پرونده حمید نوری به آلبانی منتقل شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرونده حمید_نوری به آلبانی منتقل شد ایران اعدام

پرونده قضایی حمید نوری متهم «اعدام‌های دسته‌جمعی 1988» در ایران برای اخذ شهادت‌ اعضای سازمان مجاهدین خلق از سوئد به آلبانی منتقل شد.در ادامه روند قضایی حمید نوری، معاون دادستان وقت ایران متهم مسئول اعدام‌های دسته جمعی 1988 در شهر استکهلم سوئد پرونده وی جهت دریافت شهادت‌ 7 عضو مجاهدین خلق به آلبانی منتقل شده است.

بر این اساس، هیئتی از دادگاه استکهلم برای دریافت شهادت اعضای مجاهدین خلق در ارتباط با حمید نوری با نام مستعار «حمید عباسی» در آلبانی حضور دارند. این سازمان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد محمد زند از زندانی‌های سیاسی در گذشته در زندان گوهردشت ایران با حضور در دادگاهی در نزدیکی کمپ «اشرف 3» در منطقه دراج آلبانی علیه وی شهادت داده است.

زند در شهادت خود با اشاره به این که در سال 1988 در زندان گوهردشت کرج بوده است، در مورد عاملان اعدام‌های همان سال توضیحاتی را به مراجع قضایی ارایه داده است. بر این اساس، حمید نوری به اتهام نقش داشتن در «قتل» بیش از 30 هزار زندانی سیاسی که نود درصد آن‌ها عضو این سازمان بودند در سال 2019 در سوئد بازداشت شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا خلبانان گریخته از افغانستان را از تاجیکستان به کشور ثالث منتقل کردخلبان‌های افغان آموزش دیده توسط نیروی هوایی آمریکا که پس از سلطه طالبان بر کابل به تاجیکستان گریخته بودند، پس از سه ماه بازداشت و استقرار در آسایشگاهی دور افتاده، روز سه‌شنبه از سوی نیروهای ایالات متحده به کشور ثالث منتقل شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران مدعی اخطار به پهپادهای آمریکایی در تنگه هرمز شد | DW | 09.11.2021ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، در جریان رزمایش ذوالفقار در تنگه هرمز، دو پهپاد آمریکایی وارد منطقه رزمایش شدند که از سوی پدافند هوایی ارتش رهگیری شده و به آنها اخطار داده شد. عکس هاشو گرفته و رفته 😂 براي افسرده نشدن ارتشيها ، گاهگاهي از اونها هم اسم ميبرند. بهتر بود که آنها را هک می کردند و به چنگ می آوردند و بعد با مهندسی معکوس، خط تولید آن را در ایران🇮🇷 راه اندازی می کردند.😁
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مقررات ورود اتباع ایرانی و خارجی به ایران اعلام شد | DW | 09.11.2021ستاد ملی مدیریت کرونا مقررات ورود به ایران را به‌روزرسانی کرد. تمام اتباع ایرانی و خارجی برای ورود به ایران باید گواهی منفی تست پی‌سی‌آر را به زبان انگلیسی در محدوده ۹۶ ساعت قبل از پرواز به همراه داشته باشند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استوری عابدزاده از هم‌نشینی با قاضی محکوم به زندان خبرساز شدعابد یه ذره شرم کنی بد نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعضای دختر نخبه اهوازی به بیماران نیازمند اهدا شداعضای بدن دختر نخبه اهوازی به بیماران نیازمند اهدا شد مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز: اعضای بدن دختر جوان ۱۹ ساله رتبه ۷۰ کنکور که در پی انجام عمل زیبایی دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده ایشان به بیماران نیازمند اهدا شد. این حراحی های زیبایی را جمع کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مصوبه جدید پارلمان پرتغال؛ پیام دادن مدیران به کارکنان بعد از پایان ساعت کار ممنوع شدقانون جدید همچنین امتیاز ویژه‌ای برای والدین کودکان در نظر گرفته است. به این ترتیب که آنها حق دارند تا زمانی که فرزندشان هشت ساله شود، بدون نیاز به هماهنگی پیشین با کارفرمایانشان از خانه کار کنند. قابل توجه مدیرعامل دنون لبنی پارس!😐
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »