پرونده خبری هفته| کرونا سرنوشت کنکوری‌ها را تغییر می‌دهد؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گزارش ویدئویی اعتمادآنلاین ببینید: کرونا سرنوشت کنکوری‌ها را تغییر می‌دهد؟ سلامت_دانشجو مشاهده ویدیو در سایت👇

از اسفندماه سال 1398 که موضوع کرونا به صورت جدی‌تر در ایران مطرح شد، لغو آزمون‌های کشوری کلید خورد و آزمون دکتری تخصصی و دستیاری پزشکی در اسفندماه 98 لغو شد.

اما مدیران سازمان سنجش و وزارت علوم موافق برگزاری کنکور دانشگاه‌ها هستند. آنها می‌گویند بیشتر از این نمی‌توانند زمان برگزاری کنکور مقاطع مختلف تحصیلی را به تعویق بیندازند و باید هر چه زودتر تکلیف داوطلبان این آزمون‌ها مشخص شود. منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سردمدار موافقان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خیز دوم کرونا در ایران؛ جنجال کنکور، چالش عزاداری - BBC News فارسیدر شرایطی که ظرفیت بیمارستان‌ها در ایران به گفته مقام‌های بهداشتی پر شده و کادر درمان فرسوده، دولت از تصمیم‌اش برای برگزاری آزمون‌های ورودی دانشگاه یا کنکور دفاع کرده‌است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زور نمایندگان موافق چربید؛ کنکور برگزار می‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کنکور دکترا با وجود مخالفت‌ها برگزار شد؛ سازمان سنجش: باقی آزمون‌ها هم برگزار می‌شودبا وجود مخالفت‌ها، روز پنجشنبه آزمون دکترا برگزار شد و رییس سازمان سنجش هم اعلام کرد که دیگر آزمون‌ها نیز برگزار خواهد شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد رئیس سازمان سنجش از اظهارنظر افراد غیر مرتبط و غیرمسئول درباره کنکوررئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه این سازمان در خصوص برگزاری کنکور تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: متاسفانه وضعیت به گونه ای شده که تمامی افراد مرتبط، غیر مرتبط، مسئول و غیر مسئول در خصوص آزمون ها اظهار نظر می کنند و حتی برخی از اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا نیز با مصوبات این ستاد مخالفت می کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنکور دکتری ۹۹ایرنا - تهران - آزمون دکتری ۹۹ به عنوان نخستین کنکور سراسری ایران در دوره شیوع کرونا، ساعت ۸ صبح امروز (پنجشنبه) نهم مردادماه در ۶۰ شهر کشور برگزار شد. این آزمون در هفت گروه آموزشی و ۲۴۵ کد رشته امتحانی شامل ۶۳ کد رشته امتحانی در علوم انسانی، ۴۵ کد رشته در گروه علوم پایه، ۶۰ کد رشته امتحانی در گروه فنی و مهندسی، ۳۵ کد رشته امتحانی در گروه علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هفت کد رشته امتحانی در گروه هنر، ۲۶ کد رشته امتحانی در گروه دامپزشکی و ۹ کد رشته امتحانی در گروه زبان برگزار شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مراسم معرفی برندگان جوایز «امی» امسال به صورت مجازی برگزار می‌شودحدود ۳۵ نفر از صد و دو نامزد راه یافته به بخش بهترین بازیگر نقش اصلی، مکمل و میهمان در بخش‌های مختلف این جشنواره را امسال چهره‌های بازیگری سیاه‌پوست تشکیل می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »