پرستاران ترکیه در صف مقدم مبارزه با کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

پرستاران در ترکیه در شرایطی به استقبال روز پرستار می‌روند که طی دوره همه‌گیری کرونا در صف مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشتند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پرستاران در ترکیه در شرایطی به استقبال روز پرستار می‌روند که طی دوره همه‌گیری کرونا در صف مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشتند.پرستاران در ترکیه در شرایطی به استقبال روز پرستار که همه ساله در 12 می گرامی داشته می‌شود، می‌روند که طی دوره همه‌گیری کرونا در صف مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشتند.پرستاران در ترکیه در شرایطی به استقبال روز پرستار که همه ساله در 12 مه گرامی داشته می‌شود، می‌روند که طی دوره همه‌گیری کرونا در صف مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشتند.

پرستاران شاغل در بیمارستان دولتی «تورکان اوزایلهان» منطقه بورنووا ازمیر نیز مانند دیگر همکاران خود با به خطر انداختن جانشان به مراقبت از بیماران کرونایی مشغول هستند. 300 پرستار در این بیمارستان مشغول به کار بوده و از بخش اورژانس تا مراقبت‌های ویژه به مبارزه بی امان با ویروس کرونا می‌پردازند. از سوی دیگر پرستاران تلاش می‌کنند به شماری از همکاران خود که حین خدمت به ویروس مبتلا شده‌اند نیز روحیه داده و از آنها نیز به طور ویژه مراقبت کنند.

گیزم تمل‌تاش، پرستار 27 ساله این بیمارستان با بیان اینکه بی صبرانه منتظر روزی هستند که همه گیری کرونا در ترکیه پایان یابد، از سختی‌های روزهای مبارزه با ویروس کرونا در بیمارستان محل خدمتش گفت. این پرستار جوان در این باره گفت: وقتی آمار مبتلایان و فوتی‌ها کاهش می‌یابد بسیار خوشحال می‌شویم. این موضوع به من نیرو می دهد. حتی کاهش یک موردی در تعداد مبتلایان نیز انرژی زیادی به من می‌دهد. در روند فعلی بهتر فهمیدیم که شغل پرستاری چه شغل مقدس و مهمی است. همسایه‌ها به دلیل اینکه پرستار هستم هر روز برایم غذا می‌آورند. مردم نیز در اتوبوس‌ به ما جا می دهند و این اتفاق بسیار خوبی است. بعضا نمی‌توانم جلوی احساسات خودم را بگیرم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یاشاسین تورک میلتی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه:11 غیرنظامی در حمله تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به الباب مجروح شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه شهروند ایتالیایی ربوده شده در کنیا را نجات دادسازمان اطلاعات ترکیه یک شهروند ایتالیایی که سال 2018 در کنیا ربوده و به سومالی منتقل شده بود، را نجات داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تولید سرامیک از خاک قرمز بومی در استان ایغدیر ترکیهدانشجویان رشته سرامیک آموزشکده فنی و حرفه‌ای دانشگاه ایغدیر موفق شدند با استفاده از خاک قرمز بومی ظروف سرامیک تولید ‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح ویژه ترکیه برای نجات صنعت بحران‌زده گردشگری در دوران شیوع کرونابه گفته وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه اجرای این طرح سبب می‌شود که سفرهای گردشگری از بخش حمل و نقل و عبور از مرز گرفته تا بهداشت پرسنل و کلیه خدمات مسافرتی با اقدامات پیشگیرانه و تدابیر ویژه بهداشتی و درمانی همراه شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 92 هزار نفر فراتر رفتآمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 92 هزار نفر فراتر رفت وزارت بهداشت ترکیه: با شناسایی 1542 مورد جدید ابتلا به ویروس جدید کرونا شمار مبتلایان به 138 هزار و 657 نفر رسید وزیر بهداشت ترکیه: این منظره را همه 83 میلیون نفر ما تغییر دادیم، تدابیر را رعایت کرده و مبارزه‌مان را با جدیت بدون اهمال ادامه دهیم وزیربهداشت ترکیه: به‌زودی شمار بیمارن بهبودیافته به 100هزار نفر می‌رسد و شمار قربانیان ومبتلایان کاهش خواهد یافت. آیا این ارزش فداکاری بیشتر را ندارد؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه؛ گذرگاه اصلی پرندگان مهاجر در جهانترکیه به دلیل رشد و زیست بیش از 400 گونه پرنده مهاجر و قرار گرفتن در مسیر دو کوچ عمده پرندگان٬ اهمیت حیاتی برای آنها دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »