شد سپری کردن دوران کودکی‌اش در آپارتمانی کوچک و محقر بود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

AmirLivingston be omide ki boodim ma🤣 بیچاره ای وای هنوزنیومده گوزید عجب فیلمی شده😃😃😃😃😃 به پشم حضار مرگ_بر_جمهوري_اسلامي_و_رهبر_کثيفش ببینید شغالها و کفتارهای دزد اشغالگر ایران چگونه همدیگر رو لو میدهند جنگ اطلاعات سپاه با وزارت اطلاعات مرد؟ به درک .این پفیوز هم جز طرفداران برجام وپایداری حکومت اخونداست .

سندرز با ۸۰ سال سن آخه مگه میتونی دکمه موشکهای بالستیک امریکا رو در دست داشته باشی برو کنار و برو توی مزرعه ات مابقی عمرت رو سر کن تو رو چه به رییس جمهور شدن در این سن درود ، اميد وارم حال سناتور (انسان ) و مردمى رو به بهبود باشد (دنيا به برنى نياز دارد ،برنى مرد صلح و برابرى است )، با مهر زياد پیر سگ بلخره گوزید

برنی سندرز یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا در بیمارستان بستری شد🔺برنی سندرز یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا در بیمارستان بستری شد ⚡️کارزار انتخاباتی برنی سندرز یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات آمریکا روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه اعلام کرد که آقای سندرز در بیمارستان بستری شده است. این میخاس جلو ترامپ وایسه البته باید بره تیمارستان برنی خله

یک چپول کمتر زندگی بهتر این مصیبت وارده را اول به اقا و سپس به ‌کارکنان شریف بی بی سی تبریک و تسلیت میگم حب_السندرز_یجمعنا حب_حسین_یجمعنا آنقدر حرس خورد تا سکته کرد، آن وقت از جنتی مثلا ایراد می گیریم که نه عن به عن می شود و نه بازنشسته، جاهای دیگر دنیاهم یک شکله بجای اینکه مثلا یک جوان۳۰ساله نامزد ریاسات جمهوری امریکا شود یک پیرمرد ۷۸ساله کاندیدمی شود. البته تو آمریکا حرف اول و آخر را نیروهوایی می زند.

حریفهای ترامپ بنا ب گوز گوز افتادن😀 خدا رو شکر بهمن کلباسی تسلیت تسلیت 🤣👍🤣🤣🤣🤣🤣 بی بی سی عزادار شد تسلیت به نایاکی ها ... 😅 قیصر کاندیدتو کشتن!!!

فرمانده پولیس ولسوالی زاری ولایت بلخ افغانستان جان باختمقام های ولایت بلخ در شمال افغانستان شنبه 5 اکتبر تایید کردند، عصمت‌الله سالنگی، فرمانده پولیس

نامجومطلق: هواداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده نیاز داردرفتن 15 بازیکن نشانه ضعف مدیریت است نامجومطلق: هواداران بدانند استقلال به امثال تبریزی در آینده نیاز دارد

شش قدم؛ رشید مظاهری رکورد را شکست یا نشکست؟چند خبرگزاری‌ پیش از هفته ششم لیگ برتر اعلام کرده بودند رشید مظاهری با ۵۷ دقیقه مقاومت می‌تواند رکورد تازه‌ای به جا بگذارد.

کره‌ شمالی آزمایش موشکی از روی یک زیردریایی را تایید کردکره شمالی روز پنجشنبه ۱۱ مهرماه تایید کرد اولین آزمایش «موشک بالستیک» طی سه سال از روی زیردریایی را با موفقیت انجام داده است. به نظر می‌رسد این اقدامی برای افزایش فشار بر ایالات متحده در آستانه آغاز د

بانک مرکزی عراق فعالیت شعب بانک ملی ایران را محدود کرد

۱۳ مهر ۱۳۹۸ پایان پست توییتر شماره از @BernieSanders آقای سندرز گفته است در مناظره بعدی نامزدهای حزب دموکرات که ۱۵ اکتبر برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.نظرات بیشتر مهر ۱۰, ۱۳۹۸ ساکنان یک روستا در چهارمحال و بختیاری به شیوع اچ‌آی‌وی اعتراض کردند؛ کامیار علایی: پای یک مشکل سیستماتیک بیرونی درمیان است یکی از معترضان در مقابل فرمانداری لردگان گزارش‌ها از شبکه‌های مجازی و رسانه‌های محلی حاکی است شماری از ساکنان روستای چنار محمودی در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کرده و نسبت به مبتلا شدن تعداد زیادی از ساکنان این روستا به ویروس اچ‌آی‌وی اعتراض کردند.ولسوالی زاری این ولایت که چند روز پیش در یک نبرد با گروه طالبان زخم برداشته بود، به دلیل جراحت عمیق جان باخت.به گزارش ایلنا، مجید نامجومطلق هافبک سابق استقلال معتقد است هواداران نباید در این شرایط حساس بازیکنان را تخریب کنند زیرا دودش به چشم استقلال خواهد رفت.

آقای سندرز مسن‌ترین کاندیدا است و ممکن است با سئوال‌هایی در باره وضع سلامتی‌اش در صورت کسب نامزدی حزب برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات سال آینده مواجه شود. در صورتی که آقای سندرز به ریاست‌جمهوری برسد، او مسن‌ترین فردی خواهد بود که به این سمت دست می‌یابد. دکتر کامیار علائی از مدیران انستیتوی بین‌المللی سلامتی و آموزش در آمریکا در گفت‌وگو با بخش فارسی صدای آمریکا در مورد اتفاقی که در این روستا روی داده است، گفت که اهالی روستا دو ماه پیش حین بررسی تست قند خون متوجه این مسئله شدند و خودشان دوباره به جاهای دیگر رفته و بررسی کردند و فهمیدند صحت دارد که باعث نگرانی اهالی روستا شده است؛ چون پیش از این هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتند و قضیه شوک‌آوری بوده است. آیا برنی سندرز می‌توانست رییس‌جمهور آمریکا شود؟ برنی سندرز کیست؟ برنی سندرز در خانواده‌ای یهودی در محله بروکلین شهر نیویورک متولد شد و می‌گوید عاملی که باعث بروز آگاهی طبقاتی در او شد سپری کردن دوران کودکی‌اش در آپارتمانی کوچک و محقر بود. گروه طالبان شامگاه شنبه هفته گذشته به سرکرده‌گی مولوی گل‌احمد مشهور به ابوذر، ولسوال نام‌نهاد طالبان برای ولسوالی زاری، به مواضع نیروهای امنیتی حمله کرده بودند. حق نشر عکس EPA او در دانشگاه شیکاگو درس خوانده است و طی‌ دهه‌ها‌ی ۶۰ و ۷۰ میلادی در ضدیت با جنگ و حمایت از حقوق مدنی سیاه‌پوستان فعال بود و در تظاهرات سال ۱۹۶۳ واشنگتن شرکت داشت. دکتر علائی در مورد خطرها و احتمال‌های مرتبط با این موضوع گفت که این مسئله در کشورهای دیگر هم مشاهده شده که از ما خواسته بودند بررسی کنیم. او در زمان جنگ ویتنام خواهان کنار گذاشته شدن از خدمت اجباری به خاطر ملاحظه‌های اعتقادی شد، اما درخواست او زمانی بررسی و نهایتا رد شد که به خاطر سنش از اعزام به خدمت معاف شده بود. به اعتقاد من، استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود.

سندرز در سال ۱۹۹۰ به مجلس نمایندگان آمریکا راه یافت. وی افزود که سال پیش هم در تاجیکستان ۶۵۰ کودک مبتلا شدند که بررسی‌ها نشان داد در یک دوره زمانی خاص و از سه بیمارستان، این ویروس منتقل شده که دلیلش هم خطای نیروهای پزشکی و درمانی بوده است. عصمت‌الله سالنگی یکی از زخیمان این نبرد بود. او اولین"نماینده مستقل" در ۴۰ سال گذشته بود و تا سال ۲۰۰۷ که موفق به کسب کرسی در سنا شد، عضو مجلس نمایندگان باقی ماند. از زمان ورودش به مجلس سیاستمدارهای جمهوری‌خواه و دموکرات را به دریافت حمایت‌های مالی‌ از طرف اشخاص و شرکت‌های ثروتمند متهم کرد. کامیار علائی افزود که در ایران شیوع این بیماری یک در هزار است یعنی در میان ۸۲ میلیون شهروند، حدود ۱۰۰ هزار تن به ویروس اچ‌آی‌وی مبتلا هستند. استمرار او در به چالش کشیدن افراد قدرتمند لقب خرمگس اجتماعی را برایش به ارمغان آورد. او باقدمت‌ترین نماینده مستقل در تاریخ کنگره است. آقای علائی گفت از این رو، در یک روستای کوچک که میزان همه‌گیری باید کم باشد، بروز تعدادی موارد در یک مقطع زمانی می‌تواند نشانه همه‌گیری باشد. استرس فراوانی بابت عدم نتیجه‌گیری بر روی بازیکنان وجود دارد که باید هرچه زودتر برطرف شود.

او در سال ۲۰۱۰ پشت تریبون رفت و به مدت ۸ ساعت و نیم سخنرانی کرد تا بلکه بتواند از مانع ادامه پیدا کردن سیاست‌های مالیاتی جورج بوش شود. او معتقد بود که این سیاست‌ها به نفع ثروتمندان است و باعث افزایش شکاف طبقاتی در آمریکا می‌شود. کامیار علائی افزود که با توجه به شیوه یک در هزار اچ‌آی‌وی در ایران، این درصد از گسترش در یک روستا، میزان ۲۰ برابر متوسط در ایران است که بیش از طریق گسترش روش‌های معمولی، نشانی از یک مشکل سیستماتیک بیرونی محسوب می‌شود. آقای سندرز برای انتخابات سال ۲۰۱۶ هم کاندیدای انتخابات شد اما در رقابت درون حزبی از هیلاری کلینتون برای به دست آوردن نامزدی حزب دموکرات شکست خورد. خانم کلینتون هم در انتخابات به آقای ترامپ باخت. به هر حال باید بررسی و مشخص و شفاف سازی شود. .  داستان خراب کردن پنالتی هم در بازی‌های حساس استقلال وجود دارد؟ این موضوع کم کم تبدیل به بحران خواهد شد.