پرسپولیس-استقلال؛ جدالی همیشه حساس این بار در کورس قهرمانی - BBC News فارسی

26/12/1400 09:59:00 ق.ظ

پرسپولیس-استقلال؛ جدالی همیشه حساس این بار در کورس قهرمانی

در چند فصل اخیر به ندرت پیش آمده که دو تیم پرسپولیس و استقلال در هفته‌های پایانی لیگ برتر، همزمان در رقابت برای قهرمانی باشند و در چنین شرایطی مقابل هم قرار بگیرند و البته در چند فصل گذشته پرسپولیس این موقعیت را تجربه نکرده که پیش از داربی برگشت لیگ برتر، در جدول رده‌بندی پایین‌تر از استقلال باشد. پایان پادکست درواقع استقلال به عنوان تیمی که وسواس نسبت به مالکیت بالای توپ ندارد اما با نفرات...

پایان پادکست درواقع استقلال به عنوان تیمی که وسواس نسبت به مالکیت بالای توپ ندارد اما با نفرات زیادی حملات خود را طراحی می‌کند، نیاز به عملکرد ماهرانه در هر دو فاز انتقال دارد و حردانی و سلمانی، به عنوان دو بازیکن کناری سریع و تکنیکی، از یک سو در انتقال استقلال از حمله به دفاع، نقش کلیدی دارند تا حتما خود را به عرض ۳ مدافع میانی برسانند و خطی ۵ نفره را در دفاع تشکیل دهند و از سوی دیگر در انتقال از دفاع به حمله، وظیفه دارند که تعداد نفرات تیمشان در طراحی ضدحمله را افزایش دهند.

یامگا که با ۱۰ گل زده دومین گلزن برتر لیگ است، خطرناک‌ترین بازیکن برای مدافعان پرسپولیس است؛ بازیکنی هم می‌تواند از کانال‌های کناری نفوذهای طولی انجام دهد، هم می‌تواند نزدیک مدافعان میانی حریف در کانال‌های مرکزی، برای حریف دردسرساز شود و هم ضربات آخر را در محوطه جریمه به خوبی می‌زند.

به این ترتیب استقلال در کانال‌های کناری با انتقال سریع، حریف را غافلگیر می‌کند و مثلث هجومی در کانال‌های مرکزی، باید ضربه آخر را بزنند.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.

مجیدی: اصلا به تساوی در داربی فکر نمی‌کنم/ فقط قهرمانی مهم استواکنش فرهاد مجیدی به سوالی درباره جادوگری: *جادوی من دعا مادر پیر من است *قربان خدا بروم که بعضی موقع‌ها به آدم عزت می‌دهد و شما را به این روز می‌اندازد که این سوال را مطرح کنید *جادوی من، تلاش بازیکنان است *برای من تنها قهرمانی اهمیت دارد

دادستان کل کشور: به روند واگذاری استقلال و پرسپولیس در بورس دقت کنید

روسیه نخست‌وزیر کانادا و 313 شهروند این کشور را در فهرست تحریم‌های خود قرار دادروسیه 313 شهروند کانادا از جمله جاستین ترودو، نخست‌وزیر و برخی مقامات این کشور را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.