پرچم‌دار ایران در المپیک: ورزش ایران سقوط خواهد کرد | DW | 17.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران و پرچم‌دار کاروان ورزشی این کشور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو در آستانه افتتاح این رقابت‌ها از 'سقوط آزاد' ورزش ایران سخن می‌گوید.

صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران و پرچم‌دار کاروان ورزشی این کشور در المپیک ۲۰۲۱ توکیو در آستانه افتتاح این رقابت‌ها از"سقوط آزاد" ورزش ایران سخن می‌گوید.تیم ملی بسکتبال ایران به عنوان یکی از ۱۲ تیم ملی بسکتبال که از سراسر جهان به المپیک ۲۰۲۱ توکیو صعود کرده است، در جمع بزرگان بسکتبال جهان در این رقابت‌ها به میدان می‌رود. این دستاورد بدون شک، یک کامیابی چشمگیر برای ورزش ملی ایران محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی می‌گوید که"به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات سخت‌افزاری، ورزش ایران در آینده، سقوط آزاد را تجربه خواهد کرد و شرایط خطرناک و نگران‌کننده‌ای خواهد داشت." این چهره برجسته بسکتبال ایران تاکید می‌کند: «مسابقات المپیک، بزرگترین مسابقات جهان است و ما شرایط سختی خواهیم داشت. ما نباید توقع غیر واقع‌بینانه داشته باشیم. تمرینات پر فشاری را پشت سر گذاشتیم که چند برابر دوره گذشته بود و کادر فنی و بازیکنان بیشتر از توان خود کار کردند.»

پرچم‌دار کاروان ورزشی ایران در المپیک توکیو با انتقاد از مقامات ورزش در جمهوری اسلامی، خاطرنشان می‌کند: «شرایط موجود برای ما، در حد المپیک نیست و فضای خاصی را تجربه می‌کنیم. این شرایط صرفا مخصوص بسکتبال نیست. شرایط باید در خور المپیک باشد و از امکانات لازم برخوردار باشیم.»صمد نیکخواه بهرامی ادامه می‌دهد: «از نظر سخت‌افزاری عقب هستیم و نمی‌توانیم خودمان را با کشورهای بزرگ مقایسه کنیم. باید منتظر سقوط آزاد در ورزش کشور باشیم.

کاروان ورزشی ایران با ۶۶ ورزشکار در ۱۶ رشته ورزشی در المپیک ۲۰۲۱ توکیو به میدان می‌رود. بازی‌های المپیک تابستانی توکیو با یک سال تاخیر از اول ماه مرداد به مدت ۱۶ روز برگزار خواهند شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اروپا قیامته، انگلیس، فرانسه، یونان، همه جا بر علیه واکسن کرونا و این پاسپورت زورکی من درآوردی مردم دارن تظاهرات میکنن! اونوقت ایرانیا رفتن ارمنستان اونجوری آبروریزی راه انداختن! تو اروپا با اینهمه تهدید و تشویق فقط بین بیست تا سی مردم واکسن زدن!

از اخبار قیام_تشنگان خوزستان هم خبری بذار.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقایسه نتایج دو نظرسنجی؛ واکسن‌گریزی در اروپا و ناامیدی از دسترسی به واکسن در ایراندر حالی که نتایج نظرسنجی یوروفَوند نشان می‌دهد که تنها حدود ۶۴ درصد بزرگسالان ساکن در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تمایل به دریافت واکسن کرونا دارند؛ همزمان نظرسنجی انجام شده در ایران حاکیست که ۲۶ درصد مردم از دسترسی به واکسن ناامید شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات در شهرهای مختلف استان خوزستان ایران در اعتراض به بی‌آبیبر اساس گزارش‌ها معترضان در شهرهای حمیدیه، شادگان، سوسنگرد، ماهشهر و منطقه زرگان، دشت آزادگان، کوت عبدالله و قلعه کنعان شهر اهواز دست به برپایی تجمع زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشته شدن یک نفر در جریان اعتراضات در خوزستان ایرانسرپرست فرمانداری شهر شادگان در استان خوزستان ایران از کشته شدن یک جوان در جریان اعتراضات شب گذشته در این استان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی خاک بر سر حسن کلید با حامیان انگلیسی خبیث تَکراری اش که ۸سال فقط خوردند و بُردند،چپاول کردند و غارت و برای مردم مظلوم ایران و خوزستان پشیزی ارزش قائل نشدند،تا کارد به استخوانشان برسد و نارضایتی عامدانه ایجاد کردند تا باعث اعتراضات کنونی به حق آنها یعنی آب، بنزین، مرغ و...بشوند طی روز چندین جرم و جنایت بی دلیل در ترکیه اتفاق میافته؟! به مشکلات داخل کشور خودتون برسید. بهتر نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان: این استان در حال نابودی است | DW | 17.07.2021اعتراضات مردم خوزستان نسبت به بی‌آبی ادامه دارد. این در حالی است که بحران بی‌آبی و قطعی مکرر برق همچنان باقی است. یکی از مسئولان این استان لب به انتقاد از مدیریت غلط گشوده و نسبت به نابودی این استان هشدار داده است. بنا به گفته بعضی از اهالی خوزستان، رژیم برای سرکوب قیام_خوزستان متوسل به نیروهای حشد الشعبی شده است. قیام_تشنگان یعنی ایران ما درحال نابودیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پیروزی طالبان، تروریسم را در منطقه افزایش می‌دهد/ پاکستان برعکس ایران علاقه‌ای به برقراری صلح در افغانستان ندارد/ برجام به این زودی‌ها احیا نمی‌شوداستاد دانشگاه جواهر لعل نهرو در گفت‌وگو با ایلنا: پیروزی طالبان، تروریسم را در منطقه افزایش می‌دهد/ پاکستان برعکس ایران علاقه‌ای به برقراری صلح در افغانستان ندارد/ برجام به این زودی‌ها احیا نمی‌شود 👏👏👏 اوضاع شلم شوربا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نمایشگاه عکس کودتای ناکام 15 جولای ترکیه در ایراننمایشگاه عکس مربوط به کودتای ناکام 15 جولای 2016 در تهران دایر شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »