پرسپولیس با شکست پاختاکور به نیمه نهایی آسیا رفت - BBC News فارسی

09/07/1399 10:40:00 ب.ظ

پرسپولیس با شکست پاختاکور به نیمه نهایی آسیا رفت

تیم فوتبال پرسپولیس تهران توانست با شکست پاختاکور ازبکستان به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا برسد. این تیم باید روز شنبه برای قهرمانی در غرب آسیا و رسیدن به فینال آسیا برابر النصر عربستان قرار بگیرد. ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ منبع تصویر، IRNA توضیح تصویر، عیسی آل کثیر با به ثمر رساندن دو گل،...

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰ منبع تصویر، IRNA توضیح تصویر، عیسی آل کثیر با به ثمر رساندن دو گل، شمار گل‌های خود در این مسابقات را به ۴ رساند تیم فوتبال پرسپولیس تهران توانست با شکست پاختاکور (پخته‌کار) ازبکستان به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا برسد. این تیم باید روز شنبه برای قهرمانی در غرب آسیا و رسیدن به فینال آسیا برابر النصر عربستان قرار بگیرد.

پرسپولیس که در نیمه نخست این مسابقه با اخراج یک بازیکن پاختاکور توانسته بود برتری نسبی توپ و میدان را در دست بگیرد در ابتدای نیمه دوم با گل عیسی آل‌کثیر به گل اول رسید. آل کثیر که به تازگی به عنوان مهاجم اصلی به پرسپولیس پیوسته توانست دقایقی بعد (دقیقه ۷۰) با به ثمر رساندن گل دوم خود، برتری پرسپولیس را ثتبیت کند. مسابقه در نهایت با همین نتیجه تمام شد.

در این دیدار کنفدراسیون فوتبال آسیا - ای.اف.سی- برای نخستین بار از داور ویدیویی در این مسابقات استفاده کرد. ابزاری که در همان دقیقه ۱۵ نیمه اول منجر به اخراج جلال الدین، بازیکن شماره ۹ ازبکستان شد.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رسید/ تاریخ‌سازی سرخ‌ها در لیگ قهرمانانتیم فوتبال پرسپولیس ایران با برتری برابر پاختاکور ازبکستان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید

راه‌یابی سرخ‌پوشان به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیس حریف النصر عربستان شدسرخ‌پوشان روز شنبه ۱۲ مهر برای کسب مجوز حضور در فینال این مسابقات باید با تیم النصر عربستان روبرو شوند.

پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر/ صعود به نیمه نهایی با طعم انتقامادامه یکه تازی سرخ‌ها با آل کثر؛ پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر/ صعود به نیمه نهایی با طعم انتقام

کنترل ها در تهران با توجه به شیوع شدیدتر کرونا، با جدیت بیشتری دنبال شودرئیس جمهور، نظارت های گسترده تر و وضع جرائم بر اساس مطالبه عمومی و درخواست دستگاه‌های مسئول و نظارتی را برای تضمین رعایت دقیق و همگانی دستورالعمل های بهداشتی و مهار روند شیوع بیماری کرونا در جامعه، ضروری خواند و از روسای کمیته های امنیتی - اجتماعی و درمانی ستاد ملی مقابله با کرونا خواست تا دستورالعمل تدوین شده در این عرصه را برای تصویب در جلسه روز شنبه ستاد ملی ارائه کنند.

پرسپولیس مقابل گربه سیاه ایرانی‌ها؛ باشگاه صدمیلیارد تومانی‌های آسیاyounesipour ازمنستان نه ارمنستانه نه ازبکستان !!! younesipour اون پاختاکور ازبکستان هستش نه ارمنستان. ارمنستان تو قاره اروپا هستش نه آسیا