پروتکل‌ها رعایت نشوند، کرمانشاه دوباره گرفتار وضعیت قرمز می‌شود

01/06/1399 10:20 ق.ظ

ایلنا:استاندار کرمانشاه گفت: پروتکل‌ها رعایت نشوند، کرمانشاه دوباره گرفتار وضعیت قرمز شیوع کرونا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرنشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست استانی ستاد کنترل کرونا، اظهار داشت: گزارش‌های‌دانشگاه علوم پزشکی و مشاهدات میدانی نشان می‌دهد متاسفانه رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی در سطح شهر کرمانشاه نسبت به یک ماه گذشته ضعیف...

وی افزود: از مردم خواهش می کنیم به خاطر رعایت حال پزشکان و پرستاران که ماه هاست در شرایط سخت و ویژه کاری به سر می‌برند، پروتکل ها را رعایت کنند. وی عنوان کرد: تاکسی یک وسیله حمل و نقل فراگیر است. از رانندگان محترم تاکسی انتظار می رود هم خودشان ماسک بزنند و هم لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی را به مسافران با جدیت گوشزد کنند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

کنکور۹۹ در شرایط قرمز کروناییپنجاه و هفتمین کنکور سراسری سال ۹۹  در شرایطی که تهران و بسیاری از شهرستان ها در وضعیت قرمز کرونایی به سر می برند، از صبح چهارشنبه 29 مردادماه با

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 30 مرداد 1399کماکان استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

۵ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت قرمزوضعیت شهرستان‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه، لنده و چرام به دلیل افزایش شمارمبتلایان به کرونا قرمز اعلام شد.

به گیلان مسافرت نکنید/ 5 شهر گیلان همچنان در وضعیت قرمزمعاون علوم پزشکی گیلان، با اشاره به احتمال افزایش مسافرت‌ها طی هفته پیش رو نسبت به سفر به استان گیلان هشدار دارد و یادآور شد: علاوه بر پنج شهرستان قرمز، فاصله سایر شهرستان‌ها با قرمز شدن زیاد نیست.

زدن ماسک در مترو ضروری استمترو تهران زیر سایه کرونا مترو یکی از محیط‌های خطرناک برای منتقل شدن کرونا به حساب می‌آید که عدم رعایت پروتکل‌ها در آن می‌تواند عواقب جبران ناپذیری را برای مردم بجا بگذارد

فاجعه در دماوند/ شوخی کوهنوردان با کرونا+ فیلمروز گذشته (پنج‌شنبه) در حالی که اعلام شده بود صعود به دماوند بخاطر وضعیت قرمز کرونا ممنوع است، اما تعداد بسیار زیادی کوهنورد بدون توجه به پروتکل های بهداشتی اقدام به صعود کردند و هیچ نهادی هم اقدام جدی برای جلوگیری این وضعیت نمی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرنشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست استانی ستاد کنترل کرونا، اظهار داشت: گزارش‌های‌دانشگاه علوم پزشکی و مشاهدات میدانی نشان می‌دهد متاسفانه رعایت پروتکل‌های‌بهداشتی در سطح شهر کرمانشاه نسبت به یک ماه گذشته ضعیف شده است.

وی افزود: از مردم خواهش می کنیم به خاطر رعایت حال پزشکان و پرستاران که ماه هاست در شرایط سخت و ویژه کاری به سر می‌برند، پروتکل ها را رعایت کنند.

وی عنوان کرد: تاکسی یک وسیله حمل و نقل فراگیر است. از رانندگان محترم تاکسی انتظار می رود هم خودشان ماسک بزنند و هم لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی را به مسافران با جدیت گوشزد کنند.

بازوند در بخش دیگری از سخنانش پلیس را یک الگو برای مردم دانست و گفت: استفاده از ماسک توسط این مجموعه در سطح شهر، موجب تشویق مردم به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی می شود.