پرسپولیس تا ١۶ مرداد پول برانکو را ندهد، محروم می‌شود/ هزینه دادرسی پرونده را ندادند، تعلیق شد

06/05/1399 07:44 ق.ظ

وکیل برانکو مدعی شد *پرسپولیس تا ١۶ مرداد پول برانکو را ندهد، محروم می‌شود *هزینه دادرسی پرونده را ندادند، تعلیق شد *پرسپولیس برای محروم نشدن باید فقط به آنچه در قرارداد منعقد ‌شده احترام بگذارد *مدیریت باشگاه اجازه داد پرونده به این مرحله برسد

وکیل سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید مدیران این باشگاه هزینه دادرسی در دادگاه عالی ورزش را پرداخت نکردند تا پرونده تعلیق شود و کمیته انضباطی فیفا تصمیم‌گیرنده باشد. وکیل برانکو در ادامه با اشاره به آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات موکلش گفت: اگر پرسپولیس قبل از ۶ آگوست (١۶ مرداد) نتواند پول را پرداخت کند، کمیته انضباطی فیفا رای به محرومیت می‌دهد.

همه ما میدانیم آنچه در قانون انضباطی فیفا نوشته شده است، چیست و قاضی انضباطی فیفا مراحل را دنبال می‌کند. از مجازات سبک‌تر تا شدیدتر. این باشگاه برای محروم نشدن باید فقط به آنچه در قرارداد منعقد ‌شده احترام بگذارد.

وی ادامه داد: ما از محرومیت‌های پیش رو آگاه هستیم و افسوس می‌خوریم که مدیریت باشگاه اجازه داد پرونده به این مرحله برسد. بوشیچ افزود: موکل‌های من فقط می‌خواهند حقوقشان با آنچه با کار سخت خود به دست آورده‌اند، پرداخت شود. باشگاه باید به این امر احترام بگذارد اما آنها این کار را نکردند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

رسول‌پناه: تا ١۶ مرداد فرصت داریم پول برانکو را بدهیمسرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه تا ١۶ مرداد فرصت دارد طلب سرمربی پیشین خود را بپردازد.

هانا جنوب تگزاس را درنوردید؛ شیوع کرونا امدادرسانی را دشوار کردنخستین طوفان فصلی آتلانتیک ۲۰۲۰ (هانا) به مناطق جنوبی ایالت تگزاس رسید و مطابق اعلام فرماندار این ایالت، حداقل ۳۲ این ایالت را با سرعت ۱۴۵ کیلومتر در ساعت درنوردیده و خساراتی به آنها وارد کرده است.

قهرمانی پرسپولیس حاصل تفکرات یحیی است/مجیدی باید سال‌ها در استقلال سرمربی باشد/نقاشیان توهین و تحقیر را به جان می‌خرد تا به فدراسیون برگردد!مایلی کهن پس از ماه‌ها سکوتش را شکست قهرمانی پرسپولیس حاصل تفکرات یحیی است/مجیدی باید سال‌ها در استقلال سرمربی باشد/نقاشیان توهین و تحقیر را به جان می‌خرد تا به فدراسیون برگردد!

آیا قیر بی‌کیفیت همچنان بازار صادرات ایران را خراب می‌کند؟سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: هر چند عراق بازار ترکیه را از دست ما گرفته ولی قیر بی‌کیفیت این کشور به اسم ایران صادر نمی‌شود.

ترکیه دو تبعه چک متهم به همکاری با کردها را آزاد کرددولت چک از ابتدا گفته بود که آنها هیچ ارتباطی با تروریسم ندارند و در نظر داشتند یک بیمارستان صحرایی برای کردها در سوریه بسازند.

داعش در روستایی در عراق کدخدا و دو فرزندش را کشت

دارو بوشیچ، وکیل سرمربی کروات پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای توافق بر سر پرونده برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: پیشنهاداتی از این باشگاه (پرسپولیس‌) دریافت کردیم اما قابل قبول نبود و ما آن را به باشگاه ابلاغ کردیم.

وکیل برانکو در ادامه با اشاره به آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات موکلش گفت: اگر پرسپولیس قبل از ۶ آگوست (١۶ مرداد) نتواند پول را پرداخت کند، کمیته انضباطی فیفا رای به محرومیت می‌دهد. همه ما میدانیم آنچه در قانون انضباطی فیفا نوشته شده است، چیست و قاضی انضباطی فیفا مراحل را دنبال می‌کند. از مجازات سبک‌تر تا شدیدتر. این باشگاه برای محروم نشدن باید فقط به آنچه در قرارداد منعقد ‌شده احترام بگذارد.

وی ادامه داد: ما از محرومیت‌های پیش رو آگاه هستیم و افسوس می‌خوریم که مدیریت باشگاه اجازه داد پرونده به این مرحله برسد.

بوشیچ افزود: موکل‌های من فقط می‌خواهند حقوقشان با آنچه با کار سخت خود به دست آورده‌اند، پرداخت شود. باشگاه باید به این امر احترام بگذارد اما آنها این کار را نکردند.

وکیل برانکو درباره اظهارات معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس که عنوان کرده بود پرونده در دادگاه عالی ورزش جریان دارد و خطری این باشگاه را تهدید نمی‌کند هم گفت: پرسپولیس‌ باید هزینه دادرسی ما را نیز پرداخت می‌کرد تا پرونده به جریان می‌افتاد اما آنها این کار را نکردند. ما هم هزینه دادرسی CAS را پرداخت نمی‌کنیم. به همین دلیل پرونده در CAS به حالت تعلیق درآمده است. اکنون ما (پرسپولیس‌ و برانکو) فقط کمیته انضباطی فیفا را پیش رو داریم.