پرونده باب لوینسون؛ اسناد نشان می‌دهد یک روز قبل از ناپدید شدن او در کیش، حکم قضایی بازداشتش صادر شده بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

پرونده باب لوینسون؛ اسناد نشان می‌دهد یک روز قبل از ناپدید شدن او در کیش، حکم قضایی بازداشتش صادر شده بود باب لوینسون در سال ۲۰۰۷ در جزیره کیش ناپدید شد و از سرنوشت او خبری در دست نیست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سرکوب گسترده دانشجویان در ایران؛ لباس شخصی‌ها با «آمبولانس» حدود۵۰ دانشجو را در دانشگاه تهران دستگیر کردندگزارش‌ها حاکی از برخورد و بازداشت گسترده در اعتراضات اخیر با دانشجویان است به طوری که حدود ۵۰ دانشجو در دانشگاه تهران پس از بازداشت از سوی «لباس‌شخصی‌ها» با «آمبولانس» برده شدند.

گزارش‌ها حاکی است که برخی از این دانشجویان پس از بازداشت به «زندان فشافویه و تعدادی نیز به زندان اوین» منتقل شده اند. کامیار ذوقی دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران و فعال صنفی این دانشگاه نیز شب دوشنبه، ٢٧آبان در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال داده شده است. گزارش‌ها حاکی است سها مرتضایی دانشجوی ستاره دار که بیش از ۱۰ روز در دانشگاه تهران در اعتراض به محرومیت از تحصیل به خاطر ستاره بودن خود دست به تحصن زده بود، در ۲۷ آبان ماه در خوابگاه دانشجویی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

در ادامه اعتراضات مردم که از گران شدن نرخ بنزین از ۲۴ آبان ماه آغاز شد، دانشجویان نیز در دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه‌های تهران، تبریز، بابل و ارومیه تجمعات اعتراضی برپا کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ربیعی: می‌خواستند لوله‌های نفتی و گازی عسلویه را منفجر کنند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی دولت: می‌خواستند لوله‌های نفتی و گازی عسلویه را منفجر کنند گزارش‌‌ها از ناآرامی‌‌ها نشان می‌‌دهد که در نقاطی کوکتل مولوتف پرتاب می‌کردند و حملات این‌چنینی و ایذایی بوده است و چیزی که وجه عمومی داشته باشد، مشاهده نشده بود اغتشاشات
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رکود مسکن تا پایان امسال ماندگار خواهد بودرکود مسکن تا پایان امسال ماندگار خواهد بود یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: قیمت خانه در مناطق مصرفی تهران در حال کاهش است و این نشان می‌دهد بازار به سمت واقعیت حرکت می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اختلال در پیش‌بینی کیفیت هوای تهران به‌خاطر قطعی اینترنتاختلال در پیش‌بینی کیفیت هوای تهران به‌خاطر قطعی اینترنت در حالی که چهار روز از قطع اینترنت در کشور می‌گذرد، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می‌گوید: این وضعیت موجب توقف روند پیش‌بینی کیفیت هوا شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بی‌خبری مطلق از وضعیت بازداشتی‌هاروزنامه‌_خوانی ۳۰ آبان‌ماه کیهان: اصلاح‌طلبان، حامیان داخلی اراذل آشوبگر سازندگی: اعتراض حاشیه‌نشینان علیه متن اعتماد: مکان اعتراض، امکان انتقاد خراسان: اخطار پلمب به هایپرمارکت معروف مشهد شرق: بی‌خبری مطلق از تعداد و وضعیت بازداشتی‌ها بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اسماعیلی: رای متهمان پرونده محیط زیستی قابل تجدیدنطرخواهی استمتهمان محیط زیستی بین ۴ تا ۱۰ سال حبس گرفتند حکم دو نفر از متهمان هنوز اعلام نشده و سخنگوی قوه قضاییه می‌گوید احکام قابل تجدیدنظر خواهی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینترنت بوشهر وصل شداینترنت بوشهر وصل شد از ساعتی قبل اتصال اینترنت در استان بوشهر برقرار شده و شبکه های اجتماعی نیز در دسترس کاربران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »