پرونده صدیقه وسمقی به اجرای احکام ارسال نشده است/ احتمال مخالفت پزشک قانونی با حبس موکلم به دلیل شرایط جسمی

30/08/1399 02:17 ب.ظ

علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با ایلنا: پرونده صدیقه وسمقی به اجرای احکام ارسال نشده است/ احتمال مخالفت پزشک قانونی با حبس موکلم به دلیل شرایط جسمی

سید محمود علیزاده طباطبایی، وکیل مدافع صدیقه وسمقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت موکل خود، اظهار کرد: حکم خانم وسمقی یک سال حبس است که قطعی شد.وی 'گغت: هنوز پرونده به اجرای احکام ارسال نشده است.علیزاده طباطبایی بیان کرد: با خانم وسمقی برای درخواست اعاده دادرسی صحبت کردم اما موکلم با اعاده دادرسی موافق نبود. البته باتوجه به وضعیت جسمی ایشان، به نظرم پزشک قانونی اجازه تحمل حبس به ایشان نخواهد داد و عدم تحمل حبس برای ایشان در نظر گرفته می‌شود.

وی 'گغت: هنوز پرونده به اجرای احکام ارسال نشده است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

سید محمود علیزاده طباطبایی، وکیل مدافع صدیقه وسمقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت موکل خود، اظهار کرد: حکم خانم وسمقی یک سال حبس است که قطعی شد.

وی 'گغت: هنوز پرونده به اجرای احکام ارسال نشده است.

علیزاده طباطبایی بیان کرد: با خانم وسمقی برای درخواست اعاده دادرسی صحبت کردم اما موکلم با اعاده دادرسی موافق نبود. البته باتوجه به وضعیت جسمی ایشان، به نظرم پزشک قانونی اجازه تحمل حبس به ایشان نخواهد داد و عدم تحمل حبس برای ایشان در نظر گرفته می‌شود.