پرسپولیس به پرداخت یک‌میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو محکوم شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

پرسپولیس به پرداخت یک‌میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو محکوم شد *کمیته انضباطی فیفا با صدور رأیی، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت یک‌میلیون و ۵۵ هزار یورو به سرمربی سابق این باشگاه کرد. *پرسپولیسی‌ها ظرف ۳۰ روز آینده باید این مبلغ را پرداخت کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، پس از این‌که برانکو ایوانکوویچ از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد، به خاطر دریافت نکردن مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرد. با وجود مذاکرات فراوان و البته پاسخ‌هایی که باشگاه پرسپولیس برای فیفا ارائه کرده بود، در نهایت کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال، رای خود را در این‌باره صادر کرد.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک‌میلیون و ۵۵ هزار یورو و همین‌طور ۵ درصد سود دیرکرد به‌علاوه ۲۰ هزار فرانک بابت هزینه دادرسی محکوم شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این همه مربی خارجی آمدند ورفتند یکی شالگردن قرمز به خودش آویزون کرد یکی آبی یکی زرد ...... همه آنها بااحساسات تماشاگران ایرانی بازی کردندوآخر هم بایک مبلغ درشت ایران راترک کردند آنهم مربیانی که هیچ کجای دنیا همین مبالغی به آنها پرداخت نمیشد مردشان فقط کیروش بود که حداقل دورو نبود

عرب شغال بر پدرت لعنت که روزگار پرسپولیس رو به این روز در اوردی

تیم حکومتی و سفره حضرت ابررررفض

بیت المال و وزیر عزیز هست نگرانی نداره

گویا طلب برانکو و تیمش حدود ۸۰۰،۰۰۰ یورو بوده که با بی‌تدبیری هیئت‌مدیره پرسپولیس و شکایت برانکو به فیفا، شده ۱،۰۵۵،۰۰۰ یورو، یعنی ۲۰۵،۰۰۰ یورو بیشتر نرخ یورو رو ۱۶،۵۰۰ حساب کنیم، میشه افزایش حدود ۳.۳ میلیارد تومن الان پرداخت این پول با کیه؟ هیئت‌مدیره مسئولیت گندهاش رو میپذیره؟

حیف این همه بیت المال که به خاطر تیم های حکومتی با مدیر های دوزاری

اینجا_بهشت_کاسبان_فوتبال پول مفتِ مملکتو ببین

هر دم از این باغ، بری میرسد...

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار مبتلایان به کرونا در استان گلستان تصاعدی پیش می‌رود/ معوقات پزشکان و پرستاران پرداخت شودیک نماینده مجلس درباره بیماری کرونا و وضعیت کادر پزشکی گفت: به نظر من اصل موضوع انگیزه و انرژی دادن است و هر چقدر انگیزه و انرژی بیشتر شود کمبودها می تواند جبران و برطرف شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بررسی مسوولیت قانونی بیماران مبتلا به کرونا؛ از قتل عمد تا پرداخت دیهتهران - ایرنا - یک حقوقدان و وکیل دادگستری می گوید : کرونا برای سالمندان یا افراد با بیماری زمینه‌ای خطرناک است و اگر شخص ناقل با علم بر وجود علایم بیماری خویش دستورات قرنطینه را رعایت نکند و قصد آسیب رساندن به دیگران در وی محرز شود ،‌ در صورت بروز خسارات جانی ،‌مرتکب قتل عمد شده و علاوه بر کفاره اخروی و مسئولیت مدنی دارای مسئولیت بسیار جدی کیفری نیز خواهد بود. ریدم تو قانونتون، ماسک و دارو و ضد عفونی کننده کو؟ مثال بر این که ماشین بی ترمز دادی دست مردم و میگی اگه به کسی بزنی قتل عمده! farzaam از مرده و زنده مردم میخوان پول در بیارن.تو این وضعیت هم بازم گشتن ی چیزی پیدا کنن ک پول بگیرن. صد رحمت ب دزد سر گردنه..هزار رحمت ب قاجار. دولتی که شیوع ویروس_کرونا را از ابتدا انکار کرد و تا یک روز قبل از انتخابات پنهان کاری کرد و پس از آن قم را قرنطینه نکرد؛ چه مجازاتی دارد؟!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض به خطر ابتلای کارگران استان قزوین به ویروس کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب ریاض به دلیل خطر شیوع کرونا به تعویق افتادوزارت فرهنگ پادشاهی عربی سعودی پنجشنبه 5 مارس 2020 اعلام کرد به دلایل اقدامات پیشگیرانه مربوط به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عربستان سعودی به شهروندانش برای سفر به ایران هشدار دادعربستان سعودی از شهروندان خود خواست برای حفظ سلامت و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به ایران سفر نکنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: هفته‌هاست به دلیل کرونا به صورتم دست نزده‌امترامپ: هفته‌هاست به دلیل کرونا به صورتم دست نزده‌ام رئیس جمهور آمریکا: باید اعتراف کنم تمامی تدابیر سختگیرانه درباره کرونا را اجرا می‌کنم. هفته‌هاست نتوانسته‌ام صورتم را لمس کنم، می‌توانی تصور کنی هفته‌هاست به صورتم دست نزده‌ام. آن را فراموش کرده‌ام چه مالی هست انگار حالا !!! زرده‌کله خیلی حوصله داری؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »