پرسپولیس رسما از پورعلی‌گنجی رونمایی کرد

16/03/1401 11:40:00 ق.ظ

مرتضی پورعلی‌گنجی به پرسپولیس پیوست

باشگاه پرسپولیس تصاویر امضای قرارداد مدافع جدید تیمش را منتشر کرد. پورعلی‌گنجی چند روز قبل قرارداد سه ساله خود را با پرسپولیس به امضا رسانده بود.

پورعلی‌گنجی چند روز قبل قرارداد سه ساله خود را با پرسپولیس به امضا رسانده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

پیکه و شکیرا رسما اعلام کردند که از یکدیگر جدا می‌شونداین دو چهره نامدار جهان فوتبال و موسیقی بدون اینکه جزئیاتی در خصوص چرایی این تصمیم اعلام کنند درخواست کرده‌اند که به حریم خصوصی آنها احترام گذاشته شود. علتش رو نگفتن؟

اوکراین می‌گوید سخنان مکرون درباره روسیه «تنها می‌تواند فرانسه را تحقیر کند»اوکراین از اظهارات امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه که گفته است نباید روسیه را «تحقیر کرد»، به شدت انتقاد کرد و این سخنان را باعث «تحقیر» خود فرانسه دانست. حالا دیگه اکراین ، فرانسه را هم می‌خواهد تحقیر کند . مکرون=حزب باد یک توافق مینسک هست که اوکراین‌ستان آنرا امضا کرده و طی 8 سال از اجرای آن خودداری کرده تا کار را به جنگ بکشاند و منافع ارباب را تامین کند.

تجمع ایرانیان کانادا؛ «صدای ما باید از صدای مدافعان جمهوری اسلامی در غرب بلندتر باشد»حامد اسماعلیون در تجمع ایرانیان تورنتو کانادا در همبستگی با مردم آبادان و حمایت از اعتراضات ایران گفت: «دست ما از ایران کوتاه است، اما کارها می‌توان کرد.» 💩خورد خارکسته 🍆🍆🍆🍆 درود بر شرفت که با دوستانت کاری کردین که تمام کاسه لیسان در کانادا مورد غضب آغا قرار گرفتن. فاجعه متروپل بهانه است؛ این جماعت برای گرامی‌داشت میعاد 15 خرداد 1342 تجمع کرده.

احضار سفیر یونان در آنکارا؛ ترکیه از فعالیت‌های «پ‌ک‌ک» ابراز نگرانی کردترکیه سفیر یونان در آنکارا را به دلیل نگرانی از فعالیت پ.ک.ک. احضار کرد. ترکیه و یونان بر سر تعیین حدود مرزی در مدیترانه و دریای اژه اختلاف دارند. ترکیه لکه ننگ اروپا حزب (پ ک ک) یکی از پروژه های تروریستی امریکا برضد کشوراسلامی ترکیه است.

روسیه از دریای خزر به پایتخت اوکراین حمله موشکی کردروسیه روز یکشنبه ۱۵ خرداد از دریای خزر پایتخت اوکراین را هدف حملات موشکی قرار داد. ارتش اوکراین می‌گوید موشک‌های کروز روسیه که از دریای خزر پرتاب شده بودند، به یک کارخانه...

وزارت بهداشت: هیچ موردی از آبله میمونی در کشور شناسایی نشده استرئیس اداره بیماری های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت،‌ اعلام کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ مورد مثبتی از این بیماری در کشور شناسایی نشده است.