پروازهای, کارگو, پگاسوس, پگاسوس, صبیحه گوکچن, کارگو, کووید-19

پروازهای, کارگو

پروازهای کارگو خطوط هوایی پگاسوس از سر گرفته شد

#پروازهای #کارگو خطوط هوایی #پگاسوس از سر گرفته شد

07/05/2020 05:41:00 ب.ظ

پروازهای کارگو خطوط هوایی پگاسوس از سر گرفته شد

خطوط هوایی پگاسوس از آغاز به کار پروازهای کارگو که در راستای مبارزه با شیوع کرونا متوقف شده بود، خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

07.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیخطوط هوایی پگاسوس با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پروازهای کارگو که در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع ویروس کووید-19 موقتا متوقف شده بود، مجددا آغاز به کار کرد.براساس این اطلاعیه در مرحله نخست، پروازهای کارگو از فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن استانبول، ازمیر و آنتالیا به برخی نقاط داخل و خارج از کشور صورت می‌گیرد.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد سعید مولایی؛ تهدید شد، رفت و نایب قهرمان المپیک شد وزارت اطلاعات: شبکه‌ای از عوامل موساد در غرب ایران دستگیر شدند | DW | 27.07.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

روایت تسنیم از پشت‌پرده اغتشاشات الیگودرز/ پاسخ قاطع مردم به پروژه کشته‌سازی ضدانقلاب/ سناریوی آشوبگران چگونه خنثی شد؟+ فیلم- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

انهدام مواضع حفتر طی عملیات ارتش لیبی جهت بازپس‌گیری پایگاه وطیهارتش لیبی از انجام 24 عملیات هوایی در راستای بازپس‌گیری پایگاه وطیه از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

میشل عون: کمک صندوق بین‌المللی پول برای نجات اقتصاد لبنان واجب استمیشل عون تاکید کرد در صورت نیاز به «فداکاری» از سوی مردم این کشور، دولت برنامه‌ای برای حمایت از آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه در نظر گرفته است. برای نجات حزب زباله پول میخواد مگه عمو علی گداتون مُرده؟

صعود مبتلایان به کووید-۱۹ در ایران؛ ویروس کرونا به سراسر افغانستان رسیدپس از یک دوره کاهش شمار مبتلایان و قربانیان در ایران، به نظر می‌رسد روند ابتلا در این کشور بار دیگر در یک سیر صعودی قرار گرفته است.

معلم آمریکایی پس از نزدیک به یکسال، از زندانی در مصر آزاد شدمعلم آمریکایی پس از نزدیک به یکسال، از زندانی در مصر آزاد شد مقام های مصری یک معلم آمریکایی را که نزدیک به یک سال بدون محاکمه در زندان بود، آزاد کردند. وزارت خارجه آمریکا می گوید او روز دوشنبه به خانه اش در ایالات متحده برگشته است.

مصر خواستار بخشش بدهی‌های خود از سازمان بین المللی پول و بانک جهانی شددولت مصر از سازمان بین المللی پول و بانک جهانی خواست بخشی از بدهی های این کشور را ببخشند. - خبرگزاری آناتولی

ارتباط تصویری هفت مجموعه‌ تولیدی با رهبر انقلاب به‌مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سالبه مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال (جهش تولید) ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی برقرار شد.