پروازهای خطوط هوایی قطر به استانبول از سرگرفته شد

24/03/1399 09:59:00 ق.ظ

هواپیمایی قطر از آغاز پروازهای این شرکت به استانبول از تاریخ 13 ژوئن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

هواپیمایی قطر از آغاز پروازهای این شرکت به استانبول از تاریخ 13 ژوئن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 13.06.2020 دوحه/خبرگزاری آناتولی شرکت هواپیمایی قطر در توئیتر اعلام کرد: بسیار خرسندیم که از 13 ژوئن پروازهایمان به استانبول که یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است از سرگرفته می شود.

همچنین تاکید شد، پروازهای این شرکت به 80 مقصد در جهان تا پایان ماه ژوئن برنامه ریزی شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

روایت فارین‌پالیسی از تلاش ترامپ برای از بین بردن برجام پیش از انتخابات آمریکاتهران- ایرنا- نشریه فارین‌پالیسی در گزارشی نوشت که دولت ترامپ قصد دارد تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ در این کشور برجام را به طور کامل نابود کند تا در صورت شکست ترامپ، دولت بعدی با زمین سوخته مواجه شود.

معترضان به نژادپرستی به مجسمه یکی دیگر از پادشاهان بلژیک حمله کردنددر روزهای گذشته تظاهرکنندگان به مجسمه‌های لئوپولد دوم، یکی دیگر از پادشاهان پیشین بلژیک حمله کرده بودند.

گردش آب در آبنمای شهر ژنو پس از ۸۳ روز از سر گرفته شدآبنمای شهر ژنو حتی هنگام پرواز بر فراز این شهر در ارتفاع ۱۰ هزار کیلومتری نیز قابل مشاهده است. ژنو میخوام

دستور دکتر روحانی برای پیگیری مطالبات بانک مرکزی از کره جنوبی از همه راه های ممکن🔻در گفتگو با رئیس کل بانک مرکزی انجام شد؛ 🔹رئیس جمهور دستورات لازم برای پیگیری مطالبات بانک مرکزی از کره جنوبی از طریق سیاسی دوجانبه و نیز مسیر حقوقی و نهادها و مجامع بین المللی و نیز ارائه طرح تأمین مالی غیرتورمی پروژه‌های مهم نفتی را صادر کرد. احتمال مرگ اقای خامنه ای دوباره قوت گرفت... وظایف رییس جمهور شده تماس تلفنی و گفتگو با وزرا .. این ساده لوح فکر میکنه دنیا برای تجارت آزاد و تبادلات ارزی منتظر تماس روحانی با رییس بانک مرکزیه .. FieldMarshalPSO آیا سلاحی هست که اگر ما در اختیار کره‌ی شمالی بگذاریم به طور خاص کره‌ی جنوبی رو تحریک کنه؟

نگرانی افغانستان از برخورد ایران با مهاجران؛ هیات بلندپایه‌ای به ایران می‌رودشورای امنیت ملی افغانستان تصمیم گرفته که هیات بلندپایه‌ای به ایران اعزام کند و دو کشور برای جلوگیری از تکرار وقایع اخیر برای مهاجران افغان، به توافق‌هایی در زمینه تامین امنیت مرزها و جلوگیری از ترددهای غیرقانونی دست یابند. غرق شدن مهاجران افغان در هریرود و آتش گرفتن خودروی مهاجران افغان در یزد ایران اخیرا خبرساز شده و واکنش‌های زیادی به دنبال داشته است. ایران وظیفه ای درقبال افغانها نداره حتی خود احمد زی بیاد ایران باید همه افغانها را از کشور بیرون کنه هزینه برای ملت نتراشید در شرایط بحرانی تشدید تحریم ها ایران احتیاج هر چه بیشتر به همسایگان خود بخصوص افغانستان دارد که عده‌ای پاسدار ( شاید عامل خارجی ) با گل آلود کردن روابط و جنایات تحریک کننده افکار عمومی بزرگترین خسارت را به ایران و رژیم ایران می زنند!!! به باور ما این کارها را عامدانه می کنند...

شمار مبتلایان به کرونا در ایران از مرز 180 هزار تن گذشتسخنگوی وزارت بهداشت ایران گفت که با شناسایی 2238 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، مجموع مبتلایان در این کشور به 180 هزار و 156 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی عکس حرم چه ربطی به کرونا داره؟