پرونده مختار زارعی، فعال رسانه‌ای ساکن سنندج ۱۸ آبان به دادگاه تجدیدنظر می‌رود

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وکیل مدافع «مختار زارعی»، فعال رسانه‌ای و مدنی ساکن سنندج طی ابلاغیه‌ای الکترونیکی، به شعبه چهارم دادگاه تجدید نظر کردستان برای رسیدگی به اتهامات موکلش احضار شد. اتهام‌های زارعی توهین به رهبری وتبلیغ علیه نظام عنوان شده است. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

وکیل مدافع «مختار زارعی»، فعال رسانه‌ای و مدنی ساکن سنندج طی ابلاغیه‌ای الکترونیکی، به شعبه چهارم دادگاه تجدید نظر استان کردستان برای رسیدگی به اتهامات موکلش احضار شد.

اتهام‌های زارعی در این احضاریه، «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» و شاکی پرونده، دادستان و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سنندج عنوان شده است. شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۸، شعبه دوم دادگاه انقلاب شهر سنندج به ریاست قاضی «بهروز شرفی‌یوسف‌وند» حکم دو سال حبس تعزیری بابت توهین بە رهبری و یک سال حبس تعزیری بابت اتهام تبلیغ علیە نظام را به مختار زارعی، فعال رسانه‌ای اهل سنندج ابلاغ کرده بود.

به گفته آن‌ها، دلیل صدور این رای، انتشار نامه‌ای انتقادی از سوی زارعی خطاب به رهبری در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام بوده ‌است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زن پرونده تجاوز نیمار متهم به کلاه‌برداری شدپلیس برزیل، زنی را که نیمار ستاره فوتبال این کشور را در ماه مه و در هتلی در پاریس متهم به تجاوز کرده بود به گمراه کردن دادگاه متهم کرد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

ارسال پرونده تخریب باغ ۳ هزار متری در منطقه ۱ به سازمان بازرسیصدراعظم نوری در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح کرد: ارسال پرونده تخریب باغ ۳ هزار متری در منطقه ۱ به سازمان بازرسی عضو شورای شهر تهران از ارسال پرونده تخریب باغ ۳ هزار متری در منطقه ۱ به سازمان بازرسی شهرداری خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پنج بی‌عدالتی ساختاری دخیل در قتل میترا استاد و سیر پرونده آن«مهم‌ترین وجه عدالت نه عدالت توزیعی (توزیع ثروت و درآمد) بلکه عدالت_قضایی است که در جمهوری اسلامی ایران با سد ثروت و قدرت و مردسالاری مواجه می‌شود.» میترا_استاد محمدعلی_نجفی بیشتر بخوانید در یادداشتی از مجید محمدی، تحلیلگر سیاسی:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

میلیاردها تومان رشوه و سوءاستفاده از صدها میلیون دلار ارز دولتی در پرونده «شرکت نیشکر هفت تپه»۲۰ روز پس از بازداشت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت نیشکر هفت تپه اخبار رسیده حاکی است در این پرونده مواردی از جمله سوء استفاده از صدها میلیون دلار ارز دولتی و همچنین پرداخت رشوه‌های سنگین به برخی مدیران به چشم می‌خورد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جانسون: به ملکه برای تعلیق پارلمان دروغ نگفتمیک دادگاه عالی تجدیدنظر اسکاتلند روز پنجشنبه توصیه نخست وزیر به ملکه الیزابت دوم برای تعلیق پارلمان را «غیرقانونی» دانست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

معلمی که خانه به خانه می‌رود تا بچه‌ها را به مدرسه برگرداند'رانی بهاتی' آموزگاری است که در هند، برای بازگرداندن کودکان کار به مدرسه تلاش می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »