پرواز در زمانه کرونا؛ کدام خطوط هوایی بهترین رتبه بهداشتی را دارند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

پرواز در زمانه کرونا؛ کدام خطوط هوایی بهترین رتبه بهداشتی را دارند؟ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در شرایطی که با وقوع همه‌گیری کرونا در جهان پرواز‌های داخلی و بین‌المللی به حالت تقریبا راکد درآمده، شروع پروسه واکسیناسیون عمومی در کشورها رفته رفته کورسویی از روشنی را پدیدار کرده است.

برای تامین شرایط سالم و بهداشتی در درون هواپیماها، شرکت‌های هوایی اقدامات زیادی را در دستور کار قرار داده‌اند. در شرایطی که بزرگترین معضل ایمنی در هواپیماها ساعات زیاد پرواز است، ترتیبی اتخاذ شده تا موتورهای هواپیما‌ها هر دو تا سه دقیقه هوای تازه را به درون کابین مسافران پمپاژ کنند. این به معنی ساعتی حدودا ۲۰ بار جریان یافتن هوای تازه در محیط است.

این شرکت در تازه‌ترین بررسی خود ۴۰ شرکت هواپیمایی را به لحاظ ۱۹۰ پروتکل بهداشتی و ایمنی از جمله رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، میزان در دسترس بودن ماسک و اقدامات ضدعفونی ارزیابی و رتبه‌بندی کرده است.این شرکت هواپیمایی اولین و تنها شرکت اروپایی است که توسط موسسه اسکای‌ترکس ۵ امتیاز کامل را دریافت کرده است.

به کارگیری یک سامانه نور UV برای ضدعفونی کردن داخل هواپیماها و همینطور مدیریت خلاقانه برای کاهش ازدحام مسافران از عواملی است که نهاد ناظر را مجاب کرده است تا این شرکت را در فهرست شرکت‌های معتبر در نظر بگیرند.این هواپیمایی به دلایل اقداماتی همچون ارائه رایگان طلق پوششی قوی به مسافران برای استفاده در طول پرواز مورد تحسین قرار گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Sehr gut

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماجرای واکسیناسیون اتباع چینی در بیمارستانی در تهران / نقض قرنطینه ۴۸هزار کرونا مثبت در کشورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به جایگزینی انواع ویروس‌های جهش یافته کرونا با واریانت ووهان، در عین حال درباره واکسیناسیون کرونا گفت: بی عدالتی که در دنیا در رابطه با واکسن وجود دارد موضوعی جدی است؛ به طوری که اکنون پنج کشور در دنیا بیشترین میزان واکسن دنیا را تزریق کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رکوردزنی هزینه‌های نظامی جهان در سال کرونا؛ ۷۵ درصد بودجه نظامی در ۱۰ کشور خرج شدمطابق گزارش سیپری، هزینه‌های نظامی ایران نیز از ۵۵ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در سال ۲۰۱۹ به ۷۰ هزار و ۵۹۱ میلیارد تومان در سال ۲۰۲۰ رسیده که نشان از رشد ۲۷.۷ درصدی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار کرونا در هند به ۲۰ میلیون رسید؛ کارشناسان: هفته‌های بدتری در پیش استکارشناسان از سوی دیگر با استناد به کندی روند مهار کرونا و سرعت گسترش بیماری در هند، در مورد تشدید این وضعیت بحرانی در روزهای آینده هشدار داده و می‌گویند که هیچ چشم‌اندازی برای پایان این وضعیت وجود ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »