پرسش آژانس درباره تصاویر یکی از دوربین‌های تاسیسات کرج | DW | 17.12.2021

26/09/1400 09:05:00 ب.ظ

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توضیح ایران درباره از میان رفتن تصاویر یکی از دوربین‌های نظارتی در کرج را عجیب خواند. ایران می‌گوید در حادثه‌ای که تیرماه در این تاسیسات رخ داد دوربین‌های آژانس آسیب دیده‌اند.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توضیح ایران درباره از میان رفتن تصاویر یکی از دوربین‌های نظارتی در کرج را عجیب خواند. ایران می‌گوید در حادثه‌ای که تیرماه در این تاسیسات رخ داد دوربین‌های آژانس آسیب دیده‌اند. رافئل گروسی جمعه ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) در یک نشست خبری در وین به تشریح تازه‌ترین توافق با ایران در...

رافئل گروسی جمعه ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) در یک نشست خبری در وین به تشریح تازه‌ترین توافق با ایران در مورد نظارت بر تاسیسات هسته‌ای کرج و ابهام‌های باقی‌مانده درباره تصاویر یکی از دوربین‌های آن پرداخت. بنابر گزارش‌ها تاسیسات شرکت تکنولوژی سانتریفیوژ ایران (تسا) در کرج تیرماه امسال در حمله‌ای که به اسرائیل نسبت داده می‌شود آسیب دید.

مقام‌های جمهوری اسلامی ادعا می‌کنند در جریان حادثه تیرماه یکی از چهار دوربین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که برای نظارت بر فعالیت‌ها در تاسیسات کرج نصب شده تخریب شده و داده‌های آن از بین رفته است. به گزارش خبرگزاری آلمان، مدیر کل آژانس روز جمعه در جمع خبرنگاران تاکید کرده که ایران تا کنون توضیح قانع‌کننده‌ای درباره دوربین ظاهرا تخریب شده ارائه نکرده است.

در انتظار پاسخ قانع‌کننده ایران رافائل گروسی ابراز امیدواری کرد مقام‌های جمهوری اسلامی هر چه زودتر به پرسش‌ها درباره این موضوع پاسخ دهند زیرا به نظر او از میان رفتن داده‌های ضبط شده دوربین"عجیب" است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

رافائل گروسی: حمله سایبری نمی‌تواند دوربین‌های آژانس در کرج را از کار بیندازدرافائل گروسی، مدیر کل آژانس در جمع خبرنگاران درباره فعالیت های نظارتی و راستی آزمایی آژآنس در ایران توضیح داد جناب آقای رافائل گروسی متذکر شوید که رد دوربین‌ها را از تروریست هایی جویا شود که که با اطلاعات آژانس از طرف اسرائیل و آمریکا آن مرکز را در مورد حملات تروریستی قرار دادند!؟ گروسی پاشو فراتر از گیلیمش گذاشته من الموجود في رؤى محمد قاسم: أن فلسطين لن يتبقى منها سوى اسمها. وبيت المقدس سيحتله اليهود بالكامل. وهناك العديد من الرؤى الأخرى لمحمد قاسم تتحقق بالفعل ، وأيضاً الكثير من الناس في جميع أنحاء العالم يعتقدون أنه قد يكون الإمام المهدي المنتظر.

مدیرکل آژانس ناپدید شدن تصاویر یکی از دوربین‌های نظارتی در ایران را «عجیب» خواند🔺مدیرکل آژانس ناپدید شدن تصاویر یکی از دوربین‌های نظارتی در ایران را «عجیب» خواند رافائل گروسی گفت ناپدید شدن تصاویر بعد از یک حمله احتمالا خرابکارانه در ماه ژوئن، بسیار عجیب است. ⬇️ بیشتر بخوانید: این هم واقعأ عجیب و جای تعجب است که مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید بی طرف باشد . ولی تو با صهیونیست ها همکاری می کنی و تمام اطلاعات را به صهیونیست ها میگی. اینجا خر با پالانش گم می‌شه، کجای کاری؟ آخوندا هر چی به نفع آنها نباشه گم میشه شاید داشتن کاری میکردن

ایران می‌گوید دوربین‌های نظارتی آژانس پس از رفع ابهامات «امنیتی و قضایی» نصب می‌شوندپس از اقدام روزنامه کیهان در زیر سوال بردن توافق آژانس بین المللی انرژی اتمی و ایران برای نصب دوباره دوربین‌های آژانس در تاسیسات هسته‌ای «تسا» در کرج، مقامات سازمان انرژی اتمی ایران می‌گویند دوربین‌های آژانس پس از رفع ابهامات «امنیتی و قضایی» نصب خواهند شد.

ایران: دوربین‌های نظارتی آژانس پس از رفع ابهامات امنیتی و قضایی نصب می‌شوندسخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که بازرسان آژانس هسته‌ای می‌توانند دوربین‌های نظارتی را پس از بررسی‌های دقیق فنی، امنیتی و قضائی مجددا نصب کنند. - خبرگزاری آناتولی رویکرد جهان نوین،مذاکرات اتمی۵کشور استعمارجهانی با فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را تغییر داده. دیگر نه گروگان گیری آژانس اتمی توسط حکومت فرقه فارسیسم اهمئیت دارد و نه صلیبچیها تضمین و پشتوانه ی حکومت فرقه فارسیسم اشغالگر ایران میشوند. ایران بایدحکومت حقیقی ایرانیان بنیان کند

توضیحات اسلامی درباره موضوع دوربین‌های آژانس در سایت کرجمعاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران ضمن بازدید از بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که در نمایشگاه بین‌المللی تهران و با حضور پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای به نمایندگی از سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد، از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری در کشورمان قرار گرفت.

تصاویری از ویرانی به جای مانده از گردباد در ایالت کنتاکی آمریکاگردباد مهیب که روز جمعه و شنبه ایالت کنتاکی در آمریکا را در نوردید، حداقل ۷۴ کشته بر جای گذاشت که ۱۲ تَن از آنها کودک بودند.