پروازهای کارگو خطوط هوایی پگاسوس از سر گرفته شد

07/05/2020 05:41:00 ب.ظ

#پروازهای #کارگو خطوط هوایی #پگاسوس از سر گرفته شد

پروازهای, کارگو

پروازهای کارگو خطوط هوایی پگاسوس از سر گرفته شد

خطوط هوایی پگاسوس از آغاز به کار پروازهای کارگو که در راستای مبارزه با شیوع کرونا متوقف شده بود، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

07.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیخطوط هوایی پگاسوس با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پروازهای کارگو که در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع ویروس کووید-19 موقتا متوقف شده بود، مجددا آغاز به کار کرد.براساس این اطلاعیه در مرحله نخست، پروازهای کارگو از فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن استانبول، ازمیر و آنتالیا به برخی نقاط داخل و خارج از کشور صورت می‌گیرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

انهدام مواضع حفتر طی عملیات ارتش لیبی جهت بازپس‌گیری پایگاه وطیهارتش لیبی از انجام 24 عملیات هوایی در راستای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

میشل عون: کمک صندوق بین‌المللی پول برای نجات اقتصاد لبنان واجب استمیشل عون تاکید کرد در صورت نیاز به «فداکاری» از سوی مردم این کشور، دولت برنامه‌ای برای حمایت از آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه در نظر گرفته است. برای نجات حزب زباله پول میخواد مگه عمو علی گداتون مُرده؟

صعود مبتلایان به کووید-۱۹ در ایران؛ ویروس کرونا به سراسر افغانستان رسیدپس از یک دوره کاهش شمار مبتلایان و قربانیان در ایران، به نظر می‌رسد روند ابتلا در این کشور بار دیگر در یک سیر صعودی قرار گرفته است.

معلم آمریکایی پس از نزدیک به یکسال، از زندانی در مصر آزاد شدمعلم آمریکایی پس از نزدیک به یکسال، از زندانی در مصر آزاد شد مقام های مصری یک معلم آمریکایی را که نزدیک به یک سال بدون محاکمه در زندان بود، آزاد کردند. وزارت خارجه آمریکا می گوید او روز دوشنبه به خانه اش در ایالات متحده برگشته است.

مصر خواستار بخشش بدهی‌های خود از سازمان بین المللی پول و بانک جهانی شددولت مصر از سازمان بین المللی پول و بانک جهانی خواست بخشی از بدهی های این کشور را ببخشند. - خبرگزاری آناتولی

ارتباط تصویری هفت مجموعه‌ تولیدی با رهبر انقلاب به‌مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سالبه مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال (جهش تولید) ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی برقرار شد.

خطوط هوایی پگاسوس از آغاز به کار پروازهای کارگو که در راستای مبارزه با شیوع کرونا متوقف شده بود، خبر داد.ارتش لیبی از انجام 24 عملیات هوایی در راستای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر خبر داد.Aa میشل عون، رئیس جمهوری لبنان می‌گوید کمک درخواستی این کشور از صندوق بین‌‌المللی پول برای نجات اقتصادی، یک مرحله واجب اجرای این طرح است.Aa وزارت بهداشت ایران اعلام کرد شمار موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در این کشور از ۱۰۰ هزار تن فراتر رفت.

07.05.05.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی خطوط هوایی پگاسوس با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پروازهای کارگو که در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع ویروس کووید-19 موقتا متوقف شده بود، مجددا آغاز به کار کرد. به گزارش رسانه‌های لبنانی طرح نجات اقتصادی دولت بر پایه نیاز ۸۰ میلیارد دلاری برای خروج از بحران تنظیم شده است. براساس این اطلاعیه در مرحله نخست، پروازهای کارگو از فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن استانبول، ازمیر و آنتالیا به برخی نقاط داخل و خارج از کشور صورت می‌گیرد. محمد قونو سرهنگ دوم و سخنگوی رسمی ارتش لیبی در این بیانیه اظهار داشت: از صبح روز گذشته تاکنون طی 24 عملیات هوایی به پایگاه وطیه دو دستگاه کامیون حامل راکت انداز گراد، تعداد سلاح، مهمات و خودروهای متعلق به شبه‌نظامیان حفتر منهدم شدند. همچنین خطوط هوایی پگاسوس با انجام مقدمات لازم برای حمل بار در کابین مسافری در هواپیمای مسافربری مطابق با قوانین داخلی و بین المللی، هواپیماهای ایرباس تیپ A321 neo خود را به دلیل ظرفیت بالای آن، در پروازهای کارگو به کار می‌گیرد. امیدواریم با دقت بیشتر مردم و رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی از سوی آنها، طی روزهای آتی شاهد کاهش مجدد موارد ابتلای جدید به بیماری در سراسر کشور باشیم.

. مصطفی المجعی، سخنگوی عملیات «برکان الغضب» دولت وفاق ملی لیبی در این زمنیه به خبرنگار آناتولی گفت: اطراف پایگاه را کاملا محاصره کردیم. شرایط سخت اقتصادی از ماه‌ها پیش منجر به نارضایتی گسترده و بحران سیاسی در این کشور شد.