پرسپولیس-استقلال؛ جدالی همیشه حساس این بار در کورس قهرمانی - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرسپولیس-استقلال؛ جدالی همیشه حساس این بار در کورس قهرمانی

در این سیستم، استقلال دو مدافع-هافبک کناری دونده و پرانرژی دارد؛ حردانی و جعفر سلمانی. بازیکنانی که اسلحه پنهان استقلال در فاز انتقال از حمله به دفاع و انتقال از دفاع به حمله هستند.

یامگا که با ۱۰ گل زده دومین گلزن برتر لیگ است، خطرناک‌ترین بازیکن برای مدافعان پرسپولیس است؛ بازیکنی هم می‌تواند از کانال‌های کناری نفوذهای طولی انجام دهد، هم می‌تواند نزدیک مدافعان میانی حریف در کانال‌های مرکزی، برای حریف دردسرساز شود و هم ضربات آخر را در محوطه جریمه به خوبی می‌زند. پرسپولیس که در دو فصل قبلی با گل‌محمدی به ندرت با ۳ مدافع میانی بازی کرده بود، اخیرا در چند بازی از سیستم ۳-۴-۳ استفاده کرده؛ مقابل نساجی و در ۳۰ دقیقه پایانی بازی با گل‌گهر.

با همه اینها، فرض را باید بگذاریم بر استفاده از سیستم ۲-۴-۴؛ سیستمی که اغلب بازیکنان پرسپولیس حسابی با آن سازگار شده‌اند. در این صورت به نظر می‌رسد ترکیب ۴ نفره رضائیان، وحدت هنانوف، جلال حسینی، سعید آقایی را در خط دفاع خواهیم دید. مهم‌ترین پرسش اما درباره دروازه‌بان است؛ حامد لک یا احمد گوهری؟ دو دروازه‌بان پراشتباه پرسپولیس در چند بازی اخیر. به نظر می‌رسد با توجه به تجربه زیاد لک، بار دیگر این دروازه‌بان به ترکیب پرسپولیس بازخواهد گشت.پرسپولیس حالا ۶ امتیاز از استقلال کمتر دارد، اما این فاصله نسبتا زیاد در جدول، به مفهوم فاصله فنی زیاد دو تیم در جریان داربی نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجیدی: اصلا به تساوی در داربی فکر نمی‌کنم/ فقط قهرمانی مهم استواکنش فرهاد مجیدی به سوالی درباره جادوگری: *جادوی من دعا مادر پیر من است *قربان خدا بروم که بعضی موقع‌ها به آدم عزت می‌دهد و شما را به این روز می‌اندازد که این سوال را مطرح کنید *جادوی من، تلاش بازیکنان است *برای من تنها قهرمانی اهمیت دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دادستان کل کشور: به روند واگذاری استقلال و پرسپولیس در بورس دقت کنید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روسیه نخست‌وزیر کانادا و 313 شهروند این کشور را در فهرست تحریم‌های خود قرار دادروسیه 313 شهروند کانادا از جمله جاستین ترودو، نخست‌وزیر و برخی مقامات این کشور را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »