پرستار باردار دیگری آسمانی شد

05/12/1399 02:41 ب.ظ

فرانک داوودی پرستار باردار بیمارستان شهید مدنی کرج به دلیل ابتلا به کرونا آسمانی شد و نوزاد نارس او نیز هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه نوزادان بستری است.

پرستار باردار بیمارستان شهید مدنی کرج به دلیل ابتلا به کرونا فوت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سازمان نظام پرستاری، فرانک داوودی پرستار باردار بیمارستان شهید مدنی کرج به دلیل ابتلا به کرونا آسمانی شد و نوزاد نارس او نیز هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه نوزادان بستری است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

کرونا در ایران؛ فوت دومین پرستار باردار در کمتر از ده روز

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری در پی شهادت یک پرستار باردار دیگر به دلیل ابتلا به کرونایک پرستار باردار دیگر به دلیل ابتلا به کرونا، آسمانی شد سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار باردار 'فرانک داودی' به دلیل ابتلا به کرونا را تسلیت گفت. خدا رحمتش کنه ممنونیم از زحماتی که برای نجات جان بسیاری از مردم کشید اجرش با حضرت زهرا Mahdi_AbDoust 😕😔 شهادت چیه! مادرجنده ها واکسن تهیه کنید 150 هزار واکسن فایرر وارداتی چی شد؟ جلسه دیروز مجلس خبرگان مشخص کرد واکسنا چی شد

یک زن باردار افغان در یونان خودسوزی کرد

خروج پرستاران پرمخاطره، باردار و شیرده از بخش‌ها و بیمارستان‌های ریفرال کووید ۱۹متاسفانه پرستاران تمدید طرحی که با توجه به نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی طرحشون را تمدید میکنند و کمبود نیرو را جبران میکنند در صورتیکه دچار بیماری شوند مرخصی استعلاجی به آنها تعلق نمیگیره! حتی اگر باردار باشند باید توقف طرح بزنند و به آنها استعلاجی نمیدهند !

پژوهش جدید: زنان باردار مبتلا به کووید۱۹، با خطرات جدی روبرو هستند🔺پژوهش جدید: زنان باردار مبتلا به کووید۱۹، با خطرات جدی روبرو هستند ▪️به گزارش سایت خبرهای پزشکی «وب ام‌دی»، علاوه بر این، جنین حدود ۱۱.۵ درصد از مادرانی که جواب تست آنها مثبت بود نیز به کووید۱۹ مبتلا شده و به احتمال زیاد زودرس به دنیا می‌آیند.