کارگران

کارگران

پروین محمدی: دزد و قاتل آزاد، انسان‌های شریف و آزاده در زندان

29/08/2019 11:49:00 ق.ظ

«دزد و قاتل، آزاد و انسان‌های شریف و آزاده که پیگیر مطالبات به حق خودشان هستند در زندان هستند و برای بالا دستی ها ناامن محسوب میشوند...» یادداشت پروین محمدی عضو هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران را بخوانید. اخبار_ایران

 تیتر اول روزنامه‌های امروز آزادی نجفی شهردار سابق و قاتل همسرش با قرار وثیقه بود.دو سه روز پیش نیز خبر فریدون احمدی و محمد عزیزی، نمایندگان زنجان و ابهر در مجلس که در روز ۳۰ مرداد به اتهام «اخلال در بازار خودرو» با مصادیق:۱. تبانی در خرید ۶ هزار خودرو به صورت رانتی. 

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021 کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد

۲. تبانی در خرید چند صد کیلو طلا.۳. همکاری با فردی که جزء ۱۵ نفر اول اخلال‌کننده در نظام اقتصادی با خرید ۳۰ هزار سکه است.۴. ایجاد بحران در موضوع پوشک. بازداشت شدند و بلافاصله با سپردن وثیقه آزاد شدند و در جلسه علنی روز سوم شهریور مجلس حضور داشتند.

اما دخترانم ندا ناجی ، عاطفه رنگریز و مرضیه امیری با ۱۲۰ روز به جرم شرکت در مراسم روز جهانی کارگر و خواهرم مریم محمدی با ۵۲ روز و  اسرین درکاله با ۳۲ روز به جرم فعالیت در زمینه مطالبات زنان و شاپور احسانی راد عضو هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران پس از ۳۱ روز  به جرم پیگیری مطالبات خود و هم طبقه‌ایی هایش و .... در بازداشت موقت بدون تودیعه وثیقه قرار دارند. headtopics.com

طبق معمول جامعه باید مصون از قاتل و دزد قرار بگیرد. اما در اینجا برعکس و وارونه است.  دزد و قاتل، آزاد و انسان‌های شریف و آزاده که پیگیر مطالبات به حق خودشان هستند در زندان هستند و برای بالا دستی ها ناامن محسوب میشوند. به همین جهت از آزادی موقت آنان با توجه به اتمام مرحله به اصطلاح تحقیقات موافقت نمی‌شود و کماکان در حبس هستند.

من بارها به مسئولین قضایی پرونده خواهرم این سوال را مطرح کرده بودم که چرا خواهرم را با وثیقه آزاد نمی‌کنید یعنی اینقدر می‌ترسید که حاضر به آزادی موقت آنان نیستید؟ اکنون با اتفاقات بالا که نمونه کوچکی هستند در دستگاه قضا، پاسخم را گرفتم ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

محمدعلی نجفی با وثیقه آزاد شدتهران- ایرنا- وکیل مدافع محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران اعلام کرد: نجفی که به اتهام قتل همسر دوم خود در زندان به سر می‌برد، با تودیع وثیقه از زندان آزاد شد.

قاتل امام جمعه کازرون قصاص شدحکم قصاص قاتل امام جمعه شهرستان کازرون طبق رأی صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس صبح امروز در شهرستان کازرون و در ملاءعام اجرا شد.

قاتل امام جمعه کازرون به دار مجازات آویخته شدشیراز - ایرنا- حکم قصاص قاتل امام جمعه شهرستان کازرون طبق رأی صادره در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس صبح روز چهارشنبه در شهرستان کازرون و در ملاء عام اجرا شد.

تغییر مدیرعامل یک خودروسازی در کاهش قیمت خودرو موثر بوده استوزیر صمت گفت: عرضه و تقاضا در قیمت تاثیر دارد، در ادامه تغییر مدیرعامل یک خودروسازی و واکنش بازار هم در جای خود تاثیر داشته است.

نجفی با تودیع وثیقه یک میلیاردی آزاد شد/ به لحاظ کسالت، قرار نجفی به وثیقه تبدیل شدوکیل مدافع نجفی در گفتگو با ایسنا: نجفی با تودیع وثیقه یک میلیاردی آزاد شد علت تبدیل قرار بازداشت به وثیقه بیماری نجفی است وثیقه سند آپارتمان آقای نجفی است ما قتل را شبه عمد می‌دانیم، جنبه عمومی جرم هنوز باقی است

نجفی با سپردن وثیقه آزاد شدمحمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران که در پرونده قتل همسرش میترا استاد مجرم شناخته شده بود، صبح امروز با وثیقه از زندان اوین آزاد شد.