پرواز نمایشی «ستارگان ترک» در مراسم افتتاحیه پل چاناک‌قلعه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

📸پرواز نمایشی «ستارگان ترک» در مراسم افتتاحیه پل چاناک‌قلعه

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت دفاع ملی ترکیه در توئیتر تصاویر 1915 را به اشتراک گذاشت.

در این پست به اشتراک گذاشته شده با اشاره به اینکه این پل 18 مارس؛ روز شهدا و صدوهفتمین سالگرد پیروزی نیروی دریایی چاناک‌قلعه به بهره برداری رسیده است، تصاویر پروازی نمایشی «ستارگان ترک» منتشر شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انشالله یروز ازین پروازا بالاسر دشمنای ترکها در بعضی جاها انجام بدین.الان که شاخ ارباب اعظم شکسته و اقمارش هم پنجر شدن.دست از خرج کردن پولا تو افریقا و...بردارین و برای خود سرباز وفادار که همون ترکها هستن تربیت کنین.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست‌وزیر کره جنوبی در مراسم افتتاح پل چاناک‌قلعه 1915: ترکیه توسعه بیشتری می‌یابدنخست‌وزیر کره جنوبی اعلام کرد که ترکیه با پل چاناک‌قلعه 1915 به‌عنوان مرکز بین‌المللی لجستیک توسعه بیشتری خواهد یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس/ بارش برف و باران در برخی از استانهای شمالی و شمال غرب کشورپلیس راهور انتظامی کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های شهرستانک، پل زنگوله و سیاه بیشه خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایرج طهماسب تیتراژ «مهمونی» را خودش خواندایرج طهماسب تیتراژ «مهمونی» را خودش خواند در فاصله چهار روز مانده به پخش مجموعه نمایشی «مهمونی» از آهنگ تیتراژ آن با صدای ایرج طهماسب رونمایی شد خداراشکر صداوسیمای قلابی ایران نگاه نمی کنم عه نگاه کنم سمت شیطان ملاهای شیطان نکن بکن به ما بگند دروغ حسادت طمع یاد بگیرم روحم شیطانی بشه وقت برام گرامی است فیلم های ایرانی ها هم به درد ملاهای شیطان می خوره خودشون نگاه کنند چون نکن بکن توش زیاد 🧐🧐🧐🧐🧐🧐 تو فیلمی توی ماه واره در جایی تبلیغ اش دیدم دختره زیر دوش با حجاب شال سرش بود گریه می کرد اون موقع چقدر خندیدم خوب یکم شامپو هم به شال می ریختی لااقل شال تو به جای موهات کفی می شد 😆😆😆😆😆😆😆😆😆
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان پل معلق بزرگی که اروپا و آسیا را به هم وصل می‌کند افتتاح کردطول دهانه میانی پل چناق‌قلعه ۲۰۲۳ متر است که نماد صدسالگی تولد جمهوری ترکیه در سال ۲۰۲۳ است. این اندازه طولانی‌ترین اندازه دهانه اصلی یا فاصله بین دو پایه اصلی پل در بین پل‌های معلق جهان است. به 🥚م ترکیه باید از اروپا اخراج بشه ترکیه وصله ناجور اروپاست canada_irca این همه هزینه‌ی الکی میکنن که خودشون رو بچسبونن به اروپا. ما ایرانیا و ترکیه‌ای‌ها بخدا هم فرهنگ‌تاریخی بالاتری داریم، هم استعداد و توانایی ولی ترکا با چسبوندن خودشون به اروپا و ایرانیا با دشمنی الکی با اروپا و امریکا خودشون رو مسخره کردن. ایران و ترکیه باید متحد باشن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکت ملی فرآورده‌های نفتی: امسال سهمیه بنزین نوروزی در دستور کار نیستبه گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، امسال سهمیه بنزین نوروزی در دستور کار نیست و مردم می‌توانند در ایام نوروز از ذخیره بنزین موجود در کارت سوخت خود استفاده کنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: روسیه اشتباهات متعددی در اوکراین مرتکب شده استلوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی عنوان کرد که که روسیه در جریان عملیات نظامی خود در خاک اوکراین، اشتباهات متعددی را انجام داده است.وزیر دفاع آمریکا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »