پرواز 'صلح' از اسرائیل به سوی امارات حرکت کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرواز 'صلح' از اسرائیل به سوی امارات حرکت کرد

این پرواز با هواپیمای شرکت ال‌آل با پرچم اسرائیل، از تل آویو به ابوظبی انجام ده است و رسانه‌های اسرائیل این پرواز را "تاریخی" خوانده‌اند.

هفده روز پیش ، رئیس جمهور آمریکا از توافق اسرائیل و امارات متحده عربی برای عادی‌سازی روابط خبر داد. امارات اولین کشور عرب در خلیج فارس است که روابط با اسرائیل را عادی می‌کند.شب گذشته و پیش از پرواز وزارت خارجه اسرائیل تصاویری منتشر کرده که نشان می‌دهد روی هواپیما کلمه "سلام" نقش شده است. این وزارت‌خانه هواپیمای حامل هیات اسرائیلی را سفیر صلح و همکاری با امارات خوانده و نوشته است: "السلام علیک، سلام بر شما باد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولین پرواز تجاری اسرائیل به امارات با «سلام» به ابوظبی می‌رودیک هیأت آمریکایی-اسرائیلی روز دوشنبه با پروازی که «اولین پرواز تجاری مستقیم» بین اسرائیل و امارات توصیف شده، از تل آویو به ابوظبی می‌رود. گفته می‌شود عربستان سعودی نیز برای اولین بار اجازه عبور هواپیمای اسرائیلی را از روی خاک خود صادر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی همزمان با اولین پرواز اسراییل به اماراتانفجار در رستوران آمریکایی ِابوظبی | همزمان با پرواز اولین هواپیمای تجاری میان تل آویو و ابوظبی یک فروشگاه مواد غذایی آمریکایی در مسیر فرودگاه ابوظبی منفجر شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

امارات عربی متحده قانون تحریم اسرائیل را لغو کرددولت امارات هدف از لغو قانون تحریم اسرائیل را «افزایش همکاری تجاری و دیپلماتیک بین دو کشور» عنوان کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امارات تحریم اقتصادی اسرائیل را لغو کردامارات تحریم اقتصادی اسرائیل را لغو کرد رئیس امارات امروز، شنبه در گامی دیگر برای برداشتن عادی سازی روابط حکم لغو قانون تحریم اسرائیل را صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امارات تحریم‌ها علیه اسرائیل را لغو کردرئیس دولت امارات متحده عربی در چارچوب توافق‌نامه عادی سازی روابط ابوظبی-تل‌آویو٬ تحریم‌ها علیه اسرائیل را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امارات متحده عربی، قانون تحریم اسرائیل را لغو کردخلیفه بن زاید آل نهیان، رییس امارات متحده عربی، با صدور دستوری قانون تحریم اسرائیل را لغو و مجوز توافق‌های تجاری میان دو کشور را صادر کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »