پرسپولیس با شکست پاختاکور به نیمه نهایی آسیا رفت - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرسپولیس با شکست پاختاکور به نیمه نهایی آسیا رفت

توضیح تصویر،تیم فوتبال پرسپولیس تهران توانست با شکست پاختاکور ازبکستان به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا برسد. این تیم باید روز شنبه برای قهرمانی در غرب آسیا و رسیدن به فینال آسیا برابر النصر عربستان قرار بگیرد.

آل کثیر که به تازگی به عنوان مهاجم اصلی به پرسپولیس پیوسته توانست دقایقی بعد با به ثمر رساندن گل دوم خود، برتری پرسپولیس را ثتبیت کند. مسابقه در نهایت با همین نتیجه تمام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته با کمک داورو وزیران

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسید/ تاریخ‌سازی سرخ‌ها در لیگ قهرمانانتیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری برابر پاختاکور ازبکستان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

راه‌یابی سرخ‌پوشان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیس حریف النصر عربستان شدسرخ‌پوشان روز شنبه ۱۲ مهر برای کسب مجوز حضور در فینال این مسابقات باید با تیم النصر عربستان روبرو شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر/ صعود به نیمه نهایی با طعم انتقامادامه یکه تازی سرخ‌ها با آل کثر؛ پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر/ صعود به نیمه نهایی با طعم انتقام
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کنترل ها در تهران با توجه به شیوع شدیدتر کرونا، با جدیت بیشتری دنبال شودرئیس جمهور، نظارت های گسترده تر و وضع جرائم بر اساس مطالبه عمومی و درخواست دستگاه‌های مسئول و نظارتی را برای تضمین رعایت دقیق و همگانی دستورالعمل های بهداشتی و مهار روند شیوع بیماری کرونا در جامعه، ضروری خواند و از روسای کمیته های امنیتی - اجتماعی و درمانی ستاد ملی مقابله با کرونا خواست تا دستورالعمل تدوین شده در این عرصه را برای تصویب در جلسه روز شنبه ستاد ملی ارائه کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرسپولیس مقابل گربه سیاه ایرانی‌ها؛ باشگاه صدمیلیارد تومانی‌های آسیاyounesipour ازمنستان نه ارمنستانه نه ازبکستان !!! younesipour اون پاختاکور ازبکستان هستش نه ارمنستان. ارمنستان تو قاره اروپا هستش نه آسیا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »